Breadli Bayilik

Breadli Bayilik Bilgileri

1999 yılından bu yana faaliyet verdiğimiz fast food sektöründe edindiğimiz tecrübelerimizi kendi markamızda kullanmak için 2013 yılında breadli markamızı yarattık. a la carte restorantlarda yenilen soslu yemekleri kendimizde has ekmeğimizin içine koyarak türkiye’de ilk ve tek olan ürünümüzü breadli markası adı altında satışına başladık.

breadli markamızda; tavuklu ve köfteli breadliwichlerimiz, b cup makarna, b cup salata, b cup cake, b cup limonata, soğuk ve sıcak içeceklerimiz ve tatlılarımız bulunmakta ve hiçbir ürünümüzde en ufak bir katkı maddesi bulunmamaktadır. salon ve paket serviste ucuz ve hızlı servisimiz müşterilerimiz tarafından ilgi görmektedir.


 

Yatırım Tutarı 160,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 160000TL
Kar Marjı %25
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0 532 366 35 35Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Doğrulanmış Firma

  İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


   

  Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

   

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.