Breadli Bayilik

GRN GIDA PAZ. TURZ. SAN. VE TİC. AŞ.

Breadli Bayilik Hakkında
1999 YILINDAN BU YANA FAALİYET VERDİĞİMİZ FAST FOOD SEKTÖRÜNDE EDİNDİĞİMİZ TECRÜBELERİMİZİ KENDİ MARKAMIZDA KULLANMAK İÇİN 2013 YILINDA BREADLİ MARKAMIZI YARATTIK. A LA CARTE RESTORANTLARDA YENİLEN SOSLU YEMEKLERİ KENDİMİZDE HAS EKMEĞİMİZİN İÇİNE KOYARAK TÜRKİYE’DE İLK VE TEK OLAN ÜRÜNÜMÜZÜ BREADLİ MARKASI ADI ALTINDA SATIŞINA BAŞLADIK. BREADLİ MARKAMIZDA; TAVUKLU VE KÖFTELİ BREADLİWİCHLERİMİZ, B CUP MAKARNA, B CUP SALATA, B CUP CAKE, B CUP LİMONATA, SOĞUK VE SICAK İÇECEKLERİMİZ VE TATLILARIMIZ BULUNMAKTA VE HİÇBİR ÜRÜNÜMÜZDE EN UFAK BİR KATKI MADDESİ BULUNMAMAKTADIR. SALON VE PAKET SERVİSTE UCUZ VE HIZLI SERVİSİMİZ MÜŞTERİLERİMİZ TARAFINDAN İLGİ GÖRMEKTEDİR.

Gerekli İş Yeri Özellikleri : 80 – 100 M2. VE ÜZERİ DÜKKANLAR. ÖNÜNDE KULLANILABİLECEK ALANLAR OLMASI TERCİH SEBEBİDİR. AVM’LERDE (40-50 M2) YETERLİDİR.
Girişimcide Aranan Özellikler : YENİLİKLERE AÇIK VE FENOMEN OLMAYI SEVEN VE BUNU ALIŞKANLIK HALİNE GETİRENLER…
Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : TELEFONLA GÖRÜŞME, YÜZYÜZE GÖRÜŞME, YER SEÇİMİ, FRANCHİSE SÖZLEŞMESİ, EĞİTİM, KURULUM.

Yatırım Tutarı ₺160000
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺160000
Kar Marjı %25
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0 532 366 35 35Üye: Kobi vadisi

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Hızlı Bayilik Arama


İş Kurma Danışmanlığı

Vip üyelere özel, ayrıcalıklı bayilik kurulum maliyeti ve ek desteklerden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz