AntVrs Bayilik

AntVrs Bayilik Bilgileri

İnsana ve çevreye önem veren güçlü bir şirket olarak; yenilikçi, aklın ve bilimin ışığında kaliteli işler üreten ve “Gelecek Kuşaklara Kalıcı Eserler Bırakan” bir şirket olmaktır.
Dezenfeksiyon Kabini üretimine BUDAK YÖNETİM DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ, başladık şuanki olağanüstü durumda size ve halkımıza AntVrs 101 Dekontaminasyon Kabini ile yardımcı olmaya hazırdır.

Koronavirüse Karşı Yerli ve Milli Dezenfektan Kabini

AntVrs 101 Dekontaminasyon Kabini Teknik özellikleri

Kabinimiz Aliminyum olup sıvı temasından etkilenmez. ( piyasada MDF kabinler mevcut )
Motorları piyasadakilere göre çok daha güçlü olup en önemli özelliği püskürtme başlıklarıdır. Çok ince bir şekilde, sıvıyı buhar halinde püskürtür. Böylece kişiyi ıslatmaz.
Ekonomiktir, 4 kat daha az solüsyon harcar. Kullanılan solusyon , kişilerin omuz hizası altından buhar olarak püskürtülür ve cilde – solunuma zararı yoktur.
Kabin tabanı kaymaz epoksi’dir. Tehlike yaratmaz.
Yüksek güvenlik gerektiren hastane vb. gibi yerlerde isteğe bağlı olarak UV-C lamba eklenebilir. ( cilde direk teması zararlı olduğu için normal kabinlerde kullanılmaz )
Kritik girişlerde ( belediyeler – havalimanları – hastaneler – okul vb. ) opsiyonel Termal Kamera ilavesi ile güvence altına alınabilir.
Kolay montaj ve solüsyon dolumu yapılır.
Uygun bölümlere Firmanın / Kurumun logoları eklenebilir


Yatırım Tutarı 60,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Nakit İhtiyacı 25,000TL
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Bölge Koruması
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

AntVrs Bayilik Başvurusu

05326044601Üye: Ali Sezaeğitim

 

 

AntVrs Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; AntVrs Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

AntVrs Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

AntVrs Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.