Cadde Tantuni Bayilik

Cadde Tantuni Bayilik Bilgileri

Cadde Lezzet Gıda SAN. TİC. LTD. ŞTİ. bünyesinde bulunan CADDE TANTUNİ 2016 yılında İstanbul Bağdat Caddesinde kurulmuştur. Mistik Arap kültüründen Mersin’e gelen Tantuni kültürünü; hijyen ve kaliteli ürünler ile harmanlayarak bu eşsiz egzotik lezzeti başta Türkiye olmak üzere dünyaya yaymayı hedefliyoruz.

“Biftek Tantuni’nin Adresi” Sloganıyla yola çıkarak tecrübeli ustalarımız, özenle seçtiğimiz malzemeleri Kahramanmaraş’tan getirdiğimiz özel baharatlarımızla birleştirip sizler için lezzetimizi her geçen gün pekiştiriyoruz.

Sokak lezzetlerinin vazgeçilmezi tantuni; kaliteli ürünler kullanıldığı taktirde et ürünleri arasında en sağlıklı seçeneğinizdir. CADDE TANTUNİ olarak biz de sizlere bu eşsiz lezzeti en sağlıklı hali ile sunabilmek için sadece biftek etinden ve yerinden getirdiğimiz doğal egzotik baharatlar ile ürünlermizi hazırlıyoruz.


 

Yatırım Tutarı ₺200,000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺3500
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺200000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺200000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺300000
Kar Marjı %35
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Cadde Tantuni Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

05510156659Üye: ersin özmen

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.