Bi Takı Bayilik

Bi Takı Bayilik Bilgileri

Takı ve aksesuar sektöründe bir ilki gerçekleştirdik ve bulunduğumuz her şehirde paket takı satışı yapmaya başladık bu sayede hem müşteri potansiyelimiz hem de satışlarımız artmış oldu yenilikçi girişimcilerin seveceği bir bujiteri mağazası.

Firmamız diğer takı ve aksesuar mağazalarının aksine size gelmeyen bölge halkına gitmek amacıyla kurulmuştur yani bulunduğunuz şehire x şehri ismini verelim Bi Takı x mağazası diye bir sosyal medya hesabı kuralım sosyal medya hesabı üzerinden sürekli gelen ürünlerin resimlerini çekip kod vererek paylaşalım ev hanımları yoğun çalışan iş kadınları eşine dostuna annesine kardeşine babasına hediye göndermek isteyen ama vakit bulup gönderemeyen herkesi bu proje altında birleştirelim ortaya çıkan sonuç sizin kârınız olacaktır çünkü zaman ayıramayan herkes telefondan sipariş oluşturmak ister siz bulunduğunuz bölge halkına sosyal medya hesabınız üzerinden beğendiği ürünü aynı gün içerisinde teslim edeceksiniz bu iş gücünüzü arttırıp cironuza yansıyacak ve o bölgede en popüler takı ve aksesuar mağazası olmanızı sağlayacaktır yani hem gelip alabilecekler mağazanızdan hemde sipariş verebilecekler aynı gün teslim alabildikleri için bu kitlenizin çok hoşuna gidecek.


 

Yatırım Tutarı 150000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 7000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 150000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 150000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 150000-300000TL
Kar Marjı %200
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Eğitim Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bi Takı Bayilik Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05394701939Üye: Sürmeli Ümit ÇOBAN

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.