Boma Coffee Bayilik

Boma Coffee Bayilik Bilgileri

Boma Platosu Yemen’ de kahve çekirdeğinin yetiştiği yerdir. Kahve Yemen’den gelir derler ve öyledir. Yemenden bir kervan gelir ve kahveden bir miktar götürür. İlk kahve ticareti böyle başlar ve bütün dünyaya Yemen’den yayılır. İlk başlarda imamlar ve sufiler tarafından özellikle içiliyor olması, cemaat aracılığı ile halka yayılmasını hızlandırdığı söylenir. Zamanla zenginlerin evlerinde yer almaya başlayan kahve, git gide evin bir kahve odasında ya da kahve köşesinde sunulmaya başlanır.

Kırk yıl hatrın ilk günüdür bugün. Size bir fincan kahve ikram edeyim. Türk işi seviyorsan, şöyle bol köpüklü. Sert ve uzun içicilere Americano, ama ben daha sertim diyenlere Espresso veriyoruz. Herkese göre bir kahvemiz var, Mocha gibi. Süt mü seversin, Cappucino ya da Lattemiz de var?

Bir yerlerden rüzgar esmeye başladı artık. Kısa zaman içerisinde Türkiye’ de çok iyi seviyeye geleceğimize ve markamızın üst basamaklarda yer alacağını değerlendiriyoruz. Ailemize katılımların artmasıyla geniş hizmet ağı ve daha çok fikirler sayesinde halkımızın yararı için doğru kararlar alacağımıza inanıyoruz. 3 Farklı Franchise hizmetimiz ve Toptan Kahve, Sıcak Çikolata, Salep ve Meyve-Bitki Çayları satışımız bulunmaktadır.

Her zaman sizin için en mükemmel kahveyi hazırlamak için çalışıyoruz. İçeceğinizin tam istediğiniz gibi, size özel olması gerektiğini biliyoruz; bunun için içeceğinizi tercihinize göre kişiselleştiriyor ve her seferinde titizlikle hazırlıyoruz.


 

Yatırım Tutarı 50,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 2.500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 150.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 50.000TL
Yatırım Geri Dönüşü
Gelirden Pay Alınıyor

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  CAPTCHA Resmi

  0 532 705 02 96Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Doğrulanmış Firma

  Boma Coffee Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


   

  Başvuru Formu

  Boma Coffee Bayilik şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Boma Coffee Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

   

  Daha Fazla Firma

  Boma Coffee Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.