Baydöner Franchising

Baydöner Franchising Bilgileri

Milli Lezzetimiz Döner

Türkiye’nin milli lezzetlerinden biridir döner. Yurt dışında şiş kebap, rakı ve baklavadan sonra en çok tanınan yiyeceğimizdir. Türklerin yerleştiği her ülkede dönerciden bol bir şey yoktur. Bundandır ki, dönerimiz dünyaca tanınır. Tarihçesine baktığımızda 150 yıl öncesine dayandığını görürüz. Döneri ilk bulan ustanın Kastamonulu Hamdi Usta olduğu bilgisi çıkar karşımıza. Parça parça etleri, çeşitli baharatlarla terbiyeleyip iyice dövdükten sonra şişe geçiren sonra da onu odun ateşinin karşısında pişiren Hamdi Usta keşfettiği lezzetle çok ünlenmiş. Ondan bu lezzetin sırrını öğrenen Raif ve Şükrü Gülsunar ustalar ise dönerciliği devam ettiren ikinci kuşak kişiler olmuş. Böyle bir başlangıç yapan döner günümüze kadar gelip herkesin sevdiği bir yiyecek olmuştur. Et döner, tavuk döner hatta vejetaryenler için özel yapım döner gibi seçenekleri de vardır.

Baydöner’in Farklı Yaklaşımı

Döner gibi bilinen ve sevilen bir lezzeti, fast food tarzıyla ilişkilendirip onu dünya pazarına açmak için çalışma yapması BAYDÖNER farkıdır. Yer aldığı alışveriş merkezlerinde dünyanın en büyük hızlı yiyecek markalarına karşı konumlanması ve başarı kazanması da önemli bir farktır. Döneri sahiplenmek isteyen başka markalara akıllı girişimcilik anlayışıyla fark atıp, İzmir’den çıkan bir marka olarak 10 yılda bugünkü konumuna gelmek de BAYDÖNER farkıdır. Herkesin bildiği gibi İskender Kebap Bursa’ya özgü bir yiyecektir. Döner ve İskender Kebap zaten farklı değerlendirilir. İskender kebap adı sadece Bursalı İskenderoğlu ailesine tescillidir. Ama benzer bir anlayışla yapılan İskender, Baydöner’in sunduğu lezzetler içinde yer alır.

Baydöner Anlayışı

Dünyaca tanınan bir lezzet olan döner öncelikle kendi anavatanında, ardından Avrupa, Amerika ve dünyada Baydöner markasıyla başarılı bir yükseliş yaşıyor. Şık ve temiz mekanlarda, sağlık ve hijyen kurallarına tam önem verilerek, doğal malzeme seçimi ve kaliteden ödün vermeyen lezzet anlayışı eşliğinde, farklı bir sunumla servis ediliyor. Yalnız kendi mekânlarında değil, tüm malzemelerini satın aldığı işbirlikçilerinde de aynı kalitenin olmasını sağlıyor. Uluslar arası standartlarda hizmet veren Baydöner, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir. Bu belgeyi almanın koşulu, ürünün tarlada yetiştirilip ya da çiftlikte büyütülüp masaya gelinceye kadar olan sürecinin tam denetimden geçmiş olmasıdır. Baydöner tüm tedarikçilerini bu anlayışla seçiyor ve denetliyor. Kullandığı dana eti Erzurum ve Erzincan’dan, kıvırcık kuzu etleri, Balıkesir yöresinden anlaşmalı olduğu çiftliklerden geliyor. Turşularında kullandığı kornişon, Ankara – Çubuklu ilçesinde doğal olarak üretiliyor. Künefe tatlısı için gerekli peynir, Ankara Atatürk Orman Çiftliğinde yapılıyor, tel kadayıfı ise Isparta’dan geliyor. Pideleri her gün kendi özel fırınlarında aynı lezzette pişiriliyor. Türkiye ve dışında 83 şubesiyle en fazla mekâna sahip döner markası olarak ayrıcalıklı bir konumda bulunuyor.

Baydöner Lezzet seçenekleri

Farklı sunum anlayışı kaliteli bir servis ile birleşip, şık ve temiz mekânlarda müşteriye ulaşıyor. Hijyen, kalite, güler yüz öncelikli konular. Restoran anlayışıyla hareket eden ama fast food müşterisine de hitap eden bir yaklaşımları var. O nedenle her iki kesimin ziyaretçilerine ev sahipliği yapıyorlar. Kaliteli lezzetlerini uygun fiyat seçeneğiyle hızlı servis ediyorlar. Ortalama servis süreleri 10 dakika. Servis personelleri özenle seçilip eğitimden geçiriliyor. Markanın her biriminde eğitim sürekli bir öncelik. Sunulan çeşitlere gelince: Üç ana seçenek var. İskender, Alaturka ve Efsane. Bildiğimiz İskender aynı formatta ikram ediliyor. Efsane ve Alaturka ise modernize edilmiş, biraz fast food tarzı katılmış sunumları içeriyor. Parmak veya dilimlenmiş kızarmış patateslerle süslenmiş yaprak döner, dürüm ve sandviç ekmekleri içinde hoş bir görsellikle müşteriyle buluşuyor.

Milli tatlılarımızdan olan künefe en özel malzemeyle yapılıyor. Turşular doğal ev yapımı lezzetinde. Mercimek çorbalarının tadı ünlü ve tam kıvamında. Salatalar ise mevsiminde yetişen sebzeler özenle seçilerek yapılıyor.

Bayilik yatırımınız ile ilgili “Baydöner” firması ile iletişim kurabilirsiniz, aynı zamanda web sitemiz üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.


 

Yatırım Tutarı 400,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Baydöner Franchising Başvurusu

  0 232 464 42 35Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Baydöner Franchising Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Baydöner Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Baydöner Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Baydöner Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.