All Study Bayilik

All Study Bayilik Bilgileri

2004 Yılından beri Yurtdışı Eğitim ve Vize danışmanlığı alanında faaliyet veriyoruz. Anadili İngilizce olan ülkelerdeki dil okulları, Üniversitelerle birebir çalışıyor ve Türkiye temsilciliklerini yürütüyoruz.

1-Amerika
2-Kanada
3-İrlanda
4-İngiltere
5-Avustralya
6-Yeni Zelanda
7-Malta

Yukarıdaki 7 ülke için İngilizce dil okulları, Yurtdışında Lise yerleştirme, Üniversite eğitimi, Yüksek Lisans eğitimi ve Yaz Okulları organize ediyoruz. Yurtdışına gidecek öğrencilerimiz için verdiğimiz hizmetler şunlardır:

1- Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmeti
2- Yurtdışında okul kayıt işlemleri
3- Yurtdışı Konaklama rezervasyonları
4- Ucuz uçak bileti temini
5- Zorunlu Seyahat sağlık sigortalarının yaptırılması
6- Konsolosluklara Vize Başvuru işlemleri


Yatırım Tutarı 50,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 12.000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 12,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 50.000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 50.000TL
Kar Marjı %20
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, All Study firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Yurdumuzda 16-30 yaş arası henüz Türkiye'de eğitim alıyor veya yeni mezun olmuş gençlerin Amerika, İrlanda, Kanada,İngiltere, Avustralya, Malta ve Yeni Zelanda'da özellikle İngilizce dil okuluna gidiyor olmaları artık hayatın olagan akışına bağlı bir durum. Üniversiteden mezun olan bir gencin iş arayışında karşısına çıkan en büyük beklenti kendisinin İngilizce'yi muhakkak aksansız ve mükemmel bir derecede konuşabilmesidir. Birçok üniversite bu nedenle Üniversite öncesi 1 sene hazırlık yılı veriyor olsa da; Türkiye'de yaşarken ana dili gibi İngilizce konuşabilmeleri, yazabilmeleri, bir konu üzerine tartışma yapabilecek veya sunum yapabilecek İngilizce'ye sahip olabilmeleri maalesef mümkün değil.Kurumumuz yöneticisi Yurtdışında Üniversite eğitimi için ilkin yaşının küçüklüğü nedeni ile İngiltere'ye İngilizcesini geliştirmek üzere gittiğinde bu durumu anlayamasa da tam 1 sene sonra Amerika'da Üniversite eğitimine başladıgında bu eksiği farketmiş ve yurtdışında eğitim hayatı devam ederken Türkiye' de Yurtdışı Eğitim firmasını kurmuştur. 2000yılından bu yana şirket ve öğrenci profili değişime uğradı. Artık İngilizce dil okullarına giderken, çalışabilecekleri programlar yani Work and Study programları çıktı. Türkiye' de eğitim alırken her sene yurtdışına 2 aylığına giden öğrenciler mezun olduklarında IELTS, TOEFL sınavından geçer not aldıklarında onları yurtdışında Üniversite ve Yüksek Lisans programlarına kayıt etmeye başladı. Artık 7 ülkede 5000'den fazla Dil okulu ve Üniversitelerin Türkiye temsilcisiyiz.

Geçen yıllar içerisinde Türkiye ve aileler artık yurt dışına kolaylıkla uçabilmenin tadını aldılar. 2015 lere geldigimizde durum tamamen değişti. Artık kimi Aileler yurtdışına göç edebilme planları kurmaya başladılar. 12-15 yaş arası çocuklarını bizlere getirmeye başladılar. Böylece yurtdışında Lise danışmanlıgına da başlamış olduk. Yurt dışında eğitim almak istemenin yaşı böylece çok daha da küçüldü. 2020'lere geldiğimizde bir yıl içerisinde Türkiye genelinde 250'den fazla Türk öğrenciyi yurtdışında eğitimlere göndermeye başladık.

2015 yılında Amerika'da kurumslar şirketler bizlerle iletişime geçti ve mükemmel İngilizce bilen yeni mezunlarımızı Amerika'da Maaşlı Staj programlarına göndermeye başladık. Yeni mezunların Amerika'da işleri hazır olacak şekilde bizlerle bu konuda işbirliği içerisinde olan farklı Türk Üniversiteleri ile Amerika'da staj konusunda ortak çalışmaya başladık. Artık Turizm, otelcilik ve Gastronomy mezunlarının Amerika'da hazır işleri vardı.

Sırası ile en fazla faaliyet de bulundugumuz ülkeler; Amerika, İrlanda, Kanada, Avustralya, İngiltere, Malta, Yeni Zelanda. En fazla verdiğimiz hizmetler ise: tüm bu 7 ülkede öncelikle
1- Yurtdışında İngilizce dil okulları
2- İrlanda Work and Study,
3- Kanada Postgrad sertifika ve Diploma programları
4- Avustralya'da Sertifika - Avustralya Work and Study
5- Malta work and Study
6- Yurtdışında Yüksek Lisans
7- Amerika'da Lise,
8- Kanada'da Lise,
9- İngiltere'de Lise,
10-Amerika'da Maaşlı Staj

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

200'den bu yana birçok kere Bayi/Franchise çalışmasına bulunduk. Antalya, Alanya, Adana, Samsun, Ankara, İzmir. Fakat franchise alan kurumlar dersane, İngilizce dil kursu, Yeminli tercümanlık ofisleri olan firma sahipleri idi. Bulundukları bölgede büyük bir sosyal ağları olmasına karşın gerçekte farklı profesyonel bir işe yaptıkları için Yurtdışı Eğitim danışmanlığına fazlası ile eğilemediler. Veya bir ofis asistanına tarafımızdan eğitimler aldırdılar. Ofis asşstanı işten ayrıldıgında tüm bilgilerde uçup gitti. Kısaca bu sektörü seçen kişi tam zamanlı Yurtdışı Eğitim Danışmanlığını yürütebilmeli, bulunduğu bölegede eğitim kurumları, Liseler ve Üniversitelerde sosyal bir saygınlığı kabul görmüş insanlar olmalıdır.

Bu sektörü neden seçmeli? Çünkü hizmetimiz tamamen bir Marketing çalışması. Ürün satın almadan bir ürün satışı var ve sattığını ürün Eğitim. Üstelik Yurtdışında Eğitim. Yani önce satışını yaptıgınız ürünün kendisi kaliteli ve Ürününüze ,mesleğinize güveninizi daha da güçlendiriyor. Yurtdışında bu 7 ülke bu programlara tamamı ile önce ülkelerinin PR çalışması, sonrasında da Eğitim Turizmi için gelir kapısı olarak görüyor. Dolayısı ile kendi ülkelerine gelecek yabancı bir öğrenci için her türlü konforu sağlamış durumdalar. Yani yurtdışında eğitime gönderdiğiniz tüm gençlerin emin ellerde oldugunu da biliyorsunuz. Müthiş bir rahatlık. Aklınız rahat. Ruhunuz ferah. Öğrencileriniz güvende. Satışını yaptıgınız her üründen minimum %15 kazanıyorsunuz ki, bu bazı okullarda %25 dahi olabiliyor. Ortaya bir para koymadan sadece güvenilir ve çevrenizde saygın bir insan olmanız size kazanç kapısı sağlıyor.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Alacağınız eğitimlerde; 2000 yılından bu yana yurtdışında öğrenciliğin ve göçmenliğin her aşamasından geçmiş yani hem mektepli, hem alaylı bir yöneticinin yıllar içerisinde kazandığı üstün deneyim ve tecrübelerinden faydalanma ve gerçek müşteriye ulaşma tanıma ve ona ulaşabilmeyi öğreneceksiniz.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Satışını yaptıgınız dil okulu eğitim ücretinin %15- %25 arasında gelir ediniyorsunuz. Örneğin 3800€ luk bir Avrupa Dil eğitimi paketinden 570€ (5100TL) kazanıyorsunuz. Bir ay içerisinde minimum 6 öğrenci gönderdiğinizi düşündüğünüzde 3420€ gelir elde etmiş oluyorsunuz. Giderleriniz ise Aylık sadece ofis kirasi, internet, telefon, elektrik, su,doğalgaz, faturalarınız yani sadece 2000TL olacak. 3073€ tamamen o ay için cebinizde kalıyor.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Eğitim, broşür, reklam

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Butik hizmet veriyoruz. Ofis içerisinde ortalarda boş boş gezinen yeni mezun stajyerler çalıştırmıyor, direk firma sahibi olarak kendimiz öğrencimize hizmet veriyoruz. Eğer bir Lise ya da üniversiteden toplu bir kayıt almamış isek; Ay içerisinde en fazla bireysel 20 öğrenciyi yurtdışına gönderiyoruz. Dolayısı ile gücümüzün dışında hizmet vermeye çalışmıyor ve öğrencimiz ile bütünleşiyoruz. Öğrencimizle yakınlığımız Öğrencimizin vize almasını kolaylaştırıyor. Zira yurtdışı eğitim paketini satıyor olmak değil, Öğrencimizin başarılı bir şekilde vizesini alarak onu yurtdışında Eğitime başlattığımızda kazanıyoruz.

All Study Bayilik Başvurusu

02122596075Üye: Aylin Karataş

 

 

All Study Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; All Study Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

All Study Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

All Study Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.