Bozbay Emlak Franchising

Bozbay Emlak Franchising Bilgileri

Bozbay emlak 2009 yılında fehmi bozbay tarafından denizli merkezde kurulmuştur. Kısa zamanda denizli’nin güvenilir bir numaralı ofisi olmuştur. Bozbay kimliği ile büyümeye devam eden firmamız 2017 yılı ocak ayı itibari ile 2. Şubesini izmir de faaliyete geçirmiştir. 2013 yılında bozbay emlak marka tescilini onaylatmıştır. Emin adımlarla büyümeye devam eden bozbay gayrimenkul 2017 yılı içerisinde tüm türkiye geneli 15 adet franchısıng verecektir. Şartlar iletişim de belirtilen telefon ve mail ile bilgi akışı sağlanacaktır.

Ticari olarak: bina, arsa, tarla, fabrika binası vb… Alım satımı danışmanlığı denizli adliyesi hukuk ve ceza mahkeme bilir kişiliği firma ve holdinglerin gayrimenkul danışmanlığı gibi hizmetlerde bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti, etik çalışma kuralları, şeffaflık ve dürüstlük, eğitim en güçlü misyonlarımızdandır.

Bozbay kimliğimiz altında güvenilirliğimiz eğitim programlarından yararlanarak en iyi hizmeti vererek kazandırmaya ve kazanmaya sorunsuz çözümlerle değerli danışanlarımıza ve müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız. Franchısıng şartlarımız telefonda ve mail yoluyla bilgilendirilecektir.


 

Yatırım Tutarı 30,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 1000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 20000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 20000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 30000TL
Kar Marjı %40
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bozbay Emlak Franchising Başvurusu

05306865720Üye: FEHMİ BOZBAY

 

 

Bozbay Emlak Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Bozbay Emlak Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Bozbay Emlak Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Bozbay Emlak Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.