Carvel Kids Bayilik

Carvel Kids Bayilik Bilgileri

Carvel Kids; çocuk sahibi olacağınızı öğrendiğiniz andan itibaren hiçbir yerde bulamayacağınız ürün seçenekleriyle sizin için en doğru kararı vermenize yardımcı olmak için şimdi de Türkiye’de…

2005 yılında İsviçre de kurulan yeni doğan dahil 0-9 yaş çocuk tekstil ürünleri satışı yapan Carvel Kids Türkiye de Franchise sisteminin kurulması için çalışmalar başlattı.

Farklı mağaza konsepti ve ürünleriyle dikkatleri çeken Carvel Kids’in bünyesinde 150 ye yakın Dünya markalarından seçilmiş ürün bulunmaktadır.

Carvel Kids yatırımcılarına butik ve outlet olarak farklı seçenekler sunmaktadır.

Bayilik Görüşmelerinin İşleyiş Sırası:

Carvel Kids Ailesinin bir parçası olmak istediğinizde, bugünden başlayarak açılış gününe kadar atacağınız tüm adımları aşağıda görebilirsiniz.

1. Adım :Başvurunun Yapılması

İnternet , telefon ve posta yoluyla başvuru yapılabilir.

2. Adım: Başvurunun Değerlendirilmesi (Bir gün)
Tarafımıza ulaşan başvuru, en geç 1 gün içinde Franchising Bölümü tarafından değerlendirilir.

3. Adım: Aday Emlak’ın Ziyaret Edilerek Değerlendirilmesi (3 gün)

Başvurunuz olumlu bulunduğu takdirde, 3 gün içinde mağaza için düşündüğünüz emlak ziyaret edilerek, yerinde değerlendirme yapılır.

4. Adım: Franchise Adayının Değerlendirilmesi (3 gün)
Gerekli incelemelerin tamamlanmasının ardından üç gün içinde Franchising Bölümü tarafından,franchise adayına randevu verilerek, yüzyüze görüşme yapılır. Bu görüşmede franchise adayına sisteme katılım ile ilgili detaylı bilgiler verilir.

5. Adım: Franchise Sözleşmesi’nin İmzalanması
Franchising sözleşmesinin hazırlanıp imzalanması için gerekli evrak listesi franchise’a verilir. Evrak prosedürünün tamamlanmasından sonra bir yıllık Franchising Sözleşmesi imzalanır.

6. Adım: Mimari Uygulamanın Başlatılması
Ortalama bir proje uygulaması on beş gün içerisinde tamamlanır.

7. Adım: Personel Alımı ve Eğitim
Açılacak CARVEL KIDS mağazası için gerekli eleman listesi ve nitelikleri CARVEL KIDS İnsan kaynakları Bölümü tarafından belirlenir. İşletmeci başta olmak üzere tüm ekibin eğitimleri CARVEL KIDS eğitim binası ve eğitim için seçilmiş pilot mağazalarımızda eğitim danışmanımızın gözetimi ve takibinde üç günde tamamlanır.

8. Adım: Reklam ve Tanıtım Malzemelerinin Hazırlanması
Açılıştan bir hafta önce CARVEL KIDS mağazasına ait broşür, vb. basılı reklam malzemeleri CARVEL KIDS tasarım ekibi tarafından belirlenip basılı olarak mağazaya teslim edilir.

9. Adım: Ürün Siparişlerinin Verilmesi
Mağaza açılmadan 5 gün önce ilk siparişler girişimci adına hazırlanıp mağazaya teslim edilir.

10. Adım: Açılış
Başvurunun elimize ulaşmasından sonra ortalama 20 gün içinde mağazamızın açılış hazırlığı tamamlanmış olur. Operasyon ekibi tarafından kontrol edilip açılmaya hazır olan mağaza destek ekibi ile beraber satışa başlar.


Yatırım Tutarı 140,000TL
m2 Kurulum Maliyeti 1500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 100000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 100000TL
Kar Marjı %75
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Carvel Kids firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Avrupa’nın en yüksek doğum oranına sahip ülkemizde, bebek ve çocuk sektörü hızla gelişiyor Bebek ve çocuk giyimi ise hem küresel piyasalarda hem de ülkemizde hazır giyimde en yüksek büyüme potansiyeline sahip sektör olarak öne çıkıyor. Genç nüfusuyla bebek çocuk sektöründe faaliyet gösteren uluslararası firmaların iştahını kabartan Türkiye; kaliteli, uygun fiyatlı ve hızlı teslimat sağlayan yerli üreticileri ile pazardaki payını ve rekabet gücünü her geçen gün artırıyor.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Bebek ve çocuk ürünleri bir lüks değil ihtiyaçtır. aileler eğer ki bir çocuk sahibi ise ilk önce onun ihtiyaçlarını karşılarlar, Sadece anne baba değil ailenin tüm fertleri komşular iş arkadaşları bebeği olan aileye hediyeler almaktadır böylelikle aslında sadece bir müşteri gibi görünen bebeğe onlarca alışveriş yapan insan oluşur. Doğal olarak yaşayan her insan bu sektörde potansiyel müşteridir.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Rakiplerinden daha uygun kurulum maliyeti olan isim hakkı bedeli ve cirodan pay almayan yatırımcısına özel ödeme planı çıkararak kendi işinin patronu olma yolumu acan. farklı mağaza konsepti ve ürünleriyle dikkatleri çeken Carvel Kids'in bünyesinde birçok Dünya ve Türk markalarından seçilmiş ürünleri de barındırmasından dolayı yatırımcıların tercihi olmuştur.

Carvel Kids yatırımcılarına butik ve outlet olarak farklı seçenekler sunmaktadır

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

% 70

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Doğru yer seçimi ve fizibilitesinin yapılması

Eleman işe alma ve açılış öncesi eğitim sürecinin takibi

Bilgi ve danışma hizmeti Genel reklam ve pazarlama desteği

Mal ve hizmet standardı ve temini ürünlerin sürekliliği ve güncelleştirilmesi

Bölge koruma

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Arkamızda bıraktığımız 14 yıllık franchise tecrübesi. 2005 yılında franchise borsası adı altında kurulan şirketimiz franchise veren birçok firmanın danışmanlığı, kurulum ve idaresinde hizmet vermiştir. 2015 yılından itibaren de çocuk giyim sektörünü inceleyip 2016 yılında Carvel Kids adı altında yeni doğan dahil 0-9 yaş çocuk tekstil ürünleri satışı yapmak için Türkiye'de Franchise sisteminin kurulması için çalışmalar başlattı.

Carvel Kids Bayilik Başvurusu

CAPTCHA Resmi

0553 333 33 83Üye: carvel kids

 

 

Doğrulanmış Firma

Carvel Kids Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Carvel Kids Bayilik şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Carvel Kids Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Carvel Kids Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.