Bex Coffee & Chocolate Franchise

Bex Coffee & Chocolate Franchise Bilgileri

Yeni nesilin enerjisinden ve lezzet anlayışından ilham alan Bex Coffee & Chocolate Co., hayatta yenilikler denemenin, kendine özgü olmanın ve daha iyiye ulaşmanın heyecanıyla kuruldu. Yeni nesil kahve anlayışına farklı bir bakış açısı kazandıran Bex Coffee & Chocolate Co., gerçek kahve tutkusunu çikolatanın mutluluk veren tadıyla harmanlıyor. Self servis hizmet sistemi, özgün mekân tasarımı ve ambiyansıyla da sıcacık ve keyifli bir dünya sunan BEX Coffee & Chocolate, konseptinde müziğe de önemli bir ağırlık veriyor.

Spotify gibi global müzik programlarında özenle seçilmiş şarkılarla dolu playlistlere sahip olan BEX Coffee & Chocolate, ürünlerindeki kaliteyi müzik ile birleştirerek misafirlerine dinamik bir kafe deneyimi yaşatacak.

Özel el yapımı çikolataları, yenilikçi sıcak- soğuk içecekler, yeni nesil biotinli -keratinli kahveler, kukiler, kruvasanlar, artizan çikolatalar, maharetle hazırlanan pastalar ve daha fazlasına menüsünde veriyor.


Bex Coffee & Chocolate Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 725,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 2500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 600000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 600000TL
Kar Marjı %25
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınıyor
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış

[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Bex Coffee & Chocolate firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Yeni nesilin enerjisinden ve lezzet anlayışından ilham alan Bex Coffee & Chocolate Co., hayatta yenilikler denemenin, kendine özgü olmanın ve daha iyiye ulaşmanın heyecanıyla kuruldu.Yeni nesil kahve anlayışına farklı bir bakış açısı kazandıran Bex Coffee & Chocolate Co., gerçek kahve tutkusunu çikolatanın mutluluk veren tadıyla harmanlıyor.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Kahve sektörünün büyümesi
3. Nesil kahveciliğin farklılaşması
Yatırımcının işletme yönetimi yapmak istemesi
Karlılık oranları

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Maharetle hazırlanan sıcak- soğuk içecekler, ev yapımı baton kekler, kukiler, kruvasanlar, artizan çikolatalar ve daha fazlasına menüsünde yer veren marka, hayatın doğal akışında kendine küçük ve keyifli bir mola vermek isteyen herkes için, yeni nesil bir hizmet deneyimi sunuyor.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

%32

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Fizibilite ve lokasyon seçimi
Mimari projelendirme
İnsan Kaynağı Desteği Personel seçimi desteği
Personel eğitimi
Sosyal Medya Desteği
Merkezi ajans Medya Desteği
Operasyon Müdürü destek ve denetimi
Aylık performans takibi ve iyileştirme
Kasa Pos yazılım Desteği
Reklam Pazarlama desteği

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Bex Coffee & Chocolate Co ., yeni nesil kahve kavramını çikolata , kahve ve müzik üçlüsü farklılaştırarak franchise sistemiyle dünya çapında büyütmeyi planlıyor.
Yeni nesilin enerjisinden ve lezzet anlayışından ilham alan Bex Coffee & Chocolate Co., hayatta yenilikler denemenin, kendine özgü olmanın ve daha iyiye ulaşmanın heyecanıyla kuruldu. Yeni nesil kahve anlayışına farklı bir bakış açısı kazandıran Bex Coffee & Chocolate Co., gerçek kahve tutkusunu çikolatanın mutluluk veren tadıyla harmanlıyor.

Bex Coffee & Chocolate Franchise Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05374432207Üye: Franchise Company

Franchise Company
The Franchise Company, 29 yılı aşkın süredir uzman franchise danışman ekibiyle İngiltere’de hizmet vermekte olan bir Franchise Danışmanlığı firmasıdır.

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, franchise başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.