Premium Firma

Ced-Go Çocuk Atölyeleri Franchising

Ced-Go Çocuk Atölyeleri Franchising Bilgileri

Ced-Go Çocuk Atölyeleri; Türkiye’nin en hızlı büyüyen, yeni nesil çocuk atölyesidir. Türkiye genelinde yüzbinlerce çocuğun ve onbinlerce velinin sürekli adresi Ced-Go; yeni dönemde de büyümeye devam ediyor.

Ced-Go klasik bir çocuk atölyesi ya da oyun alanı değil adeta minik bir kreş hizmeti veren bir markadır.

Dünyadaki en güncel, kaliteli ve en çok sevilen oyuncakların çocuklarla buluşturulduğu Ced-Go’larda, velilerimiz çocuklarını bizlere emanet ettikten sonra Ced-Go App üzerinden canlı olarak izleyebiliyorlar.

Şimdi siz de bu başarı hikayesinde rol almak, Ced-Go’nun iş ortağı ve başarı partneri olmak istiyorsanız bir Ced-Go şubesi sahibi olun.


Ced-Go Çocuk Atölyeleri Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 4,800,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 4,800,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 4,800,000TL
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınıyor
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış

YouTube video player

Ced-Go Hakkında Bilgiler

Sektör Eğitim
Firma Unvanı Ajans Mikrofon Ltd. Şti.
Yetkili Kişi Burcu Gül
Kuruluş Yılı -
Adres Maslak Mah. AOS 55. Sk. 42 Maslak B Blok No: 4 İç Kapı No: 542 Sarıyer / İstanbul

Kobivadisi.com tarafından, Ced-Go firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

İş dünyasında "Asla Batmayacak Sektör" diye bir tabir vardır ya... Çocuk eğlence alanları sektörü işte bu tabirin tam karşılığı. Ebeveynlerin en fazla düşündükleri şey çocuklarının sosyal becerilerinin gelişimi, iletişim kabiliyeti ve eğlencesi. Bir anne ya da babanın çocuğu eğlenirken izlediği anlarda neler hissettiği ancak anne ve babalar en iyi bilir. İşte bu sebeple özellikle çocuk eğlence sektörü en gözdelerin gözdesi diyebileceğimiz güçlü bir sektör.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Bunu Ced-Go markası üzerinden anlatmak daha sağlıklı olacaktır.

Önce özet geçelim. Bir Ced-Go yatırımcısı olursanız avantajlarınız şunlar olacak:

** Özgürlük... Dünyanın her yerinden işinizi yönetebilirsiniz.

** Kolay İş Yönetimi... Merkezin sağladığı operasyonel destekle senede 1 defa iş yerinize gitmenizi sağlayan iş takip ve kontrol sistemi...

** İtibar ve Manevi Tatmin... Geleceğimizi eğlendiriyoruz.

** Yatırımın Hızlı Geri Dönüşü ve Maddi Tatmin...

** Sürekli Gelişen Prestijli Bir Markanın Büyüme Yolculuğunu En Önden İzleme Ayrcalığı...

Şimdi biraz daha detaylandıralım.

Aslında bir önceki soruda cevapladığım gibi; Ced-Go’nun yatırımcısına sağladığı en iyi fayda özgürlük...

Bir iş yerine, bir markaya yatırım yaptığınızda sizi oraya kilitlemeyen, yönetimi kolay bir iş modeli, yatırımcısına en faydalı iş modelidir.

Sadece telefonla dünyanın her yerinden yönetebildiğiniz fiziksel bir iş modeli. Esnaf modelinden direkt girişimci modeline geçişin en doğru adresi bir Ced-Go bayisi olmak.

Buna ek olarak itibarlı bir iş Ced-Go. Ülkenin geleceğinde söz sahibi olacak tüm minikler sizin alanınızdan geçiyor. Düşünebiliyor musunuz? Belkide geleceğin cumhurbaşkanları, bakanları, ülkeye yön verecek büyük insanlar bizim alanlarımızda... Belkide geleceğin cumhurbaşkanı olacak çocuk şu anda bir şubemizde legolarla oynuyor.

İnsan bunları düşününce tatmin duygusunu da en üst seviyede yaşıyor. Hani iş dünyasında bir tanım vardır; “Tertemiz İş” diye... İşte Ced-Go, her yönüyle tertemiz bir iş.

Kazanç anlamında yukarıda da bahsettiğim gibi gider kalemlerinin oldukça az olması (sadece 3), yatırılan tutarın inanılmaz sürelerde geri kazanılmasını sağlıyor. Sadece 5 ayda yatırdığı parayı kazanan şubelerimizin sayısı bir hayli fazla.

Ced-Go’nun bayisi olmakla prestijli markanın parçası olmak gibi güzel bir deneyim de yaşamış oluyorsunuz. Bu deneyim sürekli gelişen markanın, büyüme yolculuğunu en önden izleme ve hatta yeri geldiğinde bu serüvene ortak olma ayrıcalığını getiriyor.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Tüm cevaplar bir önceki soruda gizli...

Ced-Go sektörünün en iyisidir.

Bu noktayı Ced-Go’nun esnek yapısı ile açıklamak lazım. Hemen hemen bütün yatırımcı profilleri için Ced-Go inanılmaz ideal bir seçenek.

Yatırımcılarımız arasında 20 yaşında üniversite öğrencisi var.

Yine yatırımcılarımız arasında gıda sektöründe faaliyet gösteren esnaflar, devlet memurları hatta fabrika sahipleri bile var.

Peki neden ve nasıl bu kadar geniş bir yatırımcı profiline hitap edebiliyoruz diye soracak olursanız, şöyle yanıtlayayım:

Ced-Go her şeyden önce süper kolay bir iş yönetim şekline sahip. Sektörde ilk defa bizim uyguladığımız Yönerge İş Takip Sistemi ile operasyonun neredeyse %95’ini biz hallediyoruz. Bu durumda yatırımcılarımıza sadece ay sonunda hesaplarındaki parayı saymak kalıyor.

Ced-Go’nun operasyonu çok kolay olduğu için, “mal geldi-mal gitti, bozuk çıktı” derdi olmadığı için yani aslında bir zaman satıcısı olduğumuz için size Ced-Go’nun yatırımcıları ile ilgili küçük bir istatistik paylaşayım:

** Ced-Go yatırımcılarının %80’inin en az 2 şubesi var. Yani tek bir şube açtıktan sonra öyle verim aldılar ki hemen ardından mutlaka 2. Şubelerini de açtılar.

** Ced-Go yatırımcılarınının %94’ünün şubesi, yaşadıkları yani ikamet ettikleri şehirde değil.

Bakın bu iki veri çok şey anlatıyor aslında. Senede 1 defa ziyaret ettiğiniz ama her ay güzel paralar kazandığınız bir iş modeli düşünün. Ced-Go işte tam bunun karşılığı. Yatırımcı olarak odaklanmanız gereken sadece 3 ana gider kalemi var: Avm Giderleri - Personel Giderleri ve Royalty Bedeli.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

İş modeline göre değişmekle birlikte kar marjını üretim ya da diğer perakende sektörleri ile karıştırmamak lazım. Biz her şeyden önce hizmet ve zaman satıyoruz. Bu sebeple hizmet sektöründeki diğer alanlara göre de gider maliyetler daha az.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz:

Şube açılışlarında personelleri tamamen biz buluyoruz. İş görüşmelerini yapıyor, eğitimlerini veriyoruz.

Bununla birlikte bir yatırımcımız personel konusunda bizden destek istediğinde gerekli desteği vermek için etkin bir merkezi çalışma yürütüyoruz.

“Ced-Go Rehber” adında tamamen kendimizin hazırladığı farklı bir dille yazılmış 160 sayfalık bir rehber kitap var. Bu kitap aslında sektörün rehber kitabı olarak bile kullanılabilecek kapasiteye sahip.

Herhangi bir kriz anında ne yapılması gerektiği konusundan, velilerin nasıl karşılanması, çocuklara nasıl davranılması gerektiği konusuna kadar en ufak ayrıntılara bile değindiğimiz bu rehber hem görüntülü hem de yazılı olarak personelin sürekli ulaşabileceği konumda.

Ced-Go’da aktif personel sayısı şu an itibariyle 300’ü geçti. 300 personelin idaresi ve eğitimini başka 3. Bir firmaya vermeden tamamen kendimiz yapıyoruz. 300’den fazla personelin tamamının katılığı aylık görüntülü toplantılarımızda ve her 2 haftada bir tüm şube liderlerimizin katıldığı liderler toplantılarında güncel toplantı gündem maddeleri ve rehber eğitimindeki diğer önemli konuların üzerinden sürekli geçiyoruz.

Amaç personelin ilgisini ve bilgisini sürekli diri tutmak.

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Belki de Ced-Go’yu Ced-Go yapan güçlü dijital altyapısı. Geçtiğimiz günlerde görüştüğümüz bir bankanın kurumsal yetkilisi Ced-Go’nun dijital altyapısına hayran olduğunu söylemişti.

Bakın yapay zeka eklentilerimiz sayesinde velilerimiz çocuklarını kameradan izlerken her veli kendi çocuğunun ismini ekranda görüyor.

Çocuğu içeri girdiği anda yayın başlıyor, çıktığı anda yayın kesiliyor. Hiçbir şey yapmasına gerek yok. Ced-Go App an itibariyle 100.000 kullanıcıya yaklaşmış durumda. Her iki uygulama marketinde de 4.9 kullanıcı puanına sahip. Bu hizmet sektöründe görülmemiş bir puan. Bunun bir de çocuklarla ilgili bir hizmet olduğunun altını çizmek lazım.

İnsanlar uygulama üzerinden çocuklarının içeride kalma sürelerini, kalan dakikalarını görebiliyorlar, kaç kez girdiklerini, hangi şubeden hizmet aldıklarını görebiliyor, oyunlar oynayabiliyor, doğum günü partileri için şubelerimizden rezervasyon yaptırabiliyorlar.

Kullanıcı deneyimini daha yukarıya taşımak için devamlı çalışıyoruz hatta bununla ilgili bir yapacaklar listemiz bile hazır.
Teknoloji Ced-Go’nun yarısı. Diğer yarısı ise çocuk sevgisi ve değer yaratma arzusu. Bu ikisini bir araya getirdiğinizde başarı kaçınılmaz oluyor. Bizim de başımıza gelen bu.

İşin veli tarafı böyle iken bir de yatırımcı tarafı var.

Kasa sistemimiz, mobil uygulamamız ve yatırımcı ekranımız tamamen birbirine entegre. Yatırımcılarımız içeride çocukların sayısını kamera ekranında da görebiliyor.

Buna ek olarak çocukların içeride kalma sürelerini hesaplayan bir algoritmamız var. Bu algoritma sayesinde personelin çocukla ilgilenme performansını da anlık olarak ölçebiliyoruz. İstatistiği çok etkin bir şekilde kullanıyoruz. Paket satışları, içeri kalma oranı, çocuk ve veli memnuniyeti, TEAM etkinliklerine katılım gibi bir çok parametrenin bir arada ölçüldüğü bir sistem kullanıyoruz. Bu sayede en başarılı şubelerimiz ve yatırımcılarımız ödüllendiriliyor.

Gündemde olması da bir yana artık yeni dönemde yapay zeka Ced-Go’nun sisteminde daha aktif yer bulacak kendine.

Herhangi bir sistem güncellenmesi ya da plan/program değişikliğinde yatırımcı ekranında kullandığımız DUYURULAR modülünde, ilgili duyuruyu okumayan yatırımcımızı/şubemizi de görebiliyoruz.

Ced-Go’nun dijital altyapısını daha iyi anlayabilmeniz için sizi bunu deneyimlemeye davet ediyoruz.

Sonuç olarak orta vadede Ced-Go’nun ismini daha fazla duyacağınıza sizi temin ederim. Ced-Go ortaklığında buluşmayı diliyorum.

Ced-Go Çocuk Atölyeleri Franchising Başvurusu

05439050188Üye: BURCU GÜL

 

 

Ced-Go Çocuk Atölyeleri Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Ced-Go Çocuk Atölyeleri Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Ced-Go Çocuk Atölyeleri Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Ced-Go Çocuk Atölyeleri Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.