Breadli Bayilik

Breadli Bayilik Bilgileri

1999 yılından bu yana faaliyet verdiğimiz fast food sektöründe edindiğimiz tecrübelerimizi kendi markamızda kullanmak için 2013 yılında breadli markamızı yarattık. a la carte restorantlarda yenilen soslu yemekleri kendimizde has ekmeğimizin içine koyarak Türkiye’de ilk ve tek olan ürünümüzü breadli markası adı altında satışına başladık.

breadli markamızda; tavuklu ve köfteli breadliwichlerimiz, b cup makarna, b cup salata, b cup cake, b cup limonata, soğuk ve sıcak içeceklerimiz ve tatlılarımız bulunmakta ve hiçbir ürünümüzde en ufak bir katkı maddesi bulunmamaktadır. salon ve paket serviste ucuz ve hızlı servisimiz müşterilerimiz tarafından ilgi görmektedir.


 

Yatırım Tutarı 160,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 160,000TL
Kar Marjı %25
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Breadli Bayilik Başvurusu

  0 532 366 35 35Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Breadli Bayilik Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Breadli Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Breadli Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Breadli Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.