BubbleBreath Franchising

2018 yılında AR-GE-ge çalışmalarına başlayan firmamız 2019 yılı sonu itibariyle hızlı bir çıkış planlamaktadır. Piyasada birçok tatlı firması olmasına rağmen BUBBLEBREATH TÜRKİYE farklı konsepti geniş menüsü ile birbirinden farklı lezzetleri çatısı altında toplamaktadır.

Firma Yöneticileri Franchise sektöründe yıllarca mesai harcayan ve sektörde başarılı işlere imzalar atan ekibiyle bu sektörde de alt yapısı güçlü ve dinamik bir ekip olarak yola çıkmıştır. Franchise ile ilgili hem yurtiçi hem de yurtdışı görüşmelere başlayan firmamız konsepti ve geniş menüsü ile tüm yatırımcılarının ve takipçilerinin fazlasıyla dikkatini çekmektedir. Firma yurtdışındaki görüşmelerini hızlandırmış ve çalışmalarına 2020 yılı başında İsviçre ve Hollanda ile ilk adımlarını atacaktır. Sizde Ailemize katılmak ve bu lezzetlerin bir parçası olmak istiyorsanız Yöneticilerimiz ile irtibata geçip fizibilite ve lokasyonlar için gerekli çalışmaları ortak yönetmeli ve doğru yatırıma hep birlikte gitmelisiniz.

Tüm şartlarda anlaşmalar sağlandığı sürece proje işyerlerine 45 iş günü içerisinde uygulanır ve yatırımcımıza teslim edilir. Bunlara istinaden mağaza ekip arkadaşlarına ürün, yazılım ve satış eğitimleri verilip tamamlandıktan sonra mağazamız müşteri kabulüne başlar ve Merkez Eğitim ekibimiz 1 hafta süre ile mağazada bulunur.

BUBBLEBREATH TÜRKİYE FRANCHİSE ADAYLARINDA ARADIĞI ÖZELLİKLER

Girişimci bir ruha sahip, başarma azmi yüksek bir yapıda, ekip çalışmasını bilen bir yapıda, zamanını BUBBLEBREATH TÜRKİYE için harcayabilecek bir durumda, finansal takip, ürün kontrol ve yönetimini yapabilecek, merkez ile koordineli çalışabilecek

Yatırım Tutarı ₺150.000
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺120.000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺50.000
Kar Marjı %35-40
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

05336730319Üye: Yasemin Sultan KILIÇ

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Hızlı Bayilik Arama


İş Kurma Danışmanlığı

Vip üyelere özel, ayrıcalıklı bayilik kurulum maliyeti ve ek desteklerden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz