Atakoç Bayilik

Atakoç Bayilik Bilgileri

ÇÖP SUYU TUTUCU ÇÖP TABLASI AÇIKLAYICI BİLGİ NOTU

Ürün, günlük hayatta çok sık olarak tanık olduğumuz ev, ofis, işyeri ve çöp poşeti kullanılan her yerde, çöp poşeti dolduktan sonra dış kapı önüne ya da başka bir yere nakledilirken, çöp poşetinin altından sızabilecek çöp sularını tutmayı ve yere, halı üzerine ve yüzeye damlamalarını önlemeyi amaç edinmektedir. Halihazırda, çöp poşetinden sızabilecek çöp sularını tutmak amacıyla tabak, tencere kapağı, tepsi gibi eşyalar yada ikinci bir poşet kullanılmakta ve bu da hijyenik olmaktan uzakta ve uygun bir görüntü arz etmemektedir. Ürün bunun önüne geçmekte ve çöp poşeti mutfaktan, balkondan, bulunduğu yerden alındıktan sonra dış kapı önüne götürülene kadar çöp poşetinin altından sızabilecek çöp sularını üstünde muhafaza etmekte, ilave olarak da çöp poşeti kapı önünden alınana kadar üstünde bekletebilmektedir.

Çöp poşeti, çöp tablasının üzerinden alındıktan sonra da musluk suyu altında temizlenip bir sonraki kullanıma hazır halde bulundurulur. Dolayısıyla ürün birçok defa sorun olabilecek ev, ofis içi, işyeri ve dış kapı önü temizliğini sağlamaktadır. Gündelik hayatta çok sık kullanılabilecek bir üründür. Her evde bulunabilecek plastik ev eşyaları (maşrapa, süpürge, fırça v.b gibi) ürünler arasında yerini alabilecek ve kendine kullanım alanı bulabilecek bir üründür. Kullananlar gayet memnun kalmaktadırlar.

Ürün patentli olup Patent Numarası: 2021/009765’tir.

Ürünümüz için Türkiye geneli bayilik veriyoruz.

Numune talep edebilirsiniz.


Atakoç Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 0TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Yer Seçimi
  • Ürün Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Atakoç Bayilik Başvurusu

CAPTCHA Resmi

530 543 35 86Üye: Murat Çetin

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.