Ayakkabı Dünyası Franchising

Cumhuriyetin kuruluş yılına denk gelen 1923 yılında kurulan ve 93 yıllık bir tarihi olan firma sektörünün önemli ve saygın markaları arasında yerini almaktadır. Dünyaca ünlü markaları bünyesinde bulunduran ve yetkili satış noktası olma özelliğiyle her kesimden müşteriye hitap eden Ayakkabı dünyası her tarzdan ayakkabı bulmak kolaylığı sağlamaktadır. 1996 yılında Ankarada açılan ilk mağazasıyla butik ayakkabıcı anlayışını büyük mağazalara taşınmasını sağlayarak müşterilerinin her markadan ayakkabıya kolaylıkla ulaşabilmesi için toptan perakende ayakkabı zincirine dönüşme yolunda ilk adımları atmıştır. 2014 yılında Esas Holding iş birliğiyle daha hızlı bir büyüme yakalayan firma KKTC ‘de dahil tüm mağaza sayısını 53’e çıkararak 33 bin m2 lik bir satış alanıyla hizmet vermektedir.

Kendi markasının ürünlerinden oluşan kadın,erkek ve çocuklara uygun çeşitli ürünler sunan firma yerel ve uluslararası markalar olan Nike, Adidas, Clark’s VANS, Tommy Hilfiger gibi markalarıda mağazalarında bulundurmakta 3500 den fazla ürünü 100’ den fazla dünya markasını müşterilerine sunmaktadır.

Daha hızlı ve pratik alışveriş deneyimi sağlamak, kaliteli ve uygun fiyat politikası ile değer yaratan, ilk akla gelecek marka olma yolunda güvenilir ve lider ayakkabı perakendecisi olmayı kendine vizyon edinmiştir. Yenilikçi, Adil, Pozitif Müşteri odaklı ve işini seven tutkuyla yapan şirket değerine sahip olan firma her kesimden müşteriye hitap etmektedir.

Bayilik yatırımınız ile ilgili “Ayakkabı Dünyası” firması ile iletişim kurabilirsiniz, aynı zamanda web sitemiz üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.

Yatırım Tutarı ₺120,000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺70000
Kar Marjı %30
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0850 622 7002Üye: Kobi Vadisi

  Bayilik Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
  Takıştır Bayilik