Boma Coffee Bayilik

Boma Platosu Yemen’ de kahve çekirdeğinin yetiştiği yerdir. Kahve Yemen’den gelir derler ve öyledir. Yemenden bir kervan gelir ve kahveden bir miktar götürür. İlk kahve ticareti böyle başlar ve bütün dünyaya Yemen’den yayılır. İlk başlarda imamlar ve sufiler tarafından özellikle içiliyor olması, cemaat aracılığı ile halka yayılmasını hızlandırdığı söylenir. Zamanla zenginlerin evlerinde yer almaya başlayan kahve, git gide evin bir kahve odasında ya da kahve köşesinde sunulmaya başlanır.

Kırk yıl hatrın ilk günüdür bugün. Size bir fincan kahve ikram edeyim. Türk işi seviyorsan, şöyle bol köpüklü. Sert ve uzun içicilere Americano, ama ben daha sertim diyenlere Espresso veriyoruz. Herkese göre bir kahvemiz var, Mocha gibi. Süt mü seversin, Cappucino ya da Lattemiz de var?

Bir yerlerden rüzgar esmeye başladı artık. Kısa zaman içerisinde Türkiye’ de çok iyi seviyeye geleceğimize ve markamızın üst basamaklarda yer alacağını değerlendiriyoruz. Ailemize katılımların artmasıyla geniş hizmet ağı ve daha çok fikirler sayesinde halkımızın yararı için doğru kararlar alacağımıza inanıyoruz. 3 Farklı Franchise hizmetimiz ve Toptan Kahve, Sıcak Çikolata, Salep ve Meyve-Bitki Çayları satışımız bulunmaktadır.

Her zaman sizin için en mükemmel kahveyi hazırlamak için çalışıyoruz. İçeceğinizin tam istediğiniz gibi, size özel olması gerektiğini biliyoruz; bunun için içeceğinizi tercihinize göre kişiselleştiriyor ve her seferinde titizlikle hazırlıyoruz.

Yatırım Tutarı ₺50000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺2.500
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺150.000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺50.000
Yatırım Geri Dönüşü
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği

[Toplam:1    Ortalama:4/5]

Cafe Tatlı Pasta sektöründe bayilik veren, Boma Coffee adlı firmayı değerlendirmek ister misiniz?

[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0 532 705 02 96Üye: Kobi vadisi

Hızlı Bayilik Arama


en popüler bayilikler