Bargello Parfüm Franchising

Bargello Parfüm Franchising Bilgileri

Bargello, 65 yıllık tecrübesinin kapılarını size açıyor!

Sektör ve ürün tecrübelerimizi birleştirdiğimiz; cadde mağazacılığı, AVM ve kiosk işletmeciliği deneyimlerimiz ile 450’nin üzerinde çeşit ve yüksek kaliteyi tüketiciyle buluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Dünya’nın en iyi yatırım şirketlerinden birisi olarak, kendini kanıtlamış franchise modeli ile Bargello Perfume, bugün 210 adet franchaise ile birlikte yola devam ediyor ve yeni yatırımcılar için 65 yılın kapılarını muhteşem avantajlarla açıyor…

Biz yalnızca kazandırmıyor, keyifle kazandırıyoruz! Geleceğinizi titizlikle inşa ediyoruz

Çünkü;

Yüzde yüz Müşteri Memnuniyeti’ne Yatırım Yapıyoruz!

Müşteri memnuniyeti bizim için bir temeldir. Tüm uzmanlar gibi biz de yüksek müşteri memnuniyetinin her zaman müşteri sadakatini de beraberinde getirdiğini biliyoruz. Satış esnasında gösterdiğimiz özeni satış sonrasında da sürdürüyor olmanın onuru içerisindeyiz.

Eğer ki bir müşterimiz mağazamızdan satın aldığı üründen memnun kalmamış ise ürününü değiştiriyoruz. Bu yalnızca bir satış sonrası hizmet değil; aynı zamanda kendimize ve ürünlerimize duyduğumuz güvenin bir yansıması. Biz işimizi iyi biliyoruz!

İnovasyon ve Ürün Geliştirme Konusunda Durmaksızın Çalışıyoruz!

Mağaza dizaynında; insanla ve ürünlerle uyumlu, kolay, kullanıma elverişli, modern, şık, dayanıklı, çevreci, dekorasyon çözümleri geliştirdik.

Ürünlerde; benzeri olmayan, kendi kreasyonumuz olan eşsiz parfümlerle yelpazemizi zenginleştirmek birinci hedefimizdi. Tüketici ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda ürün çeşitliliğine yatırım yapıyor, kataloglarımızı sürekli güncel tutup, müşterilerimizi zamanında bilgilendirmeye özen gösteriyoruz.

İmalatta; franchise’mıza en iyi servisi vermemizi sağlayacak üretim teknolojilerini, stok/sipariş/sevkiyat kontrolüne yardımcı olacak, en iyi bilgisayar yazılımlarını bünyemize dahil ederek ilerlemek, genel inovasyon stratejimizdir.

Yatırım Tutarı ₺40,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Pazarlama Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

444 0 274Üye: Bargello

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik