Armis Çelik Kapı Bayilik

Armis Çelik Kapı Bayilik Bilgileri

Armis Çelik Kapı 2019 yılında kuruldu. Özellikle proje bazında uygulamaları hedefleyen firmamız faaliyet gösterdiği çelik kapı sektöründe kalite ve güven i bir arada sunarak müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.

Güvenlik konusunda bina işyeri ve garaj gibi mekanlarda güvenlik konusunu ihmal etmeyen firmamız, özel ve proje bazındaki her uygulamayı iş titiziliğiyle gerçekleştirir.

Çalışmalarını Koşulsuz müşteri memnuniyeti sloganı ile müşterilerimize en iyiyi önerir, bütün uygulamalarımızda mükemmeliyeti önemser..

Büyümekte olan bir şirketiz. Çok ciddi projelerimiz var. Portföyümüzü çeşitlendirerek şirketimizi de daha güçlendirdiğimizi düşünüyoruz. Zaten gelirlerimiz de belli portföylerdeki gelirlerimiz ortada. O nedenle fazla söze gerek olmadığı görüşündeyiz.


Yatırım Tutarı 15,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 15000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 20000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 30000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 40000TL
Kar Marjı %30
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Armis Çelik Kapı firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Çelik Kapı sektörü Gfk raporlarına göre ülkemizde ve yurtdışunda sürekli büyüyen bir pazardır. Doğru lokasyon seçimi yapılarak, doğru partnerlerle açılan bir çelik kapı mağazası, ürün takibi ve doğru fiyatlamanın da iyi yapıldığı sürece yatırımcısına en erken kazandırmaya başlayan sektördür.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Çok küçük bütçelerle yatırım yapıp sürekli bir akar temin ederek kazanç sağlamak isteyen yatırımcı, 6-12 ay içerisine tüm yatırım maliyetlerini karşıladığı gibi dişe dokunur kazançlar da elde etmeye başlamaktadır. Bugün bir gayrimenkul yatırımı çok daha fazla bütçelerle yapıldığı halde geri dönüş zamanı 12 yılı bulmaktadır. Örneğin; belirttiğim bütçeyle otomobil al-sat yapmak isteyen birisi asla çelik kapı perakendeciliğinden kazandığı kadar kazanamayacaktır. Kabul edilebilir bir yatırım maliyetiyle, sektörün kâr marjı yatırımcısına hep daha çok kazandıracak tek sektördür.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Çelik Kapı sektörü, yukarıda anlattığım nedenleri fark eden –özellikle genç ve tecrübesiz- yatırımcılar için fırsat sektörü olarak görülmektedir. Ancak bu kesimde ticari tecrübe ve know-how kıtlığı hemen ilk aylarda baş gösterdiği için yatırım iyi bir fikir olsa bile sürdürülebilir olamamaktadır. Armis çelik kapı olarak biz tam da buradaki büyük eksikliği gideriyoruz aslında. Yani ürün her yerden alınabilir, herhangi bir marka tabela ile de işe başlanabilir. Ancak devamlılıkta çok büyük ihtimalle sorunlar yaşanır. Armis çelik kapı franchise iş ortağına seçilmiş, stok devir hızı düşük ürünleri sunmaktadır. Doğrusu bu ürün gibi gözükse de çevre etkenleriyle beraber Armis Çelik Kapı satış kolaylığında yatırımcısına ciddi bir tecrübe sunmaktadır.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Nispeten küçük metrekarelerde hacim olarak büyük ürünlerin satışı yapıldığı için çok fazla SKU satışı yapılmaktadır. Bu SKU’ları gruplara ayırırsak, minimum kâr marjı %30 dur. Bu ürünün teşhir edildiği lokasyona piyasa dengesine göre değişmektedir.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Armis Çelik Kapı girişimcisine doğru lokasyonun seçilmesi, Ürün oryantasyonu, reklam ve tanıtım çalışmalarını girişimcilerine hiç bir ücret talep etmeden yürütmektedir. Ayrıca konseptimizde bölge koruma uygulaması olduğu için, herhangi bir bölge de ikinci bir Armis Çelik Kapı bayisi olmamaktadır.

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Firmamız Kayseri de üretimini gerçekleştirmektedir. Sürekli kendini ve ürün portföyünü yenileyen bir firmadır. Her sene farklı model çelik kapılar ile perakende müşterilerinin ilgisini çekmektedir. Bu da rakiplerimiz arasında bizi farklı kılan bir unsurdur.

Armis Çelik Kapı Bayilik Başvurusu

0352 231 52 52Üye: Mehmet Aydar

 

 

Armis Çelik Kapı Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Armis Çelik Kapı Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Armis Çelik Kapı Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Armis Çelik Kapı Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin.

Detaylı bilgi için tıklayın.