Beaconneqt Franchising

Beaconneqt Franchising Bilgileri

E-Ticaret ve M-Ticaret alanında faaliyet gösteren şirketimiz 2015 yılında kurulmuş olup 2018 yılı itibariyle yurt dışına açılacaktır. Türkiye genelinde bayilikler vermektedir. Franchise bayilerimize aynı zamanda BAYİLİK VERME yetkisi de tanınmaktadır.

Aranan şartlar:

 • Ekip kurup yönetebilecek,
 • Girişimci ve vizyon sahibi,
 • Güler yüzlü, çalışkan ve iş ahlakına sahip,
 • Şirketimizi iyi temsil edebilecek olmak.

Not: Yazılım şirketi olmamızdan dolayı yer zorunluluğumuz yoktur!

Mobil Ticaret alanında faaliyet gösteren firmamız Lokal, İşyeri Lokal Fırsat gibi markaları bünyesınde bulundurmaktadır. Türkiye genelinde bayiler verilmektedir.Bayilerimiz Türkiye’nin herhangi bir yerinde çalışabilmektedirler.

Current Life Marketing Ltd. Şti., Kobilere mobil yazılımlar sunmanın ötesinde Dünyada bir ilki başararak, sosyal ve mobil ticareti harmanlayıp üye iş yerlerine yeni bir reklam platformu sunmaktadır. Üye iş yerlerimiz, veri bankasında yer alan müşterilere 7 gün 24 saat 365 gün cepten reklam gönderebilmektedir. Yeni sosyal-mobil reklam ile üye iş yerlerimiz kendi reklamlarını yapacak ve bu reklamları izleyen müşteriler de kazanacak.

İlk olarak Türkiye ve Azerbaycan’da başlattığımız lokalfirsat.com ile 3 yılda 50 ülkede faaliyet göstermeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz!

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

Vizyonumuz!

Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülkelerde, sektörlerde lider konuma yükselmek.


 

Yatırım Tutarı 5,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 1TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 5000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 1000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 0TL
Kar Marjı %10
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Eğitim Desteği
 • El Kitabı
 • Ortak Reklam
 • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Beaconneqt firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Geleceğin en çok kazandıracak iş kollarından biri olarak görüyorum.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Çünkü artık bir çok ihtiyacımızı cep telefonu ile hallediyoruz, cep telefonu kullanmayan neredeyse hiç kimse kalmadı.

Mobil stratejisi olmayan bir işletmenin gelecek için de bir stratejisi yoktur. Günümüzün yatırım yapılacak doğru sektörlerinden biri Mobil Uygulamalardır.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Çünkü şirketimizin amacı Yurt dışına açılmış en büyük Türk Şirketlerinden biri olmak, hatta birincisi olmak! Dünyada uygulamamız üzerinden yapılacak her alış verişte ülkemize gelir sağlayacak büyük bir projede yer almak için Beaconneqt’i seçin.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Şirketimizde 8 kalem gelir olduğu için bu durum her kalemde değişiklik gösteriyor. %1 ile %60 arasında kar marjı var.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

 • Eğitim
 • Reklam
 • Organizasyon

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Kendisine güvenen girişimcilere çok küçük bir yatırımla büyük bir ticaret hacmine sahip olma imkanı sağlamaktadır.

Beaconneqt Franchising Başvurusu

05317621137Üye: Alim Ünsal

 

 

Beaconneqt Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Beaconneqt Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Beaconneqt Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Beaconneqt Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.