Ateş Döner Franchising

Ateş Döner Franchising Bilgileri

ATEŞTEN DOĞAN LEZZET. BİZCE LEZZET , ATEŞ İLE BAŞLAR.

2009 yılında MUĞLA ‘da faaliyet göstermeye başlayan firmamız, bugün, Muğla Merkez de 2 şube, Marmaris, Milas ve Akhisar olmak üzere toplamda 5 şube ile faaliyetine devam etmektedir. Kalite ve hijyenden ödün vermeyerek %100 doğal ve katkısız geniş ürün yelpazemizle değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Dinamik ve genç bir kadroyla 2009 yılında yola çıkılarak, tarifi bizde saklı olan muhteşem sosumuz ile egenin vazgeçilmez lezzetleri arasına giren ateş döner ailesinde sizi de aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

NEDEN ATEŞ DÖNER

 1. Kazan kazan politikamız gereğince yatırımınız hızlı geri döner.
 2. Franchise alan kişi anahtar teslim projelerimizle veya standartlara uyum sağlamak koşulu ile yatırımcılarımız kendileri yapabilmektedir.
 3. Yedi gün 24 saat danışmanlık hizmeti.
 4. Döner sektöründe gerekli olan kalifiye ve eğitimli döner ustası personellerinin temini noktasında 48 saat içinde yeni döner ustasının temini noktasında garanti vermemiz, 48 saat içinde yeni kalifiye ve eğitimli döner ustası personel temini sağlamadığımız durumlarda franchise alanın zararını karşılama noktasında taahhüt vermemiz
 5. Kazan Kazan politikamız gereğince franchise alan ile karşılıklı olarak yaptığımız aylık karlılık raporu değerlendirmelerinde söz konusu restaurantın sadece kar yaptığı aylık dönemlerde yüzde 3 olarak cirodan pay talep etme, franchise alanın kar yapmadığı aylarda sadece reklam royality bedeli olarak yüzde 1 talep etme.
 6. Ayda bir defadan az olmamak üzere şube denetimi ve şube karlılık oranlarının daha verimli olabilmesi arttırılabilmesi adına franchise alan kişi ile toplantı ve fikir alışverişinde bulunma.

Ateş Döner Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 200,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 1500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 150000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 150000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 200000TL
Kar Marjı %25
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
 • Kosgeb Desteği
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam

[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Ateş Döner firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

KRİZİ FIRSATA ÇEVİRMEYİ BİLEN ,İŞLETMESİNİN BAŞINDA DURABİLECEK,TEKNOLOJİYİ KULLANARAK KURDUĞUMUZ PROFESYONEL SİSTEMİ TAKİP EDEBİLECEK YETERLİ BÜTÇESİ VE DONANIMI OLAN GİRİŞİMCİLER ARAMAKTAYIZ.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Çorbanın 10 tl olduğu bir memlekette 8 tl ye dürüm satıldığı düşünüldüğünde ülke genelindeki en ucuz fastfood sektörü döner sektörüdür.Bu nedenle hiçbir zaman popüleritesini kaybetmeyecek ve yatırımcısına kazanç sağlayacak bir sektördür.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

NEDEN ATEŞ DÖNER

1- Kazan kazan politikamız gereğince yatırımınız hızlı geri döner.
2- Franchise alan kişi anahtar teslim projelerimizle veya standartlara uyum sağlamak koşulu ile yatırımcılarımız kendileri yapabilmektedir.
3- Yedi gün 24 saat danışmanlık hizmeti.
4- Döner sektöründe gerekli olan kalifiye ve eğitimli döner ustası personellerinin temini noktasında 48 saat içinde yeni döner ustasının temini noktasında garanti vermemiz,48 saat içinde yeni kalifiye ve eğitimli döner ustası personel temini sağlamadığımız durumlarda franchise alanın zararını karşılama noktasında taahhüt vermemiz
5- Kazan Kazan politikamız gereğince franchise alan ile karşılıklı olarak yaptığımız aylık karlılık raporu değerlendirmelerinde söz konusu restaurantın sadece kar yaptığı aylık dönemlerde yüzde 3 olarak cirodan pay talep etme, franchise alanın kar yapmadığı aylarda sadece reklam royality bedeli olarak yüzde 1 talep etme.
6- Ayda bir defadan az olmamak üzere şube denetimi ve şube karlılık oranlarının daha verimli olabilmesi arttırılabilmesi adına franchise alan kişi ile toplantı ve fikir alışverişinde bulunma

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

YÖNETİMSEL ETKENLERE GÖRE YÜZDE 20-25 CİVARI KAR MARJI VARDIR.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

1- 7 GÜN 24 SAAT DANIŞMA HİZMETİ
2- HUKUK DEPARTMANIMIZ SAYESİNDE TÜM HUKUKİ SÜREÇ VE PROBLEMLERDE TAM DESTEK
3- Ayda bir defadan az olmamak üzere şube denetimi ve şube karlılık oranlarının daha verimli olabilmesi arttırılabilmesi adına franchise alan kişi ile toplantı ve fikir alışverişinde bulunma
4- Döner sektöründe gerekli olan kalifiye ve eğitimli döner ustası personellerinin temini noktasında 48 saat içinde yeni döner ustasının temini noktasında garanti vermemiz,48 saat içinde yeni kalifiye ve eğitimli döner ustası personel temini sağlamadığımız durumlarda franchise alanın zararını karşılama noktasında taahhüt vermemiz

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

1- Döner sektöründe gerekli olan kalifiye ve eğitimli döner ustası personellerinin temini noktasında 48 saat içinde yeni döner ustasının temini noktasında garanti vermemiz,48 saat içinde yeni kalifiye ve eğitimli döner ustası personel temini sağlamadığımız durumlarda franchise alanın zararını karşılama noktasında taahhüt vermemiz.
2- Kazan Kazan politikamız gereğince franchise alan ile karşılıklı olarak yaptığımız aylık karlılık raporu değerlendirmelerinde söz konusu restaurantın sadece kar yaptığı aylık dönemlerde yüzde 3 olarak cirodan pay talep etme, franchise alanın kar yapmadığı aylarda sadece reklam royality bedeli olarak yüzde 1 talep etmemiz.
3- Her ay bayimiz adına karlılık zara raporunu detaylı bir şekilde hazırlayarak bayimizi karlılık oranının arttırılması noktasındaki eksikliklerini bildirmemiz.
4- 7-24 DANIŞMA HİZMETİMİZ DIŞINDA HUKUK DEPARTMANIMIZ ARACILIĞIYLA HUKUKİ DANIŞMA HİZMETİNİ DE ÜCRETSİZ OLARAK VERMEMİZ.

Ateş Döner Franchising Başvuru Formu

05325115880Üye: GUNGOR GOKTEPE

 

 

Ateş Döner Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Ateş Döner Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Ateş Döner Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Ateş Döner Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.