Apron Mpi Bayilik

Apron Mpi Bayilik Bilgileri

İspanya’nın merkez bölgesindeki bir Alman öncü implant üreticisi olan Medical Precision Implants S.A., 2008 yılında yarattığı ve en iyi profesyonellerin uzmanlığına dayalı olarak müşterilerine benzersiz bir know-how sunan bir şirkettir.

Ürün ve hizmetlerini uluslararası medikal ve cerrahi implant endüstrisine ulaştırmak için MPI, müşterileri ile yakın bir ilişki geliştirir ve beklentilerini aşan çözümler bulmasına yardımcı olur.

Sıfır kusurlara verilen önem, tüm tasarım ve üretim süreci boyunca titiz kalite kontrol prosedürleri ile sağlanmış, ürünlerinin profesyonellerinin konforunu ve güvenliğini sağlamıştır.

En son teknoloji ile akıllıca karıştırılan iş tarzı, MPI’yi maksimum büyüme ve genişleme konumuna getiriyor.

MPİ implantları – Dental implantoloji ürünleri geliştirme ve üretim alanında faaliyet gösteren istikrarlı gelişen bir firmadır.
MPİ , dental implantlar inovasyon sistemi implantoloji alanındak dünya liderlerinin uzun süreli araştırma ve tecrübelerine dayanarak geliştirilmiştir.
Güvenilir osteointekrasyon implant yüzeyinin hassas üretim teknolojisi ve çok aşamalı işlenmesi sayesinde elde edilmektedir.

MPİ implantları bu alandaki temel standartların (Tıbbi ürünler uygunluk ve değerlendirme sistemi kapsamındaki ISO 13485 Standartı ISO 9001 Standartı DIR 93/42/EEC) bütün gerekliliklerini karşılayan kapsamlı bir kalite kontrol sistemi sürdürmektedir. Ürünler CE sertifikasına sahiptir.
Ürünlerimizin geniş çeşitliliği çenenin anatomik özelliklerini dikkate alarak ve mükemmel estetiği garanti ederek hastanın tedavisine bireysel yaklaşımı mümkün kılar. MPI sistemi içindeki bir çok yenilikçi çözümler implantoloji alanında tecrübe sahibi ekimler tarafından önerilmiştir. Bu implantlardaki mükemmel rehabilitasyonun kliniksel durumları web yayınımızda sunulmuştur.

MPI tecrübeli implantoloji uzmanlarının ve genel uygulamaya yeni başlayan diş hekimlerinin ihtiyaçlarını karşılayan çeşitli eğitim programları yürütür. Hayırsever etkinliklere katılır. Ayrıca MPI Implants şirketinin ürünlerinin dünya çapında bayilere dağıtım ve satışı için etkili bir plan oluşturmuştur. MPI İmplantları her yıl yeni ülkeler kazanmaktadır. En iyi hizmeti temin edebilmek için şirket yerel satış ve merkezlerine sahiptir.
Fiyat, kalite ve hizmet işimizin günden güne gelişmemizi sağlayan ve birçok dünya ülkesinin hekimlerine bizimle birlikte gelişme fırsatı veren hastaların hayatlarına güzel bir gülümseme ve farklı bir kalite veren ana prensibidir.


Apron Mpi Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 30,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Kosgeb Desteği
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış

[tab-area2]
[tab-area3]

Apron Mpi Bayilik Başvurusu

0532 587 91 19Üye: Nedim Yazgan

 

 

Apron Mpi Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Apron Mpi Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Apron Mpi Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Apron Mpi Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.