Aşk Fermanı Bayilik

Aşk Fermanı Bayilik Bilgileri

İletişim alanında güçlü ve yaratıcı fikirleri sevenlere kendi işinin patronu olma imkanı sunan Aşk Fermanı, özel tasarım hediye ve davetiye seçenekleriyle müşterilerine unutulmaz bir gerçek alışveriş deneyimi yaşatır. Siz de bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız 2017 yılından bu yana yaşadığımız gelişimi gözlerinizle görebilir ve size özel teklifimizi değerlendirmeye alabilirsiniz.

Kendi işini yapma hayali olanlara, bunun için yaratıcı fikirlerin peşinden koşanlara ve düşük bütçelerle de yeni bir iş sahibi olunabileceğini herkese göstermek isteyenlere özel tekliflerimiz sayesinde siz de bugüne kadar edindiğiniz deneyimleri kusursuz müşteri memnuniyeti kapsamında geliştirme fırsatını yakalayabilirsiniz. Yapabileceklerinizi herkesin görmesi için uygun zamanın gelip geçtiğini düşünüyorsanız karşınıza çıkan bu bayilik teklifini değerlendirerek hayatınızda yeni bir döneme merhaba diyebilirsiniz.

Kurumumuz tarafından belirlenmiş olan bayilik yatırım tutarı ürün bedeli olarak açılış anında elinizde yeterli seçenek olması için belirlenmiş minimum rakam olarak düşünülebilir. Kendi çalışma alanınız içinde bölge korumasına hak kazanarak satışlarınızı yükseltebilirsiniz. Sevdiği sadece özel bir hediye almak isteyen kişilerden kurumsal seçeneklerle ilgilenen firmalara, özel davetlerden farklı yerlerde kullanılacak estetik seçeneklere kadar geniş bir yelpaze içerisinden hizmet alanınızı geniş tutarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Bayilerimize verdiğimiz kurumsal kimlik, estetik ve kaliteli malzemelerden hazırlanan ürün seçenekleri ve yaratıcılıkta fark yaratacak etkiye sahip çalışma anlayışıyla sektörde iyi bir konuma gelen Aşk Fermanı üyesi olarak siz de hayalini kurduğunuz işin sahibi olabilirsiniz. Yeni bir iş açarken gözünüzü korkutan yatırım maliyetleri olmadan çalışabileceğiniz sistem sayesinde sadece müşteri isteklerine odaklanabilir ve güvenli hediye ve davetiyenin sadece alandaki en yaratıcı ismi olarak hafızalara kazanabilirsiniz.

Sunduğumuz iskontolar sayesinde müşterilerinizden gelen siparişleri daha uygun fiyatlarla satın alabilir ve karlılığınızın artmasını sağlayabilirsiniz. Türkiye genelinde bayimiz olacak yeni ve heyecanlı arkadaşlarla birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi ister, sizleri de aramızda görmek isteriz.


Yatırım Tutarı 5,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]

Aşk Fermanı Hakkında Bilgiler

Sektör Ürün
Firma Unvanı Ofista Yazılım
Yetkili Kişi Mehmet Selim Büyükaltunel
Kuruluş Yılı 2017
Adres Sultan Orhan Mah. Hükümet Cad. No:97 Kat:2 41400 Gebze/KOCAELİ

Kobivadisi.com tarafından, Aşk Fermanı firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Sektörümüzün genç kuşaklara hitap eden canlı dinamik bir yapısı vardır. Hediyelik eşya ve Davetiye aranan ihtiyaç olan ürünlerdir. Piyasada hediyelik eşya sektöründe ithal uzak doğu ürünler ağırlıkta olmakla beraber yerli ürünlerde vardır. Davetiye sektörü çoğunlukla yerli ürünlerden oluşmaktadır. Hediyelik eşya sektörünü normal ürünler ve kişiye özel ürünler olarak ayırt edici tanımlayabiliriz.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Sektör canlı ve genç kuşaklara hitap etmektedir. Hediyelik eşyalar, doğum günleri, özel günler (sevgililer, babalar, annenler, öğretmenler) partiler, kutlamalar v.b. hediye edilmekte ve hatıra olarak saklanmaktadır. Özel günlerde ve haricinde sirkülasyon mevcuttur. Sektörün karlılık değeri diğer sektörlere göre yüksektir. Aynı zamanda zevkli fazla meşakkatli olmayan bir sektördür. Satış yaptığınız insanların yüzündeki mutluluk sizin de mutluluğunuzdur.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Firmamızın en büyük özelliği tasarım gücünün olması ve hediyelik eşyaları ve davetiyeleri tasarlayabilmesidir. Ürünler çoğunlukla yerli ve kaliteli malzemelerden üretilmektedir, bu sayede ürünlerimiz ithal, uzakdoğu ürünlerinden farklılaşmakta, değerlerimizle uyumlu daha çok dikkat çeken, tercih edilen ürünlerden oluşmaktadır. Davetiye ürünlerimizi Kendin Yap metodumuzla demonte alabilir bu sayede montajını kendiniz yaparak daha çok kazanç elde edebilirsiniz. Sevdiğiniz bir arkadaşınıza, müşterinize Özel Tasarım Hediye seçeneği ile hiçbir yerde bulunmayan bir hediye tasarımı yaptırabilir farkındalık sağlayabilirsiniz. Sürpriz Evlilik Teklifi hediyesi seçeneğimiz ile de müşterilerinize sadece onlara özel hediyelik eşya tasarımları sunabilirsiniz. Hediye olarak tasarım hediyeler ve kişiye özel tasarım hediyelerimiz vardır. Kişiye özel tasarım hediyelerimiz de, özel baskı isimlendirme, fotoğraflandırma içermektedir. Yatırım tutarı için istediğimiz 5000 TL ile numune hediyelik eşyalar, davetiyeler, gönderilmektedir.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Sektörümüzün kar marjı oraları %80 - 150 civarındadır.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Eğitim desteği, Proje desteği, Bölge koruması, Pazarlama desteği.

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Tasarım becerisin olması, ürünleri kişiye özel olarak lanse edebilmesi. Çoğunlukla yerli malzemelerle üretim yapması. Üretimi, müşterilerine de öğretmek istemesi. Vizyonu geniş bir ürün çeşitliğiyle her daim yeni ürünler tasarlama heyecanın bulunması ve paylaşımcı olması.

Aşk Fermanı Bayilik Başvurusu

05359444114Üye: Mehmet Selim Büyükaltunel

 

 

Aşk Fermanı Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Aşk Fermanı Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Aşk Fermanı Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Aşk Fermanı Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.