Bursa Kebap Evi Bayilik

Bursa Kebap Evi Bayilik Bilgileri

Bursa Kebabı üzerine döner restoran açmak isteyen girişimcilere fırsat sunuyor. Firma aynı zamanda yurtdışı bayilik de veriyor. İlk yurt dışı şubesini yakında Almanya’da açan firma bayilik veren firmalar arasında.

Bursa Kebap Evi Bayilik Hakkında

Bursa Kebap Evi; uzun yıllar süren ön hazırlık ve araştırmalar sonucu dünyaca meşhur Bursa Kebabı’nı en gerçek haliyle tüketicilere sunmak için modern ve yenilikçi bir yönetim anlayışı çerçevesinde 2003 yılında kuruldu.

Gerekli İş Yeri Özellikleri : AVM içi açılacak restoran min. 120 m2 olmak zorundadır
CADDE üzeri açılacak restoran min. 150 m2 + teras alanına sahip olmak zorundadır.

Ek Hususlar : Mutlu Çalışan: Bursa Kebap Evlerinde çalışan personel kendiyle barışık,işini seven,hizmet etmekten onur duyan insanlardır

Uygun Fiyat: Bursa Kebap Evi restoranlarında eşsiz kaliteyi uygun fiyatla satın alırsınız.
Hijyen: Tüm ürünler uluslar arası hijyen kuralları gözetilerek tedarik edilir, aynı kural çerçevesinde asla taviz verilmeden sunuma hazırlanır

Standart ürün: Her Bursa Kebap Evi şubesi aynı ürünü,aynı fiyata, aynı kalite ve hizmet geleneğinde tüketicilerle buluşturulur.
Güler yüz: Biz işimizi güler yüzle yapıyoruz. Mekanlarımızın da aynı insanlar gibi canlı organizmalar olduğunu düşünüyoruz.
Özgün Konsept: Bursa Kebap Evleri konsepti tadarken,dinlenirken , sohbet ederken yani yaşarken huzuru hedeflemiştir.

Çevreye Saygı: Bursa Kebap Evleri üretimin ve sunumun bir çok aşamasında çevreci ürünleri tercih eder ve doğaya saygı bilincini tüm çalışanlarına pekiştirir.

%100 Kırmızı Et: Efsane lezzet, sadece ve sadece dana ve kuzu etlerinden Bursa Kebap Evine ait formülle hazırlanır. Asla katkı maddesi içermez.

Bayilik / Franchise Paket(ler)inin İçeriği: BKE bayisi olmanız için saha mühendislerimizin onayı gerekir. Bu onay sizin için güvenli bir başlangıç demektir. Çünkü BKE, matematiksel verilere dayanarak yatırım kararı alır. İşte bu yüzden herhangi bir sebep aramaksızın bir yıl içinde şubenizi iade etmek isterseniz maliyetinizin % 70’ini size iade ederiz.

BKE toplu alım gücü ile şubenizde kullanacağınız materyalleri en uygun fiyata satın alır ve size aynı bedelle faturalandırır.

Şubenizin açılışından itibaren size sermaye desteği vermek adına gönderilen ürünler için 60 gün sonra ödeme alırız. Böylece bu süredeki cironuzla daha da güçlü bir sermaye gücüne ulaşırsınız. BKE menüsü nadide lezzetleri kapsar. Az ve öz ürünle fazla stok, fazla ürün gereksinimi ve zorlu işletme derdinden kurtulursunuz. İşletmedeki her ürüne kolayca hakim olursunuz.Ürün ulaşımı ve standardı sorunu BKE’de yaşanmaz. BKE üretim tesisinde -180 C’da muhafaza edilen ürünler dünyanın dört bir köşesine kolayca ulaşır. BKE’de ürün tedariği ile uğraşmazsınız. Sebze ve meyve dışındaki tüm ürünleri size standart kalitede ulaştırırız. BKE başarısındaki bir diğer faktör ise BKE yöneticilerine kolayca ulaşabilmeniz ve işletmeniz hakkındaki her konuda soru, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Standartlara uyum sağlamak koşulu ile şubenizi hazırlarken ister projeyi BKE’den alabilir, isterseniz de tüm şubeyi en uygun maliyetle anahtar teslimi BKE’ye yaptırabilirsiniz.


Bursa Kebap Evi Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 350,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 2.250TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 250.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 120.000TL
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Bursa Kebap Evi Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

444 6 304Üye: Bursa Kebap Evi

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.