BubbleBreath Franchising

Bubble Breath Franchising Bilgileri

2018 yılında Ar-Ge çalışmalarına başlayan firmamız günümüz itibariyle hızlı bir çıkış planlamaktadır. Piyasada bir çok tatlı firması olmasına rağmen BUBBLE BREATH TÜRKİYE farklı konsepti geniş menüsü ile birbirinden farklı lezzetleri çatısı altında toplamaktadır.

Firma yöneticileri Franchise sektöründe yıllarca mesai harcayan ve sektörde başarılı işlere imza atan ekibiyle bu sektörde de alt yapısı güçlü ve dinamik bir ekip olarak yola çıkmıştır. Franchise ile ilgili hem yurtiçi hem de yurtdışı görüşmelere başlayan firmamız konsepti ve geniş menüsü ile tüm yatırımcıların ve takipçilerinin fazlasıyla dikkatini çekmektedir. Firma yurtdışındaki görüşmelerini hızlandırmış ve çalışmalarına bu yıl itibari ile İsviçre, İspanya, Hollanda, Rusya ve Azerbaycan ile ilk adımlarını atacaktır.

Sizde ailemize katılmak ve bu lezzetlerin bir parçası olmak istiyorsanız yöneticilerimiz ile irtibata geçip fizibilite ve lokasyonlar için gerekli çalışmaları ortak yönetmeli ve doğru yatırıma hep birlikte gitmelisiniz.


Yatırım Tutarı 150,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 500.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 50.000TL
Kar Marjı %35-40
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bubble Breath Franchising Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05336730319Üye: 818 Grup

 

 

Doğrulanmış Firma

BubbleBreath Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

BubbleBreath Franchising şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; BubbleBreath Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

BubbleBreath Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.