Atimak Mühendislik & Danışmanlık Bayilik

Atimak Mühendislik & Danışmanlık Bayilik Bilgileri

Atimak Mühendislik ve Danışmanlık Şirketi 2016 yılında Konya merkezli olarak kurulmuştur. 2019 yılında ise çalışma alanını genişletmek ve 81 ile hizmet vermek Kocaeli ve Manisa’da şirket merkezleri ile diğer birçok ilde de temsilcilikler ile hizmet vermeye başlamıştır. Şirketimiz hibe ve teşvik hizmetlerinin yanı sıra, birçok alanda danışmanlık hizmeti vermekte ve firmaların kurumsallaşma sürecinde ihtiyaç duyduğu dijital ürünleri müşterilerine sunmaktadır.

Farklı departmanları ve uzman kadrosu ile işletmelere geniş kapsamlı danışmanlık hizmeti vermektedir. Teşvik hizmetlerinde, KOSGEB, TUBİTAK, TİCARET BAKANLIĞI, SGK, TKDK, TARIM ORMAN, SANAYİ BAKANLIĞI, KALKINMA AJANSLARI 8 farklı kurumun 50’den fazla teşvikinde ve 8 farklı danışmanlık alanında, birçok dijital ürünü işletmelerin faydasına sunmaktadır.

Şirketimiz, işletmelerin kurumsallaşmasında, tasarruf etmesinde, doğru yatırımları yapmasında, doğru adımları doğru zamanda atmasında ve daha birçok alanda firmalara yol göstermektedir.

Şimdi ise bu illerde ve diğer illerde kendine çalışan arkadaşlar aramaktayız.

0 TL franchise bedeli ile sadece işiniz müşteri bulmak… Gerisini komple biz hallediyoruz ve siz alınan ücretin %25’i ila %40’ına sahip oluyorsunuz. Diğer danışmanlık firmalarından çok daha fazla komisyon imkanı ile bizimle çalışabilirsiniz.

0 TL kurulum masrafı. İsterseniz bir ofis üzerinden değil evinizden bu işi home ofis şeklinde yürütebilirsiniz. Tüm maliye kayıtları ve faturalama işlemleri tarafımızca yapılacaktır.

0 TL Franchise bedeli + 0 TL ofis kurulum bedeli, %40 a varan kar marjı.

Örnek bir hesapla ayda 10 Proje getirdiğinizde kazancınız 9.000 TL

BAYİLİK ŞARTLARI:

 • İletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek
 • Satış Pazarlama konusunda tecrübeli
 • En az lise mezunu
 • Kişiler Arası İlişkide Başarılı İdealleri Olan Zeki Ve Yaşamayı Seven
 • Tercihen firmaları gezerken kullanabilecek aracı olan
Yatırım Tutarı 0TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 0TL
Minimum Nakit İhtiyacı 0TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 0TL
Kar Marjı %40
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Eğitim Desteği
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Kosgeb Desteği
 • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

05538289597Üye: SEFA CEYHAN

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.