Asırlık Kahve 1453 Bayilik

Asırlık Kahve 1453 Bayilik Bilgileri

Dünyada ve avrupa da kahve tüketimi kişi başı aylık 8 ile 10 kg arasında iken türkiye 400 gr kadardır. Türkiye de hızla büyüyen pazarda ülkemiz insanın son zamanlarda çok beğendiği osmanlı saray kahve çeşitleri ve türk kahvesinin eşsiz lezzetlerinin satışı yapmak üzere il bayilikleri verilecektir.

Hızla büyüyen kahve pazarında inovatif yenilikçi ürünleri farklı pazarlama teknikleri ile tüketici ile buluşturmayı hedefleyen firmamız bu konuda türkiye de dünya da marka olmak adına bütün planlamaları yapmıştır.


 

Yatırım Tutarı 70,000TL
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  CAPTCHA Resmi

  0542 504 20 16Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Doğrulanmış Firma

  Asırlık Kahve 1453 Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


   

  Başvuru Formu

  Asırlık Kahve 1453 Bayilik şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Asırlık Kahve 1453 Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

   

  Daha Fazla Firma

  Asırlık Kahve 1453 Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.