Çalıkoğlu Bayilik

Çalıkoğlu Bayilik Bilgileri

Firmamız 1997 yılında kurulmuştur. Bursa orhangazi’de zeytin üretim tesisimiz bulunmaktadır. Merkezimiz ordu ili ünye ilçesidir. Ürünlerimiz, gemlik yöresinin mahsulleri olup, geleneksel gemlik yöntemiyle, katkı, koruyucu renklendirici vb. Hiçbir madde içermeden, en doğal haliyle çok farklı gramajlarda üretip paketlenmektedir. Kaliteli istikrarlı tamamen doğal ürün üretip çalıkoğlu ve mytat markalarımızla sahaya sunuyoruz.

Ürün çeşitliliğimiz 70 gr dan 10 kg ambalajlara kadar çok farklı gramaj ve ambalaj seçeneğiyle üretilmektedir.

Ürünlerimizle alakalı türkiye geneli bayilikler verilecektir.


Çalıkoğlu Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 0TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
  • Ürün Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Çalıkoğlu Bayilik Başvuru Formu

0452 324 2462Üye: AYŞENUR KIRCA

 

 

Çalıkoğlu Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Çalıkoğlu Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Çalıkoğlu Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Çalıkoğlu Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.