AntVrs Bayilik

İnsana ve çevreye önem veren güçlü bir şirket olarak; yenilikçi, aklın ve bilimin ışığında kaliteli işler üreten ve “Gelecek Kuşaklara Kalıcı Eserler Bırakan” bir şirket olmaktır.
Dezenfeksiyon Kabini üretimine BUDAK YÖNETİM DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ, başladık şuanki olağanüstü durumda size ve halkımıza AntVrs 101 Dekontaminasyon Kabini ile yardımcı olmaya hazırdır.

Koronavirüse Karşı Yerli ve Milli Dezenfektan Kabini

AntVrs 101 Dekontaminasyon Kabini Teknik özellikleri

Kabinimiz Aliminyum olup sıvı temasından etkilenmez. ( piyasada MDF kabinler mevcut )
Motorları piyasadakilere göre çok daha güçlü olup en önemli özelliği püskürtme başlıklarıdır. Çok ince bir şekilde, sıvıyı buhar halinde püskürtür. Böylece kişiyi ıslatmaz.
Ekonomiktir, 4 kat daha az solüsyon harcar. Kullanılan solusyon , kişilerin omuz hizası altından buhar olarak püskürtülür ve cilde – solunuma zararı yoktur.
Kabin tabanı kaymaz epoksi’dir. Tehlike yaratmaz.
Yüksek güvenlik gerektiren hastane vb. gibi yerlerde isteğe bağlı olarak UV-C lamba eklenebilir. ( cilde direk teması zararlı olduğu için normal kabinlerde kullanılmaz )
Kritik girişlerde ( belediyeler – havalimanları – hastaneler – okul vb. ) opsiyonel Termal Kamera ilavesi ile güvence altına alınabilir.
Kolay montaj ve solüsyon dolumu yapılır.
Uygun bölümlere Firmanın / Kurumun logoları eklenebilir

Yatırım Tutarı ₺60,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Nakit İhtiyacı ₺25000
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Bölge Koruması
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

05326044601Üye: Ali Sezaeğitim

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik