Alice Yetkili Satıcı

Alice Yetkili Satıcılık Bilgileri

Pakbak Firması 1977 Yılında Nihat Borça tarafından Eskişehir’de paketli bakliyat üretmek üzere kurulmuş ve özellikle gıda alanında çok sayıda öncü girişimde bulunmuştur. Türkiye’nin ilk yerli kedi kumu olan Alice markası da 1996 yılında Pakbak tarafından pazarlanmaya başlanmıştır.

Ülkemiz madenlerinde üretilen sepiyolit ve bentonit gibi minerallerin işlenmesi ile elde edilen tamamen doğal kedi kumlarını, kedilerin sindirim sistemine, anatomisine uygun yüksek teknoloji ile üretilmiş kedi mamaları ve bunun yanında kedi çimi gibi destekleyici ürünler takip etmiştir. Pakbak firması halen Ataşehir’de faaliyetine devam etmektedir.


Yatırım Tutarı 25,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Nakit İhtiyacı 25000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 25000TL
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Alice Yetkili Satıcılık Başvurusu

CAPTCHA Resmi

0533 4736475Üye: Selim Keçiören

 

 

Doğrulanmış Firma

Alice Yetkili Satıcı ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Alice Yetkili Satıcı şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Alice Yetkili Satıcı Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Alice Yetkili Satıcı ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.