Atakoç Bayilik

Atakoç Bayilik Bilgileri

ÇÖP SUYU TUTUCU ÇÖP TABLASI AÇIKLAYICI BİLGİ NOTU

Ürün, günlük hayatta çok sık olarak tanık olduğumuz ev, ofis, işyeri ve çöp poşeti kullanılan her yerde, çöp poşeti dolduktan sonra dış kapı önüne ya da başka bir yere nakledilirken, çöp poşetinin altından sızabilecek çöp sularını tutmayı ve yere, halı üzerine ve yüzeye damlamalarını önlemeyi amaç edinmektedir. Halihazırda, çöp poşetinden sızabilecek çöp sularını tutmak amacıyla tabak, tencere kapağı, tepsi gibi eşyalar yada ikinci bir poşet kullanılmakta ve bu da hijyenik olmaktan uzakta ve uygun bir görüntü arz etmemektedir. Ürün bunun önüne geçmekte ve çöp poşeti mutfaktan, balkondan, bulunduğu yerden alındıktan sonra dış kapı önüne götürülene kadar çöp poşetinin altından sızabilecek çöp sularını üstünde muhafaza etmekte, ilave olarak da çöp poşeti kapı önünden alınana kadar üstünde bekletebilmektedir.

Çöp poşeti, çöp tablasının üzerinden alındıktan sonra da musluk suyu altında temizlenip bir sonraki kullanıma hazır halde bulundurulur. Dolayısıyla ürün birçok defa sorun olabilecek ev, ofis içi, işyeri ve dış kapı önü temizliğini sağlamaktadır. Gündelik hayatta çok sık kullanılabilecek bir üründür. Her evde bulunabilecek plastik ev eşyaları (maşrapa, süpürge, fırça v.b gibi) ürünler arasında yerini alabilecek ve kendine kullanım alanı bulabilecek bir üründür. Kullananlar gayet memnun kalmaktadırlar.

Ürün patentli olup Patent Numarası: 2021/009765’tir.

Ürünümüz için Türkiye geneli bayilik veriyoruz.

Numune talep edebilirsiniz.


Atakoç Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 0TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Yer Seçimi
  • Ürün Desteği

YouTube video player

[tab-area2]
[tab-area3]

Atakoç Bayilik Başvurusu

530 543 35 86Üye: Murat Çetin

 

 

Atakoç Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Atakoç Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Atakoç Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Atakoç Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.