Carismax Bayilik

Car Care sektörünün öncülerinden lider bir markanın bayisi olmaya ne dersiniz?

Carismax standart hizmet anlayışı, ürünlerinin ve ekipmanlarının performansındaki kalitesi ve çeşitliliği, kendini farklı kılan bayilik dekorasyonları, profesyonel yönetim sistemleri, sektördeki yenilikleri, profesyonel ekibi ve kurumsal yapısıyla, 500 m2’lik eğitim merkeziyle, %100 müşteri memnuniyeti ile, Carismax Car Care bayilik sistemi işletmenizi her zaman bir adım daha ileriye taşıyacak mükemmel bir iş ortaklığı modelidir.

2003 yılında çalışmalarına başlayan markamız, 2012 yılından itibaren Carismax Car Care Systems olarak yoluna devam etmektedir. Car Care uygulamalarının en üst ve en teknolojik adımlarına ulaşmış olan markamız, bu bilgi birikimini siz değerli yatırımcılara sunmayı hedeflemiştir.

İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz. Hiçbir firmanın yapmadığı kadar, çok araç üzerinde testler yapıyoruz. Araç boya yüzeyindeki tüm kusurlar ve zamanla oluşan problemler için sürekli araştırmalar, yeni kimyasallar, yeni makineler ve yeni metodlar deniyoruz. Bu alanda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacak şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

Car Care sektörü hızla büyümekte, bu yüzden gelişmelere ve teknolojiye seyirci değil, ortak olun…

Yatırım Tutarı ₺40000
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺20.000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺50.000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺40.000
Kar Marjı %250
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği

[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Carismax firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Son 20 yıldır gelişen teknoloji ve çağdaş düşünce gücü, otomobil sektörünü çok ciddi anlamda etkiledi ve tabi bu etkileşim, üretim bandına giren otomobilin yapım döneminde birçok fonksiyon eklenmesine sebep oldu. İnsanlar her şeyin en iyisine layık kavramı ile güzel otomobiller üretildi. Sözün kısası bu üretilen ve kullanıma başlanan her teknolojik aracın bakımı ve temizliği gündemin en üst sıralarına oturdu ve otomatik olarak ciddi bir rant oluşturdu ve ticaret anlamında güzel gelirler sağladı.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Bir yatırımcının bu sektörü seçmesinin bir kaç sebebi var. Bunlarda en ana sebep halk diliyle söylenen sıcak para. Bugün iş yerinizi açın takribi 1 saat sonra para kazanmaya başlıyorsunuz. Bunun yanı sıra güzel yaptığınız bir temizlik ve uygulama operasyonunun bir çok takdir görmesi sizin işinize olan motivasyonunuzu artıracaktır.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Bunun en önemli sebeplerinden biride firma yöneticilerinin hayatının büyük bir kısmını bu iş için harcamaları, yani tek kelimeyle tecrübe ve bu sektörde olunduğu sürece bilgi birikimi, bunları yeni adaylara aktarım, eğitimli güzel işler yapılması ve müşteri memnuniyeti ortalamasının yüksek olması yüzünden bizler seçmeliler.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Otomotiv sektöründe hep kârlılıklar tartışılmıştır ama oto temizlik sektörü (car care) bu konuda %300 kanıtlanmış kâr oranıyla hizmet vermektedir.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz:

Tek kelimeyle az masrafla en spesifik ve çok amaçlı iş yeri kurulumu, kullanılan ürünleri daha karlı gelir sağlaması için eğitim, sürekli eğitim desteği, müşteri memnuniyeti ve güzel gelirler sağlanması için çalışma şekilleri konusunda yardımcı oluyoruz.

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Bu konuda çalışmaya başlayınca farklar gün gibi ortaya çıkmakta. Tabi kimse yoğurdum ekşi demez, ama tek anlamıyla kandırmadan, yatırımcının yanında olarak yüksek paralar ödetmeden yatırım yapmasını sağlamak en önemli farkımız demek isteriz.

Bayilik Başvuru Formu

08505323742Üye: Carismax Oto

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Hızlı Bayilik Arama


İş Kurma Danışmanlığı

Vip üyelere özel, ayrıcalıklı bayilik kurulum maliyeti ve ek desteklerden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz