BUT’S Fried Chicken Franchising

Ağız tadınıza en uygun çıtır lezzeti yemeye davet ediyoruz.
Türkiye’nin markası misafirlerine daima en kaliteli ve lezzetli ürünleri sunmak için sürekli kendini geliştiriyor. Size sadece bu çıtır lezzeti keyifle yemeniz kalıyor.

2009 yılından beri restaurant sektöründe başarılı süreçlerden ve tecrübelerden geçerek yeni bir soluk oluşturmak üzere hızlı gıda tüketiminde branşlaşmaya karar vermiştir. Markaya önem veren ve ürün gamını sürekli geliştiren But’s şimdi fırsat sunuyor.

But’s ürünleri uluslararası standartlara uygun şekilde hazırlanarak üretim tesislerinden şubelere sevk edilmektedir. Şubelerde ürün üretimine dair bir maliyet bulunmamaktadır. Şubeye gelen ürünler son teknoloji ekipmanlarda hazırlanarak servis edilmektedir. Şube çalışanları pişirme, ürün hazırlıkları, müşteri ilişkileri, kalite, servis ve hijyen konularında But’s tarafından düzenli olarak eğitim almaktadır ; dolayısıyla usta ve kalifiye personel ihtiyacı yoktur. Ürünlerin pişmeye hazır olması nedeni ile stok ve işletme kalemleri minimumdur.

ULUSLARARASI BİR MARKANIN ORTAĞI OLMAK

Vizyonu yenilikçi yaklaşımlarla But’s bir dünya markası yapabilecek tüm inovatif ürünler ve yatırımlar yapılmaktadır ve her geçen gün hedeflerini daha da büyütmektedir.

1- Menü çeşitliliği ile rakiplerine kıyasla çok güçlü.
2- Mevsim gözetmeyen ürünler
3- Düşük yatırım maliyeti
4- Hızlı yüksek kârlı dönüşüm
5- Çabuk kurulum
6- Modern tasarımlar
7- En yeni teknoloji
8- Sürekli Eğitim ve kontrol
9- Tüm ürünlerde uluslararası firmaların desteği
10- Problemsiz sürekli teknik destek
11- Güvenilir şirket yapısı ve marka kimliği
12- Promosyon ve reklam desteği
13- Ürün temini kolaylığı
14- Özellikle AVM yönetimleri tarafından tercih edilmesi
15- Dünyada ve ülkemizde en çok sevilen ve en çok tüketilen besin maddelerinden olması

Yatırım Tutarı ₺70,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺1200
Kar Marjı %100
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0543 697 62 94Üye: Kobi Vadisi

  Bayilik Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
  Takıştır Bayilik