Ayakkabı Dünyası Franchising

Ayakkabı Dünyası Franchising Bilgileri

Cumhuriyetin kuruluş yılına denk gelen 1923 yılında kurulan ve 93 yıllık bir tarihi olan firma sektörünün önemli ve saygın markaları arasında yerini almaktadır. Dünyaca ünlü markaları bünyesinde bulunduran ve yetkili satış noktası olma özelliğiyle her kesimden müşteriye hitap eden Ayakkabı dünyası her tarzdan ayakkabı bulmak kolaylığı sağlamaktadır. 1996 yılında Ankarada açılan ilk mağazasıyla butik ayakkabıcı anlayışını büyük mağazalara taşınmasını sağlayarak müşterilerinin her markadan ayakkabıya kolaylıkla ulaşabilmesi için toptan perakende ayakkabı zincirine dönüşme yolunda ilk adımları atmıştır. 2014 yılında Esas Holding iş birliğiyle daha hızlı bir büyüme yakalayan firma KKTC ‘de dahil tüm mağaza sayısını 53’e çıkararak 33 bin m2 lik bir satış alanıyla hizmet vermektedir.

Kendi markasının ürünlerinden oluşan kadın,erkek ve çocuklara uygun çeşitli ürünler sunan firma yerel ve uluslararası markalar olan Nike, Adidas, Clark’s VANS, Tommy Hilfiger gibi markalarıda mağazalarında bulundurmakta 3500 den fazla ürünü 100’ den fazla dünya markasını müşterilerine sunmaktadır.

Daha hızlı ve pratik alışveriş deneyimi sağlamak, kaliteli ve uygun fiyat politikası ile değer yaratan, ilk akla gelecek marka olma yolunda güvenilir ve lider ayakkabı perakendecisi olmayı kendine vizyon edinmiştir. Yenilikçi, Adil, Pozitif Müşteri odaklı ve işini seven tutkuyla yapan şirket değerine sahip olan firma her kesimden müşteriye hitap etmektedir.

Bayilik yatırımınız ile ilgili “Ayakkabı Dünyası” firması ile iletişim kurabilirsiniz, aynı zamanda web sitemiz üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.


Ayakkabı Dünyası Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 120,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 70,000TL
Kar Marjı %30
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Ayakkabı Dünyası Franchising Başvurusu

CAPTCHA Resmi

0850 622 7002Üye: Ayakkabı Dünyası

 

 

Doğrulanmış Firma

Ayakkabı Dünyası Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Ayakkabı Dünyası Franchising şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Ayakkabı Dünyası Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Ayakkabı Dünyası Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.