Altın Emlak Franchising

Altın Emlak Franchising Bilgileri

TAMAMI YEREL SERMAYELİ GERÇEK EMLAK SİSTEMİ
ALTIN EMLAK, ofis açmak isteyen girişimcilere hiçbir sistemde bulunmayan, en gelişmiş emlak altyapısını minimum maliyetlerle sunan, uzmanlığı onaylı en yetkin emlak zinciridir.

KÖKLÜ GEÇMİŞ VE KURUMSALLIK
1998 yılında kurulan ALTIN EMLAK, Türkiye’nin en köklü altyapısına sahip olup uzmanlığı kamu kurumlarından onaylı en köklü emlak zinciridir.

ALANINDA İLK VE TEK
ALTIN EMLAK, Milli Eğitim Bakanlığınca yetkili kılınmış tek franchise zinciridir. Sadece ALTIN EMLAK’a tanınan bu yetki ile bugün piyasadaki binlerce emlakçı eğitimlerini ALTIN EMLAK’tan tamamlamıştır. Sektörün tek basılı yayını olan, binlerce emlakçının kılavuzu niteliğindeki EMLAKÇININ EL KİTABI ve EMLAKÇILIK TERİMLERİ SÖZLÜĞÜ ALTIN EMLAK’ın yayınlarıdır.

GERÇEK BİR GAYRİMENKUL PROFESYONEL OLMANIZ İÇİN ALTIN EMLAK AİLESİ SİZİ BEKLİYOR!

ALTIN EMLAK Temsilcilikleri, sertifikasyon eğitiminin yanı sıra mesleğin pratik eğitimlerini de uygulamalı olarak almaktadırlar. Böylelikle, tam donanımlı şekilde hizmet veren ve kendi işletmesini açan ALTIN EMLAK Temsilcilikleri, gerçek bir gayrimenkul profesyoneli olarak faaliyet göstermektedirler.

BAĞIMSIZ MALİ YAPI
ALTIN EMLAK franchise’leri mali anlamda bağımsız işletmelerdir ve elde ettikleri karın tamamı kendilerine aittir. Franchise’ler, Genel Müdürlüğe sistemi kullanma bedeli olarak aylık sabit bir ücret öderler.

BİRLİĞİN GÜCÜ: ALTIN EMLAK
ALTIN EMLAK Franchiseleri, pazarlamadaki etkinliklerini artırabilmek amacıyla Genel Müdürlük tarafından periyodik olarak düzenlenen Portföy Pazarlama ve Sektörel Gelişmeler konulu toplantılara katılırlar.

PORTFÖY PAYLAŞIMI
ALTIN EMLAK Temsilciliklerinin portföyleri, bütün ALTIN EMLAK Temsilciliklerinin ortak kullanımına açıktır. ALTIN EMLAK Temsilcilikleri, zaman ve bölge sınırı tanımaksızın her bölgeden gayrimenkulün alım satım ve kiralanmasında aracılık hizmeti verirler.

PAZARLAMA DESTEĞİ
ALTIN EMLAK, franchise’lerini desteğe ihtiyaç duydukları her an özel pazarlama kadrosuyla destekler. ALTIN EMLAK Franchiseleri, pazarlamadan eğitime, teknolojiden seri ilanlara varıncaya kadar kendi alanında eğitimlerini tamamlamış uzman kadrolar tarafından sürekli desteklenmektedir.

PERSONEL DESTEĞİ
ALTIN EMLAK, anlaşmalı olduğu insan kaynakları firmalarından gelen başvuruları bölge bölge ayırıp, otomatik olarak ofislerine gönderen tek emlak zinciridir.

CRM TEKNOLOJİSİ
ALTIN EMLAK, franchiselerine ofis içindeki tüm faaliyetleri kayıt altında tutarak kontrol sistemini sağlayan, pazarlamadan performans değerlemeye kadar tüm ihtiyaçlara tek tuşla yanıt verebilen gerçek bir CRM sistemi ile faaliyet göstermektedir.

GÖRSEL MATERYAL DESTEĞİ
ALTIN EMLAK, franchise’lerinin dış tabelalarından matbuatlarına, müşteri sözleşmelerinden kartvizitlerine kadar tüm görsel materyalleri başlangıçta ücretsiz olarak temin etmektedir.


Yatırım Tutarı ₺50,000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺500
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺50000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺20000
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

05057538377Üye: altinemlak

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik