Ayaküstü Kahve Franchising

İzmir Bornova’da ‘butik kahve’ konseptiyle hayata geçen Ayaküstü Kahve, 10 yılı aşkın süre tecrübeye sahip ekibiyle hizmet veriyor.

Farklı konsepti, ürünlerinin lezzeti ve yüksek kalite standardıyla hizmet veren Ayaküstü Kahve; bugün Türkiye genelinde 10 şubeye ulaşıp, şube sayısını her geçen gün daha da genişletiyor.

Bu kahve fincanı nereye koşuyor?

Profesyonel yönetim ilkelerini benimseyen markamız, ciro açısından en büyük yerli butik kahve zinciri olmak,

‘Yerli kahve markası’ kimliğiyle kahveden zevk alan tüketicilerin kahve içme alışkanlıklarını katkı maddesiz ürünlerle tatmin etmek,

Konsepti, 3. nesil kahvesi, katkı maddesiz/detox ürünleri ve her gün gelişen ürün çeşitliliğiyle fark yaratan bir hizmet vermek,

Son tüketicilerin alışkanlıklarını gözeterek sürekliliği yakalamış, sürekli gelişimi (KAIZEN) ilke haline getirmiş aranan ve vazgeçilmez bir marka olmak için zirveye doğru koşuyor.

Markamız, müşterilerine sunduğu kahveyi çekirdek halinde izlemeye alarak; en kaliteli çekirdeği, en lezzetli olacak şekilde hazırlamak için pek çok demleme ve tadım denemelerinden geçiriyor. 3. nesil kahve felsefesi bağlamında manuel demleme olarak V60, Aeropress, Cold Brew, Syphon, Chemex gibi aparatlar ile çeşitli yörelerde yetiştirilen dünya kahvelerini özenle hazırlayan Ayaküstü Kahve, aynı özeni şubelerinin mimari konseptini belirlerken de gösteriyor. Her şubesi %40 ölçüsünde mimari ve dekoratif olarak farklılık gösteren markamız, bir taraftan kendi çizgisini korurken diğer taraftan her şubesini kendi içinde özgün hale getiriyor.

Markamız, kahve dışında geniş menüsü ile müşterilerin her ihtiyacını karşılıyor. Şubelerinin bulunduğu lokasyonları şehrin en nezih yerlerinde olacak şekilde belirleyen Ayaküstü Kahve, franchising ağını genişleterek tüm Türkiye’de 3. nesil kahve dükkanı olarak liderliğini devam ettirmeyi amaçlıyor.

Yeni nesil kahve felsefesinin öncüsü Ayaküstü Kahve, kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin en büyük 3. nesil kahvecisi olma hedefi taşıyor. 2013 yılında Murat Öz tarafından İzmir Küçükpark’ta ilk şubesi açılan Ayaküstü Kahve, kısa bir süre içinde franchising ile hızlı ve emin adımlarla büyümeye devam etti. Hedefini çok kısa sürede gerçekleştiren Ayaküstü Kahve’nin 4 ilde 10 şubesi bulunuyor.

Yatırım Tutarı ₺50.000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺2500-3500
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay

  [Toplam:5    Ortalama:3.8/5]

  Kahve Zincirleri sektöründe franchising veren, Ayaküstü Kahve adlı firmayı değerlendirmek ister misiniz?

  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  05364736023Üye: Yahya Yılmaz

  Hızlı Bayilik Arama


  en popüler bayilikler