Astroturk Franchising

Astroturk Franchising Bilgileri

Astroturk olarak uzun yıllara yayılan sektör tecrübemizi daha geniş kitlelere ulaştırmak ve başta astroloji danışmanlığı olmak üzere ilgili tüm alanlarda bugüne dek alışılagelmiş tüm ön yargıları kırarak dürüst, şeffaf ve herkes için ulaşılabilir bir deneyim sunmak için yola çıktık.

Astroturk bünyesinde yer alan tüm uzmanlar sizlere en iyi hizmeti sunabilmemiz için özenle ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından sizlerle buluşuyor.

Astroturk ekibi olarak her zaman ve her koşul altında danışanlarımızın memnuniyetini birincil önceliğimiz olarak kabul ediyoruz. Gerek sunduğumuz altyapı, gerekse sağladığımız hizmetlerimizle sizlere kusursuz bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz.

Sizlerden aldığımız geri dönüşleri, talep ve önerileri dikkatle dinliyor ve her geçen gün daha iyiye ulaşmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Desteğiniz ve ilginiz ile her geçen gün daha güçlü ve daha motiveyiz. Yaptığımız işi seviyor, sizlerden aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde daha emin adımlarla yolculuğumuza devam ediyoruz. İyi ki varsınız…


 

Yatırım Tutarı 200,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 1000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 50,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 20,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 100,000TL
Kar Marjı %80
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Astroturk Franchising Başvurusu

0532714262Üye: atabey murathan

 

 

Astroturk Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Astroturk Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Astroturk Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Astroturk Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.