Bargello Parfüm Franchising

Bargello Parfüm Franchising Bilgileri

Bargello, 65 yıllık tecrübesinin kapılarını size açıyor!

Sektör ve ürün tecrübelerimizi birleştirdiğimiz; cadde mağazacılığı, AVM ve kiosk işletmeciliği deneyimlerimiz ile 450’nin üzerinde çeşit ve yüksek kaliteyi tüketiciyle buluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Dünya’nın en iyi yatırım şirketlerinden birisi olarak, kendini kanıtlamış franchise modeli ile Bargello Perfume, bugün 210 adet franchaise ile birlikte yola devam ediyor ve yeni yatırımcılar için 65 yılın kapılarını muhteşem avantajlarla açıyor…

Biz yalnızca kazandırmıyor, keyifle kazandırıyoruz! Geleceğinizi titizlikle inşa ediyoruz

Çünkü;

Yüzde yüz Müşteri Memnuniyeti’ne Yatırım Yapıyoruz!

Müşteri memnuniyeti bizim için bir temeldir. Tüm uzmanlar gibi biz de yüksek müşteri memnuniyetinin her zaman müşteri sadakatini de beraberinde getirdiğini biliyoruz. Satış esnasında gösterdiğimiz özeni satış sonrasında da sürdürüyor olmanın onuru içerisindeyiz.

Eğer ki bir müşterimiz mağazamızdan satın aldığı üründen memnun kalmamış ise ürününü değiştiriyoruz. Bu yalnızca bir satış sonrası hizmet değil; aynı zamanda kendimize ve ürünlerimize duyduğumuz güvenin bir yansıması. Biz işimizi iyi biliyoruz!

İnovasyon ve Ürün Geliştirme Konusunda Durmaksızın Çalışıyoruz!

Mağaza dizaynında; insanla ve ürünlerle uyumlu, kolay, kullanıma elverişli, modern, şık, dayanıklı, çevreci, dekorasyon çözümleri geliştirdik.

Ürünlerde; benzeri olmayan, kendi kreasyonumuz olan eşsiz parfümlerle yelpazemizi zenginleştirmek birinci hedefimizdi. Tüketici ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda ürün çeşitliliğine yatırım yapıyor, kataloglarımızı sürekli güncel tutup, müşterilerimizi zamanında bilgilendirmeye özen gösteriyoruz.

İmalatta; franchise’mıza en iyi servisi vermemizi sağlayacak üretim teknolojilerini, stok/sipariş/sevkiyat kontrolüne yardımcı olacak, en iyi bilgisayar yazılımlarını bünyemize dahil ederek ilerlemek, genel inovasyon stratejimizdir.


Bargello Parfüm Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 40,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Pazarlama Desteği

YouTube video player

[tab-area2]
[tab-area3]

Bargello Parfüm Franchising Başvurusu

444 0 274Üye: Bargello

 

 

Bargello Parfüm Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Bargello Parfüm Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Bargello Parfüm Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Bargello Parfüm Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.