Çakmaktaş Cafe Restorant Bayilik

Çakmaktaş Cafe Restorant Bayilik Bilgileri

Adını yediden yetmişe herkesin bildiği kimi zaman güldüren, kimi zaman sevindiren, kimi zamanda çağ açtıran Taş Devri’nden alan Çakmaktaş Cafe & Restaurant franchising sitemine girdiği tarihten itibaren, Türkiye’nin çeşitli illerinde açtığı şubeleriyle her geçen gün sektördeki farklılığını ortaya koymaktadır. Bir sene içinde Türkiye’nin çeşitli illerinde on şubeye ulaşmış olup, farklı konsepti ve menüsü ile her geçen gün yeni iş ortaklarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Yeni nesil kahve kültürüne alternatif olarak geliştirilen konseptin, mutfağı da barı kadar iddialıdır. Dünya mutfağından derlenen yemek ve kahve menüleri oldukça özenle hazırlanmış olup dikkat çekici sunumları ile beğeni kazanmaktadır.

Çakmaktaş Cafe & Restaurant lokasyon seçiminden başlayarak gerek operasyon ve personel eğitim desteği, gerek inşaat teknik ekibi, gerekse kaliteli ve marka değeri yüksek tedarikçilerle yaptığı anlaşmalarla sizi ilk günden itibaren karlı bir alış verişe davet etmektedir.


 

Yatırım Tutarı 350,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %40
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0533 123 28 56Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Çakmaktaş Cafe Restorant Bayilik Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Çakmaktaş Cafe Restorant Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Çakmaktaş Cafe Restorant Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Çakmaktaş Cafe Restorant Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.