Çatlak Profesör Franchise

Çatlak Profesör Franchise Bilgileri

Mimarların ve marka yöneticilerin imzasını taşıyan Çatlak Profesör, tüm altyapısını bu profesyonel disiplinlerle oluşturdu. Serinleten lezzetlerden oluşan ürünlerini stand, kiosk ve mağaza konseptleriyle sunan marka hem yatırımcılarına kazançlı bir ortam sağlarken hem de müşterilerinin her daim aynı lezzete ulaşabilmesi için arge çalışmalarını tamamladı ve profesörün formülünü buldu. Stand bayiliğiyle satış yapabileceğiniz Ejderha Nefesi olarak bilinen ürünün Türkiye’ de çok yeni olması, yatırım maliyetinin çok düşük olması ve ortalama bir buçuk ay gibi kısa sürede yatırımın geri dönmesi stand bayiliğinin öncelikle tercih edilmesini sağlıyor.

Kiosk konseptinde ise stand bayiliğindeki Ejderha Nefesine ek olarak nitro dondurma grubu tezgahta yerini alıyor. Mağaza konseptiyle birlikte 3.nesil sıcak ve soğuk kahve grupları da menüye dahil oluyor. Serinlemek ve eğlenmek isteyen her yaşta insanın muhakkak denemek isteyeceği ürün grubunu oluşturan marka, bilim konseptli mekanlarının tasarımlarıyla öne çıkıyor. Bayilerini kollayan ve bölge korumalı bir bayi organizasyonu oluşturan Çatlak Profesör, güçlü tedarik organizasyonu ve profesyonel eğitim ekibiyle sizleri kârlı bir ortaklığa davet ediyor.


Çatlak Profesör Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 30,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 30.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 20.000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 35.000TL
Kar Marjı %250-300
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi

[tab-area2]
[tab-area3]

Çatlak Profesör Franchise Başvuru Formu

+90 545 314 21 24Üye: Ali Çelik

 

 

Doğrulanmış Firma

Çatlak Profesör Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Çatlak Profesör Franchise şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Çatlak Profesör Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Çatlak Profesör Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.