Bozbay Emlak Franchising

BOZBAY EMLAK 2009 YILINDA FEHMİ BOZBAY TARAFINDAN DENİZLİ MERKEZDE KURULMUŞTUR. KISA ZAMANDA DENİZLİ’NİN GÜVENİLİR BİR NUMARALI OFİSİ OLMUŞTUR. BOZBAY KİMLİĞİ İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDEN FİRMAMIZ 2017 YILI OCAK AYI İTİBARİ İLE 2. ŞUBESİNİ İZMİR DE FAALİYETE GEÇİRMİŞTİR. 2013 YILINDA BOZBAY EMLAK MARKA TESCİLİNİ ONAYLATMIŞTIR. EMİN ADIMLARLA BÜYÜMEYE DEVAM EDEN BOZBAY GAYRİMENKUL 2017 YILI İÇERİSİNDE TÜM TÜRKİYE GENELİ 15 ADET FRANCHISING VERECEKTİR. ŞARTLAR İLETİŞİM DE BELİRTİLEN TELEFON VE MAİL İLE BİLGİ AKIŞI SAĞLANACAKTIR.

TİCARİ OLARAK: BİNA, ARSA, TARLA, FABRİKA BİNASI VB… ALIM SATIMI DANIŞMANLIĞI DENİZLİ ADLİYESİ HUKUK VE CEZA MAHKEME BİLİR KİŞİLİĞİ FİRMA VE HOLDİNGLERİN GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI GİBİ HİZMETLERDE BULUNMAKTADIR.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, ETİK ÇALIŞMA KURALLARI, ŞEFFAFLIK VE DÜRÜSTLÜK, EĞİTİM EN GÜÇLÜ MİSYONLARIMIZDANDIR.

BOZBAY KİMLİĞİMİZ ALTINDA GÜVENİLİRLİĞİMİZ EĞİTİM PROGRAMLARINDAN YARARLANARAK EN İYİ HİZMETİ VEREREK KAZANDIRMAYA VE KAZANMAYA SORUNSUZ ÇÖZÜMLERLE DEĞERLİ DANIŞANLARIMIZA VE MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEN ONUR DUYARIZ. FRANCHISING ŞARTLARIMIZ TELEFONDA VE MAİL YOLUYLA BİLGİLENDİRİLECEKTİR

Yatırım Tutarı ₺30000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺1000
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺20000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺20000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺30000
Kar Marjı %40
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

05306865720Üye: FEHMİ BOZBAY

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Hızlı Bayilik Arama


İş Kurma Danışmanlığı

Vip üyelere özel, ayrıcalıklı bayilik kurulum maliyeti ve ek desteklerden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz