Altın Emlak Franchising

Altın Emlak Franchising Bilgileri

TAMAMI YEREL SERMAYELİ GERÇEK EMLAK SİSTEMİ
ALTIN EMLAK, ofis açmak isteyen girişimcilere hiçbir sistemde bulunmayan, en gelişmiş emlak altyapısını minimum maliyetlerle sunan, uzmanlığı onaylı en yetkin emlak zinciridir.

KÖKLÜ GEÇMİŞ VE KURUMSALLIK
1998 yılında kurulan ALTIN EMLAK, Türkiye’nin en köklü altyapısına sahip olup uzmanlığı kamu kurumlarından onaylı en köklü emlak zinciridir.

ALANINDA İLK VE TEK
ALTIN EMLAK, Milli Eğitim Bakanlığınca yetkili kılınmış tek franchise zinciridir. Sadece ALTIN EMLAK’a tanınan bu yetki ile bugün piyasadaki binlerce emlakçı eğitimlerini ALTIN EMLAK’tan tamamlamıştır. Sektörün tek basılı yayını olan, binlerce emlakçının kılavuzu niteliğindeki EMLAKÇININ EL KİTABI ve EMLAKÇILIK TERİMLERİ SÖZLÜĞÜ ALTIN EMLAK’ın yayınlarıdır.

GERÇEK BİR GAYRİMENKUL PROFESYONEL OLMANIZ İÇİN ALTIN EMLAK AİLESİ SİZİ BEKLİYOR!

ALTIN EMLAK Temsilcilikleri, sertifikasyon eğitiminin yanı sıra mesleğin pratik eğitimlerini de uygulamalı olarak almaktadırlar. Böylelikle, tam donanımlı şekilde hizmet veren ve kendi işletmesini açan ALTIN EMLAK Temsilcilikleri, gerçek bir gayrimenkul profesyoneli olarak faaliyet göstermektedirler.

BAĞIMSIZ MALİ YAPI
ALTIN EMLAK franchise’leri mali anlamda bağımsız işletmelerdir ve elde ettikleri karın tamamı kendilerine aittir. Franchise’ler, Genel Müdürlüğe sistemi kullanma bedeli olarak aylık sabit bir ücret öderler.

BİRLİĞİN GÜCÜ: ALTIN EMLAK
ALTIN EMLAK Franchiseleri, pazarlamadaki etkinliklerini artırabilmek amacıyla Genel Müdürlük tarafından periyodik olarak düzenlenen Portföy Pazarlama ve Sektörel Gelişmeler konulu toplantılara katılırlar.

PORTFÖY PAYLAŞIMI
ALTIN EMLAK Temsilciliklerinin portföyleri, bütün ALTIN EMLAK Temsilciliklerinin ortak kullanımına açıktır. ALTIN EMLAK Temsilcilikleri, zaman ve bölge sınırı tanımaksızın her bölgeden gayrimenkulün alım satım ve kiralanmasında aracılık hizmeti verirler.

PAZARLAMA DESTEĞİ
ALTIN EMLAK, franchise’lerini desteğe ihtiyaç duydukları her an özel pazarlama kadrosuyla destekler. ALTIN EMLAK Franchiseleri, pazarlamadan eğitime, teknolojiden seri ilanlara varıncaya kadar kendi alanında eğitimlerini tamamlamış uzman kadrolar tarafından sürekli desteklenmektedir.

PERSONEL DESTEĞİ
ALTIN EMLAK, anlaşmalı olduğu insan kaynakları firmalarından gelen başvuruları bölge bölge ayırıp, otomatik olarak ofislerine gönderen tek emlak zinciridir.

CRM TEKNOLOJİSİ
ALTIN EMLAK, franchiselerine ofis içindeki tüm faaliyetleri kayıt altında tutarak kontrol sistemini sağlayan, pazarlamadan performans değerlemeye kadar tüm ihtiyaçlara tek tuşla yanıt verebilen gerçek bir CRM sistemi ile faaliyet göstermektedir.

GÖRSEL MATERYAL DESTEĞİ
ALTIN EMLAK, franchise’lerinin dış tabelalarından matbuatlarına, müşteri sözleşmelerinden kartvizitlerine kadar tüm görsel materyalleri başlangıçta ücretsiz olarak temin etmektedir.


Altın Emlak Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 50,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 50,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 20,000TL
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış

YouTube video player

Altın Emlak Hakkında Bilgiler

Sektör Emlak Ofisi
Firma Unvanı Altın Gayrimenkul A.Ş.
Yetkili Kişi Nuri Özelmacıklı
Kuruluş Yılı 1998
Adres Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cd. İstanbul Vizyon Park Ofis Blokları No:5 Kat:2 No:201 Bahçelievler İstanbul
[tab-area3]

Altın Emlak Franchising Başvurusu

05057538377Üye: altinemlak

 

 

Altın Emlak Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Altın Emlak Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Altın Emlak Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Altın Emlak Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.