Ayakkabı Dünyası Franchising

Ayakkabı Dünyası Franchising Bilgileri

Ayakkabı Dünyası Franchising talebiniz ile ilgili lütfen: 0212 465 36 65 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Cumhuriyetin kuruluş yılına denk gelen 1923 yılında kurulan ve 93 yıllık bir tarihi olan firma sektörünün önemli ve saygın markaları arasında yerini almaktadır. Dünyaca ünlü markaları bünyesinde bulunduran ve yetkili satış noktası olma özelliğiyle her kesimden müşteriye hitap eden Ayakkabı dünyası her tarzdan ayakkabı bulmak kolaylığı sağlamaktadır. 1996 yılında Ankara da açılan ilk mağazasıyla butik ayakkabıcı anlayışını büyük mağazalara taşınmasını sağlayarak müşterilerinin her markadan ayakkabıya kolaylıkla ulaşabilmesi için toptan perakende ayakkabı zincirine dönüşme yolunda ilk adımları atmıştır. 2014 yılında Esas Holding iş birliğiyle daha hızlı bir büyüme yakalayan firma KKTC ‘de dahil tüm mağaza sayısını 53’e çıkararak 33 bin m2 lik bir satış alanıyla hizmet vermektedir.

Kendi markasının ürünlerinden oluşan kadın, erkek ve çocuklara uygun çeşitli ürünler sunan firma yerel ve uluslararası markalar olan Nike, Adidas, Clark’s VANS, Tommy Hilfiger gibi markaları da mağazalarında bulundurmakta 3500 den fazla ürünü 100’ den fazla dünya markasını müşterilerine sunmaktadır.

Daha hızlı ve pratik alışveriş deneyimi sağlamak, kaliteli ve uygun fiyat politikası ile değer yaratan, ilk akla gelecek marka olma yolunda güvenilir ve lider ayakkabı perakendecisi olmayı kendine vizyon edinmiştir. Yenilikçi, Adil, Pozitif Müşteri odaklı ve işini seven tutkuyla yapan şirket değerine sahip olan firma her kesimden müşteriye hitap etmektedir.

Bayilik yatırımınız ile ilgili “Ayakkabı Dünyası” firması ile iletişim kurabilirsiniz, aynı zamanda web sitemiz üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.


Ayakkabı Dünyası Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 120,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 70,000TL
Kar Marjı %30
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği

YouTube video player

[tab-area2]
[tab-area3]

Ayakkabı Dünyası Franchising Başvurusu

0850 622 7002Üye: Ayakkabı Dünyası

 

 

Ayakkabı Dünyası Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Ayakkabı Dünyası Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Ayakkabı Dünyası Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Ayakkabı Dünyası Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.