Çatlak Profesör Franchise

Çatlak Profesör Franchise Bilgileri

Mimarların ve marka yöneticilerin imzasını taşıyan Çatlak Profesör, tüm altyapısını bu profesyonel disiplinlerle oluşturdu. Serinleten lezzetlerden oluşan ürünlerini stand, kiosk ve mağaza konseptleriyle sunan marka hem yatırımcılarına kazançlı bir ortam sağlarken hem de müşterilerinin her daim aynı lezzete ulaşabilmesi için arge çalışmalarını tamamladı ve profesörün formülünü buldu. Stand bayiliğiyle satış yapabileceğiniz Ejderha Nefesi olarak bilinen ürünün Türkiye’ de çok yeni olması, yatırım maliyetinin çok düşük olması ve ortalama bir buçuk ay gibi kısa sürede yatırımın geri dönmesi stand bayiliğinin öncelikle tercih edilmesini sağlıyor.

Kiosk konseptinde ise stand bayiliğindeki Ejderha Nefesine ek olarak nitro dondurma grubu tezgahta yerini alıyor. Mağaza konseptiyle birlikte 3.nesil sıcak ve soğuk kahve grupları da menüye dahil oluyor. Serinlemek ve eğlenmek isteyen her yaşta insanın muhakkak denemek isteyeceği ürün grubunu oluşturan marka, bilim konseptli mekanlarının tasarımlarıyla öne çıkıyor. Bayilerini kollayan ve bölge korumalı bir bayi organizasyonu oluşturan Çatlak Profesör, güçlü tedarik organizasyonu ve profesyonel eğitim ekibiyle sizleri kârlı bir ortaklığa davet ediyor.


Çatlak Profesör Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı ₺30,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺30.000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺20.000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺35.000
Kar Marjı %250-300
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış

[tab-area2]
[tab-area3]

Çatlak Profesör Franchise Başvuru Formu

+90 545 314 21 24Üye: Ali Çelik

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik