BirFatura Bayilik

BirFatura Bayilik Bilgileri

BirFatura Yazılım Teknolojileri A.Ş. firmamız Temmuz 2016 yılında faaliyete girmiştir. 2020 Bilişim 500 listesinde yer almış, Eylül 2020 itibariyle Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı entegratör firma ünvanını elde edip, 2021 yılında ise “Yılın E-Ticaret Çözümü” ödülünü almaya hak kazanmıştır. Kısa bir sürede kendisini e-ticaret ve entegrasyon sektörlerinde kanıtlayıp rakipleriyle aynı kulvarda yer alarak binlerce kobiye hizmet verir hale gelmiştir.

BirFatura; e-ticaret yapan KOBİ’lerin tüm siparişlerini tamamen entegre olarak, tek panelden otomatik veya manuel faturalandırabildikleri, aynı zamanda siparişlerinin tüm kargo süreçlerini ister kendi kargo anlaşmalarından isterse Kredili Kargo aracılığıyla baştan uca yönetebildikleri özel hazırlanmış, online bir yazılımdır. EDönüştür ise e-ticaret sektörü dışındaki firmaların kullanabileceği diğer yazılım hizmetimizdir.

2023 yılında faaliyete geçirdiğimiz bayilik sistemimiz aracılığıyla hem bayilerimizin hem de markamızın tüm Türkiye’ye ulaşmasını sağlayarak beraber yürümeyi hedefliyoruz. Sizler de BirFatura bayiliği yapmak, bu hedefin bir parçası olmak ister, mevcut portföyünüzü kullanarak yapacağınız satış veya yönlendirmeler doğrultusunda ticaret hacminizi daha da genişletmek isterseniz sizleri de bayimiz olarak görmekten kıvanç duyarız.

BirFatura Bayiliği Nedir?

BirFatura Bayisi, Bayilik Sözleşmesi sonrası BirFatura Yazılım A.Ş’nin e-fatura dahil diğer e-belge çözümleri sunduğu fatura portalları üzerinden ürünlerin satışını yaparak BirFatura’dan hak ediş elde eden firmalardır.

Kimler BirFatura Bayiliği Yapabilir?

  • e-ticaret sektöründe satış yapan firma portföylerine sahip işletmeler
  • Portföyü arasında e-faturaya geçmiş veya yakın zamanda geçecek firmalara e-fatura çözümlerimizi sunabilecek şirketler
  • Sektörden bağımsız olarak GİB Portal üzerinden fatura kesen firmalara satış yapabilecek kişiler
  • ERP/CRM Muhasebe, Stok takip vb. yazılımları olup e-fatura süreçlerini entegrasyon ile BirFatura üzerinden yapmak isteyen firmalar

BirFatura Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 0TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 0TL
Minimum Nakit İhtiyacı 0TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 0TL
Kar Marjı %25
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği

YouTube video player

BirFatura Hakkında Bilgiler

Sektör Bilişim
Firma Unvanı Birfatura Yazılım Teknolojileri A.Ş.
Yetkili Kişi Volkan Turhan
Kuruluş Yılı 2016
Adres Beytepe Mahallesi, 1804. Sokak, No: 4 Çankaya/Ankara
[tab-area3]

BirFatura Bayilik Başvurusu

5451004586Üye: Volkan Turhan

 

 

BirFatura Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; BirFatura Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

BirFatura Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

BirFatura Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.