Bursa Kebap Evi Franchising

Bursa Kebap Evi Franchising Bilgileri

Bursa Kebap Evi, restoran açmak isteyen girişimcilere fırsat sunuyor. Marka hem yurtiçi hem de yurtdışına franchise veriyor. Bugüne dek 100’ü aşkın restoran açan Bursa Kebap Evi’nin aynı zamanda 8 ayrı ülkede de restoranları mevcut.

Bursa Kebap Evi Franchising sistemi Hakkında:

Bursa Kebap Evi; uzun yıllar süren ön hazırlık ve araştırmalar sonucu dünyaca meşhur Bursa Kebabı’nı en gerçek haliyle tüketicilere sunmak için modern ve yenilikçi bir yönetim anlayışı çerçevesinde 2003 yılında kuruldu.

Gerekli İş Yeri Özellikleri : AVM içi açılacak restoran min. 120 m2 olmak zorundadır.
CADDE üzeri açılacak restoran min. 150 m2 + teras alanına sahip olmak zorundadır.

Ek Hususlar :

 • Mutlu Çalışan: Bursa Kebap Evi çalışanları kendisi ile barışık, işini seven, misafirlerine hizmet etmekten onur duyan insanlardır
 • Uygun Fiyat: Bursa Kebap Evi restoranlarında eşsiz kaliteyi uygun fiyatla satın alırsınız.
 • Hijyen: Tüm ürünler uluslar arası hijyen kuralları gözetilerek tedarik edilir, aynı kural çerçevesinde de soğuk zincir kırılımına asla izin verilmeden sunuma hazırlanır
 • Standart ürün: Her Bursa Kebap Evi şubesi aynı ürünü, aynı kalite ve hizmet geleneğinde tüketicilerle buluşturulur.
 • Güler yüz: Biz işimizi güler yüzle yapıyoruz. Mekanlarımızın da aynı insanlar gibi canlı organizmalar olduğunu düşünüyoruz.
 • Özgün Konsept: Bursa Kebap Evleri konsepti tadarken, dinlenirken , sohbet ederken yani yaşarken huzuru hedeflemiştir.
 • Çevreye Saygı: Bursa Kebap Evleri üretimin ve sunumun bir çok aşamasında çevreci ürünleri tercih eder ve doğaya saygı bilincini tüm çalışanlarına pekiştirir.
 • %100 Kırmızı Et: Efsane lezzet, sadece ve sadece dana ve kuzu etlerinden Bursa Kebap Evine ait formülle hazırlanır. Asla katkı maddesi içermez.

Bayilik / Franchise Paket(ler)inin İçeriği:

BKE franchisee’si olmanız için saha mühendislerimizin onayı gerekir. Bu onay sizin için güvenli bir başlangıç demektir. Çünkü BKE, matematiksel verilere dayanarak yatırım kararı alır.

BKE toplu alım gücü ile şubenizde kullanacağınız materyalleri en uygun fiyata satın alır ve size aynı bedelle faturalandırır.

BKE menüsü nadide lezzetleri kapsar. Az ve öz ürünle fazla stok, fazla ürün gereksinimi ve zorlu işletme derdinden kurtulursunuz. Ürün ulaşımı ve standardı sorunu BKE’de yaşanmaz. BKE üretim tesisinde -18 C’da muhafaza edilen ürünler dünyanın dört bir köşesine ülkelerin bu konudaki uygulamaları kapsamında kolayca ulaşır. BKE’de ürün tedariği ile uğraşmazsınız. Sebze ve meyve dışındaki tüm ürünleri size standart kalitede ulaştırırız. BKE başarısındaki bir diğer faktör ise BKE yöneticilerine kolayca ulaşabilmeniz ve işletmeniz hakkındaki her konuda soru, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Standartlara uyum sağlamak koşulu ile şubenizi hazırlarken ister projeyi BKE’den alabilir, isterseniz de tüm şubeyi en uygun maliyetle anahtar teslimi BKE’ye yaptırabilirsiniz.


Bursa Kebap Evi Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 250,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 2,000,000 - 4,000,000TL
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 36 ay
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Pazarlama Desteği
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı

YouTube video player

Bursa Kebap Evi Hakkında Bilgiler

Sektör Restoran
Firma Unvanı Helvacı Grup Turizm Lojistik ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti.
Yetkili Kişi Rengin Koçak
Kuruluş Yılı 2003
Adres 15 Temmuz Mh. Bahar Sk. No:6 Polat İş Merkezi A Blok Kat:2 Ofis No:5 Güneşli-Bağcılar/ İSTANBUL

Kobivadisi.com tarafından, Bursa Kebap Evi firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Yatırım yapmayı düşünen aday adaylarına denenmiş ve kendini ispatlamış markaları tercih etmelerini tavsiye edebiliriz. Bursa Kebap Evi 2003 yılında kurulmuş bugün 100'ü aşkın restoranı ile yurtiçinde birçok noktada ve 8 ülkede hizmet veren kendisini ispatlamış bir markadır. Franchiseelerine tecrübe, bilgi birikimi ,standart ürün temini, sürdürülebilir kalite ve karlı bir franchise modeli sunmaktadır.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Söz konusu insan olduğu zaman gıda sektörü hiçbir zaman vazgeçilebilir olamaz.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Bursa Kebap Evi, başta Türk Mutfağı'nın global bir aktörü durumundadır. Verdiği alacarte hizmetle birlikte müşterilerine sunduğu Avrupa'nın en prestijli lezzet ödülü olan "ITQI Üstün Lezzet Ödülü"nü alan tek iskender markasıdır. Bununla birlikte sunduğu ürün çeşitliliği ve sağladığı lojistik yatırımcının elini oldukça kuvvetlendirmektedir.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Aldığımız üretim sorumluluğu, sağladığımız lojistik destek ve global bir markanın çatısı altında yer almak birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Bunlardan biri ücretsiz reklam desteği, bir diğeri ücretsiz nakliye ve satın almada arkamızdaki 100'ü aşkın restorandan aldığımız güçtür.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz:

Girişimci adaylarına sağladığımız destekler:
Lokasyon desteği,
İşletme Eğitimi,
Mimari proje ve uygulama desteği,
Lojistik destek,
Personel temini ve eğitim,
Denetleme,
Reklam, tanıtım ve kampanyalar,
Pazarlama gibi birçok destek sağlamaktayız.

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Geleneksel Türk Mutfağı'nın Bursa yöresine ait özel lezzetlerini, restorancılık alanındaki uzmanlığı ile birleştirerek eğitimli çalışanları ile erişilebilir fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Üretim, tedarik ve lojistikte kurduğu yapı ile satışını yapacağınız ürünler pişirilmeye hazır halde üstelikte lojistik masrafınız olmadan size ulaşıyor.

Bursa Kebap Evi Franchising Başvurusu

444 6 304Üye: Bursa Kebap Evi

 

 

Bursa Kebap Evi Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Bursa Kebap Evi Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Bursa Kebap Evi Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Bursa Kebap Evi Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.