Bonavias Franchise

Bonavias Franchise Bilgileri

Bonavias, kapsamlı ve ileri görüşlü bir franchising sistemi ile uluslararası düzeyde dinamik bir tatlı & içecek markası olarak geliştirilmiştir.
2021 senesinde kurulan markanın 2024 senesine kadar belirlenmiş hedefleri arasında Denizli, Uşak, Isparta, Burdur, Afyonkarahisar, Muğla, Aydın, İzmir, Balıkesir, Sakarya, İstanbul ve Dubai pazarları olmak üzere 2 ülkede hizmet vermek ve Avrupa ve Asya kıtalarında 13 Şubeden fazla noktada yer almaktır.

Ekibimiz: Bonavias markasına katıldığınızda, dünya standartlarında, kuvvetli bir franchise sistemi ile kurgulanmış  dinamik ve başarılı bir iş geliştirmeye kendini adamış bir ekibin parçası olursunuz. Her yeni franchise restoranı için, markanın o bölgede yerelleştirilmesine odaklanarak maksimum potansiyeline ulaşmasını hedefleyen planlı ve süreklilik gösteren yönetim süreçleri oluşturulmuştur.

Yeni Pazarlar: Tutkumuzu ve değerlerimizi paylaşan ve belirli bir lokasyonda Bonavias Şubesi açma isteğine sahip yatırımcılar ile her zaman işbirliğine hazırız! Franchise sisteminde özellikle  küresel bir marka ile birlikte çalışmayı deneyimlemiş,  güçlü liderlik özellikleri ile ek faydalar yaratarak  markayı daha yüksek seviyelere birlikte taşıyacağımız iş ortaklığı en önemli önceliklerimizdendir.

Franchise ortağı olma veya iş fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Yatırım Tutarı 2,500,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 12,500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 2,000,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 2,000,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 2,500,000TL
Kar Marjı %25 - 30
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bonavias Franchise Başvurusu

5448552020Üye: Fatih Şenlikci

 

 

Bonavias Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Bonavias Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Bonavias Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Bonavias Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin.

Detaylı bilgi için tıklayın.