Bereket Döner Franchise

Bereket Döner Franchise Bilgileri

Bereket Döner 1988 yılında İstanbul Beyoğlu’nda küçük bir döner işletmesi olarak kurulmuştur. Kısa zaman içinde hizmetteki ve kalitedeki özeni karşılıksız kalmamış, Beyoğlu ve çevresinde dört restorana ulaşmıştır. Bu dönemde yalnızca dört restoranda günlük 1500 kg civarı döner satabiliyor olmanın vermiş olduğu güç ve cesaret ile 1999 yılında İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde Türkiye’nin ilk hazır döner üretim tesisini kurmuş, böylelikle geleneksel Türk dönerini hak ettiği yere taşıma hedefiyle bir sektörün kurucusu olarak yol almıştır.
Günümüzde ülkemizin en büyük hazır döner üreticisi ve 125 şubesi ile en büyük restoran zincirlerinden biri olan Bereket Döner, sektörde 2015 yılında Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları 2. Beşyüz listesine girerek sektörde yine bir ilke imza atmıştır. Yeni dönem hedefi ise Birinci 500’e yükselip Türk dönerinin Dünyadaki sözcüsü ve savunucusu olarak yoluna devam etmektedir.

Konseptlerimiz ;

Bereket Döner olarak 5 ayrı konseptimiz ile büyük ve küçük ölçekli tüm yatırımcılarımıza bütçelerine ve iş yönetim modellerine uygun alternatif yatırım imkanları sunuyoruz.

Hali hazırda faaliyet gösteren konseptlerimiz;

-Bereket Döner Express: Cadde ağırlıklı ve küçük alanlarda hızlı servis için tasarladığımız konseptimiz. 25-40 M2 alan yeterlidir.
-Bereket Döner Restoran: AVM ağırlıklı daha standart döner restoranı büyüklüğünde olan en yaygın konseptimizdir. 80-120 m2 alan yeterlidir.
-Bereket Döner Durak: Mobil satış ünitemiz. 6 m2 alanı olan, mobil çok avantajları olan bir konseptimiz. Özellikle, üniversiteler, konser alanları, benzinlikler için ideal bir model.
-Bereket Döner Paket Servis: Yalnızca paket servis için kurulan ve ana cadde dışı bölgeler için ideal bir konsepttir.
-Bereket Döner Since 1988: Alakart servis yapan, içerisinde birden çok sayıda büyük dönerlerin pişirilip servis edildiği ve aynı zamanda Steak House bir konsepttir. Minimum 300 m2 alan gereklidir.

Bereket Döner 26 Şehirde, 125 şubesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu yılın sonuna kadar açılacak franchise şube sayısı

Bereket Döner olarak 2018 yılı sonuna kadar 30 yeni şube daha zincirimize eklemeyi hedefliyoruz.


Yatırım Tutarı ₺200,000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺2.000 tl
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺5 Ayrı Konseptimiz bulunmaktadır. Min. 60.000 tl + KDV
Minimum Nakit İhtiyacı ₺Konseptlerimize Göre Farklılık Göstermektedir.
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺Konseptlerimize Göre Farklılık Göstermektedir.
Kar Marjı %Net kar marjımız konsept farklılıklarına göre farklılık gösterse de standart restoran konseptimiz değerlendirdiğinde ortalama %15- %35 arası değişmektedir.
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Kosgeb Desteği
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

05497830185Üye: Gencay Dolunay

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik