Bardak Waffle Bayilik

Bardak Waffle Bayilik Bilgileri

Tüm dünyanın kabul ettiği bu eşsiz lezzet hareket noktamızı oluşturdu. Bilindiği gibi ülkemiz ekonomik açıdan bir darboğazdan geçmektedir. İster Avm’lerde olsun, ister pastane ve cafelerde olsun kaliteli lezzete ulaşmanın fiyatı her geçen gün daha da artıyor.

Kaliteli lezzete uygun fiyata ulaşmanın herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Aylarca AR-GE’sini yapmış olduğumuz ürünümüz hem çok uygun fiyat, hem kalite, hem de eşsiz lezzetiyle tatlı severleri cezbediyor. Bizler bunu başardık.

NEDEN BARDAK WAFFLE

Bildiğimiz klasik waffle hem porsiyonlarının büyüklüğü hem de abartılı fiyatlarıyla gerektiği gibi rağbet görmüyor. Bizler bu problemi çözdük. Bardak Waffle hem porsiyon olarak tatmin edici büyüklükte olup aynı zamanda uygun fiyatıyla müşterileri standlarımıza doğal olarak çekiyor.

Bardak Waffle markamızın bir diğer özelliği ise hazırlanışının daha kolay ve sistemli olmasıyla sunumunun daha hızlı gerçekleşmesidir. 3-4 dakikalık bir sürede 10 porsiyon Bardak Waffle satışı gerçekleşebilmektedir. Günden güne daha da fazla yaygınlaşan ürünümüz çok düşük yatırım maliyeti, hızlı sürümle elde edilen yüksek kazanç ve mutlu müşterileriyle önemli tatlı markaları arasında çok yakın zamanda yerini alacaktır.

BARDAK WAFFLE FRANCHİSE BEDELİ YALNIZCA 18.000 TL

Gelen tüm talepleri titizlikle inceliyoruz ve aday seçim sürecimizi yönetiyoruz. Amacımız azimli girişimcilerle birlikte başarılarımıza yenilerini de eklemek, tüm Türkiye’de gelişime açık bir markayı daha çok girişimci ile tanıştırmak, kısacası daha çok kazanmak ve kazandırmak.

Eğer sizde bizim gibi,

 • Başarılı olmak için istekliyseniz
 • Güçlü bir iletişim becerisine sahipseniz
 • Ben bu işi yönetirim diyorsanız
 • Girişimcilik ruhuna sahipseniz
 • Yenilikçi, enerjik ve canlı bir organizasyonda çalışmak isterseniz

sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Bardak Waffle Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı ₺18,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺18000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺18000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺18000
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış

[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Bardak Waffle firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Bilindiği gibi dünyada ve ülkemizde gıda sektörü başlıca gelen sektörler arasındadır.Özellikle de tatlı yiyecekler gıda sektöründe başı çekmektedir.Tüketiciler son zamanlarda sağlıklı ve taze ürünleri tercih etmektedirler. Bu konuda en doğal olanı çilek, muz, kivi, ananas gibi meyvelerdir. Hazırlamış olduğumuz özel formüllü mini pankekler ve kaliteli çikolatalarla doğal meyve karışımı, tüketicilerin hem bilerek, hem görerek tercih ettikleri yiyeceklerdir.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Bu sorunun cevabı tatlı sektörünün diğer tüm sektörlere göre sirkülasyonunun fazla olmasıdır. Hiç şüphesiz tüketici lezzet konusunda tatmin edildiği vakit satış devamlılığı sağlanır.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Girişimcilik ruhuna sahip yenilikçi, enerjik ve canlı bir organizasyonla çalışıp kendi işini kurmak isteyen vizyonu geniş yatırımcılarla çalışmak önceliklerimizdendir. Her zaman yeniliği ve doğru ürünü tüketicilerle buluşturmayı hedefleyen firmamız doğru girişimcilerle büyümeyi hedefliyor.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Ürünümüzün birim başı net %90 karlılık oranı vardır.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Kurulum sürecini en ince detayına kadar hesapladık. Satışa başlandığı anda en ufak ihtiyaç kalmayacak şekilde tüm malzemeleri tedarik ediyoruz... Daha sonraki süreçte malzeme tedariği için bizi aramanız yeterlidir.

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Bildiğimiz klasik waffle hem porsiyonlarının büyüklüğü hemde abartılı fiyatlarıyla gerektiği gibi rağbet görmüyor. Biz bu problemi çözdük. Bardak waffle hem porsiyon olarak tatmin edici büyüklükte olup aynı zamanda uygun fiyatıyla müşterileri standlarımıza doğal olarak çekiyor.

Bardak Waffle Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

0 552 432 22 83Üye: Enis Varol

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik