Armine Çiçek Bayilik

Armine Çiçek Bayilik Bilgileri

Armine Çiçek 2009’da Adana da doğdu. Türkiye’de tasarım çiçek, bonsai ve kokedama japon sanatının yeterince bilinmediği yıllarda Adana’da küçük bir salonda işe başladı. Çiçek işçiliğini adeta bir sanata dönüştüren Armine kısa zamanda adını duyurdu, şimdi de Merkezi Adana olmak üzere kurumsallaşıyor. Sektörün dünyadaki gelişimini yakından izleyen Armine Çiçek, pek çok yeniliklerle hizmet vermeyi sektöründe Türkiye’nin lider ve öncü markası olmayı amaçlamaktadır. Gaziantep’te açılan şubesi ile bayilik vermeye başlayan Armine, 2020 yılında 10 bayilik vermeyi hedeflemektedir.

Armine Çiçek tecrübeli ekibi ile Franchise verdiği firmalara kuruluş aşamasında mimari projeden, personel eğitimine, satış pazarlama tekniklerine kadar a dan z ye destek vermektedir.


Yatırım Tutarı 30,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 1,000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 30,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 30,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 50,000TL
Kar Marjı %30-40
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Armine Çiçek Bayilik Başvurusu

05453411454Üye: Salih yıldırım

 

 

Armine Çiçek Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Armine Çiçek Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Armine Çiçek Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Armine Çiçek Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.