Asırlık Kahve 1453 Bayilik

Asırlık Kahve 1453 Bayilik Bilgileri

Dünyada ve avrupa da kahve tüketimi kişi başı aylık 8 ile 10 kg arasında iken türkiye 400 gr kadardır. Türkiye de hızla büyüyen pazarda ülkemiz insanın son zamanlarda çok beğendiği osmanlı saray kahve çeşitleri ve türk kahvesinin eşsiz lezzetlerinin satışı yapmak üzere il bayilikleri verilecektir.

Hızla büyüyen kahve pazarında inovatif yenilikçi ürünleri farklı pazarlama teknikleri ile tüketici ile buluşturmayı hedefleyen firmamız bu konuda türkiye de dünya da marka olmak adına bütün planlamaları yapmıştır.


Yatırım Tutarı 70,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0542 504 20 16Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Asırlık Kahve 1453 Bayilik Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Asırlık Kahve 1453 Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Asırlık Kahve 1453 Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Asırlık Kahve 1453 Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.