Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Franchise

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Franchise Bilgileri

Göksu Global A.Ş markalarından Osmanlı Kahvecisi Gıda San. ve Tic. A.Ş., 2009 yılında gıda sektörüne yönelik üretim yapmak amacıyla faaliyetlerine başlamıştır.

2011 yılında, ilk markası olan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisini kuran şirket bugün Türkiye’nin 76 ilinde 188 şubesiyle hizmet vermektedir.

Şirket hakkında ayrıntılı bilgi için, franchise başvurusu yapabilirsiniz.


Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 1,300.000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 2500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 1300000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 1300000TL
Kar Marjı %25
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış

[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Göksu Global A.Ş markalarından Osmanlı Kahvecisi Gıda San. ve Tic. A.Ş., 2009 yılında gıda sektörüne yönelik üretim yapmak amacıyla faaliyetlerine başlamıştır. 2011 yılında, ilk markası olan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisini kuran şirket bugün Türkiye’nin 76 ilinde 190 şubesiyle hizmet vermektedir.14.000 M2 kapalı alanda 200 çeşit ürün ile Bayram efendi Osmanlı Kahvecisi şubelerine kendi lojistik hizmeti ile ürün göndermektedir.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Misafirlerine sıcak bir ortamda keyifli bir kahve deneyimi sunan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi , bugün ülkemizin 76 ilinde 190 şubesiyle Türkiye’nin en büyük yerli kahve zinciri unvanı ile aylık ortalama 3 milyon misafir ağırlıyor. Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi 2016 yılında yaptığı büyük yatırımla Antalya Organize Sanayi bölgesinde 14.000m2 bir üretim tesisi satın almış tüm üretimini buradan sağlamaktadır.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Gıda sektörüne yönelik üretim yapmak amacıyla faaliyete başlayanGöksu Global A.Ş. üretim, inovasyon ve sürekli ilerleme vizyonuyla ülkemizin öncü kuruluşları arasında yer almaktadır.14.000 M2 kapalı alanda 200 çeşit ürün ile Bayram efendi Osmanlı Kahvecisi şubelerine kendi lojistik hizmeti ile ürün göndermektedir.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

%25

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Fizibilite ve lokasyon seçimi
Mimari projelendirme
İnsan Kaynağı Desteği Personel seçimi desteği
Personel eğitimi
Merkezi sosyal medya yönetimi
Sosyal Medya Desteği
Merkezi ajans Medya Desteği
Operasyon Müdürü destek ve denetimi
Mutfak Müdürü destek ve denetimi
Aylık performans takibi ve iyileştirme
Kasa Pos yazılım Desteği
Reklam Pazarlama desteği

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Franchisee adayları için kazançlı ve prestijli bir işbirliği fırsatı sunan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi; hızlı yatırım geri dönüşü, eğitim, operasyon ve pazarlama desteğiyle de cazip bir yatırım alternatifi olarak öne çıkıyor.
Misafirlerine sıcak bir ortamda keyifli bir kahve deneyimi sunan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi , bugün ülkemizin 76 ilinde 190 şubesiyle Türkiye’nin en büyük yerli kahve zinciri unvanı ile aylık ortalama 3 milyon misafir ağırlıyor.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Franchise Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05374432207Üye: Franchise Company

Franchise Company
The Franchise Company, 29 yılı aşkın süredir uzman franchise danışman ekibiyle İngiltere’de hizmet vermekte olan bir Franchise Danışmanlığı firmasıdır.

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, franchise başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.