Ced-Go Franchising

1.BÖLÜM:

Ced-Go Nedir?

Ced-Go markası, orta asya Türkçesinde “ATAKAN” anlamına gelen Cedkan özel ismi ve Lego markasının “GO” hecesinden türetilmiştir. Ced-Go markası %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir oyun atölyesi ve çocuk gelişim merkezidir.

Ced-Go Atölyesi ve Kuluçka Merkezi’nde Ne Yapılır?

Ced-Go aslında bir Oyun Atölyesidir. Ancak bu bağlamda salt bir oyun merkezi değildir. Ünlü Norveçli yazar Jostein Garder’ın “Sofi’nin Dünyası” isimli kitabında felsefe tarihini adeta özetleyen bir sorusu ve cevabı vardır.

“Lego, neden dünyanın en muhteşem oyuncağıdır?” diye sorar Garder… Neredeyse sonsuz varyasyona sahip Lego oyuncakları ile dünyada var olan her şeyin minyatür halini yapabilirsiniz. Dolayısıyla Lego dünyanın ve yaşamın ta kendisidir.

Tüm bu ifadeler ışığında Ced-Go’nun salt bir oyun merkezi olmadığı anlaşılmaktadır. Çocuklar burada Lego’nun muhteşem oyuncaklarıyla hayatın kendisini inşa ederken, bilişsel açıdan yaratıcılıklarını da üst seviyelere taşımaktadır.

Lego oyuncakları ile oynamayı sevmeyen çocukları da dışarıda bırakamayız. Kapımızın her çocuğa açık olması baş şiarımız.

Lego dışında orijinal halde, dikkat çekici tüm oyun, oyun setleri ve ekipmanlarına Ced-Go’da yer veriyoruz. Bu sayede ilgi alanı birbirinden farklı her çocuk sizin potansiyel müşteriniz olacak.

Çocuklar bu alanda oyunlar kurup oynarken, velileri de alışverişlerini rahatlıkla yapabilir.

2.BÖLÜM:

Ced-Go Oyun Atölyesinin Müşterileriniz Açısından Avantajları Nelerdir?

Bu soruyu şu şekilde de algılayabilirsiniz. Bir müşteri çocuğunu bırakmak için neden sizi seçsin?

Ced-Go’yu tercih sebeplerini üç ANA BAŞLIK altında topluyoruz. CED-GO’yu tercih eden bir veli şu maddeleri göz önünde bulunduruyor:

ÇOCUĞUN GELİŞİMİ

ÇOCUĞUN SAĞLIĞI

ÇOCUĞUN GÜVENLİĞİ

1- Çocuğum bilişsel, duygusal ve kültürel açıdan destekleniyor. (Çocuğun Gelişimi)

2- Çocuğum hijyenik bir ortamda bulunuyor. (Çocuğun Sağlığı)

3- Çocuğum güvenli bir ortamda bulunuyor. (Çocuğun Güvenliği)

Çocuk sahibi olan bir veli gözüyle baktığınızda %100 seçim sebebi CED-GO’dur.

Buna en kolay şu şekilde cevap verebilirsiniz. Gördüğünüz ve incelediğiniz merkez şubemize çocuğunuzu gönül rahatlığı içinde bırakabiliyor musunuz?

Cevabınız kesinlikle EVET!

Çünkü;

**Ced-Go Oyun Atölyesi salt bir oyun merkezi değildir. Bilişsel, kültürel ve duygusal gelişimlerinin desteklendiği butik konsept bir eğitim merkezidir.

**Ced-Go Oyun Atölyesi’nde çocuklar, boşa zaman geçirmezler. Lego’nun yaratıcılıklarla dolu dünyasında, yaşamın ta kendisini inşa edebilirler.

**Ced-Go Oyun Atölyesinde sadece LEGO yoktur. Orijinal markalı ve popüler, ilgi çekici tüm oyun setleri bulunur. Bu durum çabuk sıkılan çocukların içeride daha fazla vakit geçirmesine sebep olur.

**Velinin Ced-Go’yu tercih etmesinin önemli sebeplerinden bir diğeri de KAMERA İZLEME SİSTEMİ’dir. 360 derece dönen kamera sistemleri ile bir veli çocuğunu bıraktıktan sonra cep telefonundan çocuğunu canlı olarak izleyebilir. Çocuk güvenliği gibi günümüzün en önemli sorunlarından biri olan bu konuda bir oyun atölyesinin bu kadar şeffaf davranması kendine güvendiği ve %100 veli ve çocuk memnuniyetini esas aldığını gösteriyor. Bu kapalı devre sistem, yalnızca verilen şifre ile girilebiliyor.

**Ced-Go Atölyesini diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden biri de; HİJYEN ANLAYIŞIDIR. Çocukların tamamı alandan çıkarken ve isteklerine göre alana girerken el dezenfektesi ile temizlenir. Çocuklarımızın sağlığı her şeyden önemli. Özellikle bulaşıcı hastalıkların zirve yaptığı mevsimsel dönemlerde el dezenfektesinin ne kadar faydalı olduğunu bir veli hemen anlayacaktır. Oyun alanları sektöründe çocuklarımızın bulaşıcı hastalıklardan korunması yönünde atılmış önemli bir hamledir ve bir veli açısından bu en önemli tercih sebeplerinden biridir.

**Ced-Go markası bünyesinde tescilli bir marka olan KULUÇKA MERKEZİ PROGRAMI (KMP)’da velilerinizin tercih sebeplerinden biri olacaktır.

Kuluçka Programı, her hafta özel bir gözetmen eşliğinde, LEGO’nun EN ÜST SEVİYEDE yer alan EN ÖZEL SERİLERİNİN yavrunuz tarafından inşaa edildiği eşsiz bir eğitsel aktivitedir.

Lego’nun bilimsel verilere dayanarak geliştirdiği bu eğitsel aktivitede; yavrunuz ona özel olarak planlanmış bir zaman diliminde, özel seri legoları, yine ona özel gözetmeni eşliğinde inşaa eder.

Bu inşaa esnasında, her türlü yönlendirme ve bilişsel anlatım yavrunuza eğitmeni tarafından sağlanırken, inşaa süreci olduğu gibi foto ve video kesitleriyle kayıt altına alınır, seans sonunda sizinle dijital ortamda paylaşılır.

Lego’nun bu en özel serilerinin kullanıldığı KULUÇKA PROGRAMI, yavrularınızın bilişsel becerilerinin, dikkat ve motivasyonunun, hayal gücünün artmasına, zamanını değerli bir aktivite ile güvenli bir ortamda geçirmesine olanak sağlar.

Yukarıda detayını yazdığımız KMP ile daha çok tercih edilen butik-konsept bir oyun atölyesi olacaksınız.

3.BÖLÜM:

Ced-Go Oyun Atölyesi Oyun Alanı Fiziki Unsurlar Neler?

**Ced-Go Oyun Atölyesi İLGİ ALANLARINA göre ayrılmıştır. Lego’nun tüm serileri için kullanılan ANA UZUN MASA, Araba ve araba oyunlarına ait setler için kullanılan BEYAZ MASA ve ÇEVRE MASALAR…

**Çevre Masalar’da yine ilgi alanlarına göre bölünmüştür. Mikroskop, yerküre, gök haritası, zeka küpleri ve kartları gibi bilimsel oyuncaklar için ayrılan BİLİM KÖŞESİ, kız çocuklarının sıklıkla oynadığı ev eşyaları, mutfak aletleri, oyuncak bebekler ve süs oyuncakları için ayrılan BARBİE KÖŞESİ, klasik gitar, elektro gitar, piyano ve bateri setlerinin yer aldığı MÜZİK KÖŞESİ, tamir aletleri ve buna ait tamir masalarının yer aldığı TEKNİK KÖŞE, FIRIN, BUZDOLABI gibi mutfak eşyalarının yer aldığı MUTFAK bu bölümlerden bazılarıdır.

**Ced-Go Oyun Atölyesinde kullanılan tüm oyuncaklar orijinal tescilli markalara ait olup, mobilyalarda kullanılan tüm materyaller AVRUPA BİRLİĞİ STANDARTLARI KOMİTESİ ( CEN) tarafından belirlenen kriterlere uygun olarak üretilmektedir. Mobilyalarda kullanılan boya malzemeleri, anti-alerjik yapıda olup, yangına ve darbelere dayanıklıdır. Müşterilerinize bu tarz bilgileri hem web siteleri, hem sosyal medya, hem de gerekirse dekotalarla sunacağımız için bunun bilincinde olacaklardır.

**Ced-Go Oyun Atölyesinde kapalı devre bir kamera sistemi bulunur. Bu kamera sistemi özel bir yazılımla paylaşıabilir durumdadır ancak kameraların yönüne dair komuta her zaman sizdedir. Müşterilerinizin özel bir karekod vasıtasıyla çocuklarını izleyebilirken, siz de bulunduğunuz yerden işinizi yönetebilir, gerektiğinde ses komutlarla çalışanlarınıza direktifler verebilirsiniz.

**Tüm led ve diğer ışık sistemleri, göz yormayacak şekilde konumlandırılmış, tepede bulunan tek led projektör ise genel masa aydınlatması için kullanılmıştır.

**Çocukların güvenliği öncelikli konudur. Bu sebeple, kilitli bir kale kapısı, sisteme entegre bir webcam, çocukların teslimi aşamasında veliden mutlaka teslim alınması gereken eşsiz sayılı barkod kart ve teslim fişi vardır.

**LEGO Ced-Go’nun ana temasıdır. Bu temadan hareketle, Ced-Go’da yalnızca LEGO’nun “CLASSIC” serisi değil, bebekler için “DUPLO”, 3 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler için; “CREATOR, ACHITECHTURE, CITY, BOOST, DISNEY, FRIENDS, HARRY POTTER, JUNIORS, MINIFIGURES, NINJAGO, STAR WARS, TECHNIC serileri de CED-GO OYUN ATÖLYESİNDE yer almaktadır. Türkiye’de başka hiç bir oyun alanında bulunmayan seriler CED-GO’da çocukların avuçlarının içindedir.

**KULUÇKA MERKEZİ PROGRAMI (KMP)

Kuluçka Programı, her hafta özel bir gözetmen eşliğinde, LEGO’nun EN ÜST SEVİYEDE yer alan EN ÖZEL SERİLERİNİN yavrunuz tarafından inşaa edildiği eşsiz bir eğitsel aktivitedir.

Lego’nun bilimsel verilere dayanarak geliştirdiği bu eğitsel aktivitede; yavrunuz ona özel olarak planlanmış bir zaman diliminde, özel seri legoları, yine ona özel gözetmeni eşliğinde inşaa eder.

Bu inşaa esnasında, her türlü yönlendirme ve bilişsel anlatım yavrunuza eğitmeni tarafından sağlanırken, inşaa süreci olduğu gibi foto ve video kesitleriyle kayıt altına alınır, seans sonunda sizinle dijital ortamda paylaşılır.

Lego’nun bu en özel serilerinin kullanıldığı KULUÇKA PROGRAMI, yavrularınızın bilişsel becerilerinin, dikkat ve motivasyonunun, hayal gücünün artmasına, zamanını değerli bir aktivite ile güvenli bir ortamda geçirmesine olanak sağlar.

Yukarıda detayını yazdığımız KMP ile daha çok tercih edilen butik-konsept bir oyun atölyesi olacaksınız.

4.BÖLÜM:

Ced-Go Oyun Atölyesinin Sizin İçin Avantajları Nelerdir?

1- Ced-Go Oyun Atölyesi ve Kuluçka Merkezi ile paranızı hemen kazanmaya hemen başlarsınız.

2- Ced-Go Oyun Atölyesi sadece bir oyun alanı değil aynı zamanda çocukların duygusal, kültürel ve bilişsel becerilerinin geliştirildiği butik-konsept bir eğitim merkezidir.

3- Butik – Konsept bir gelişim merkezi olduğu için fazla büyük bir alana ihtiyacınız yoktur.

4- Ced-Go Oyun Atölyesi ile bizler bayilerimize minimum alandan maksimum kazancı ve değeri sağlamayı birinci hedef edindik.

5- Mobilya tasarımları, alan değerlendirmeleri, mobilya, oyun, oyuncak, kredi kartı, termal yazıcı, web sitesi, sosyal medya hesapları, çocuk izleme ve sistem kurulumları tamamıyla merkezimiz tarafından gerçekleştirilir. Böylece siz hiç bir detayla vakit kaybetmezsiniz.

6- Bulunduğunuz yerde en kaliteli çocuk oyun atölyesi olarak dikkat çekeceksiniz.

7- Marka ve proje tescilli bir konsept size her zaman fayda sağlayacaktır.

8- Herhangi bir sorun, teknik destek ya da aksaklık durumunda 7-24 bilgi alabileceğiniz, 24 saat içinde müdahale edilebilen bir PROBLEM ÇÖZÜM DESTEĞİ ile çalışırsınız.

9- Ced-Go Oyun Atölyesinde kullanılan tüm oyunlar, oyuncaklar, oyun setleri, sistem yazılımları ve cihazlar orijinal markalardır. Örneğin, lego oyunlarında kullanılan oyuncaklar bire-bir orijinal tescilli LEGO marka oyuncaklardır.

10- Kurulacak yazılım ile iş yeri faaliyetlerinizin her türlü detayını izleyebilirsiniz.

11- Kurulacak kamera izleme sistemi ile dünyanın neresinde olursanız olun atölyenizi ve personelinizi takip edebilecek, bu sistem üzerinden sesli ve görüntülü konuşma sağlayabileceksiniz.

11- Mobilya malzemeleri, AVRUPA BİRLİĞİ STANDARTLARI KOMİTESİ ( CEN) tarafından belirlenen kriterlere uygun olarak üretilmektedir. Mobilyalarda kullanılan boya malzemeleri, anti-alerjik yapıda olup, yangına ve darbelere dayanıklıdır.

12- Alanda kurulacak olan mobilyaların çocuklara zarar verme ihtimalini azaltacak her önlem özel olarak alınmakta ve tasarımlar buna göre yapılmaktadır.

13- Ced-Go Oyun Atölyesinde sadece LEGO yoktur. Orijinal markalı ve popüler, ilgi çekici tüm oyun setleri bulunur. Bu durum çabuk sıkılan çocukların içeride daha fazla vakit geçirmesine sebep olur. Bir çocuğun daha fazla vakit geçirmesi, sizin için daha fazla gelir demektir.

14- Klasik tüm oyun merkezleri tek bir fiyatlandırma politikası üzerinden giderken, Ced-Go “SERBEST SÜRE” ve “PAKET SÜRE” olmak üzere iki farklı fiyatlandırma politikası izler. Bu sayede kimi veli sınırlı süre ile “PAKET SÜRE” üzerinden çocuğunu bırakmak isterken, kimi veli de çocuğunun ne kadar kalacağını kestiremez ve “SINIRSIZ SÜRE” üzerinden fiyatlandırma talep eder. Böylece farklı türlerde zamanlama ve fiyatlandırma isteyen herkese hitap etmiş olursunuz.

15- KULUÇKA MERKEZİ PROGRAMI’nın size olan faydaları… Yukarıda detayını KMP programı ile LEGO’nun en özel serilerini, seans ücretlerini ödeyen velilerinizin çocuklarına sunabilirsiniz. Bu sayede daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

16- LEGO Ced-Go’nun ana temasıdır. Bu temadan hareketle, Ced-Go’da yalnızca LEGO’nun “CLASSIC” serisi değil, bebekler için “DUPLO”, 3 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler için; “CREATOR, ACHITECHTURE, CITY, BOOST, DISNEY, FRIENDS, HARRY POTTER, JUNIORS, MINIFIGURES, NINJAGO, STAR WARS, TECHNIC serileri de CED-GO OYUN ATÖLYESİNDE yer almaktadır. Türkiye’de başka hiç bir oyun alanında bulunmayan seriler CED-GO’da çocukların avuçlarının içindedir.

17- Ced-Go Oyun Atölyesi İLGİ ALANLARINA göre ayrılmıştır. Lego’nun tüm serileri için kullanılan ANA UZUN MASA, Araba ve araba oyunları ait setler için kullanılan BEYAZ MASA ve ÇEVRE MASALAR…

18- Çevre Masalarda yine ilgi alanlarına göre bölünmüştür. Mikroskop, yerküre, gök haritası, zeka küpleri ve kartları gibi bilimsel oyuncaklar için ayrılan BİLİM KÖŞESİ, kız çocuklarının sıklıkla oynadığı ev eşyaları, mutfak aletleri, oyuncak bebekler ve süs oyuncakları için ayrılan BARBİE KÖŞESİ, klasik gitar, elektro gitar, piyano ve bateri setlerinin yer aldığı MÜZİK KÖŞESİ, tamir aletleri ve buna ait tamir masalarının yer aldığı TEKNİK KÖŞE, FIRIN, BUZDOLABI gibi mutfak eşyalarının yer aldığı MUTFAK bu bölümlerden bazılarıdır.

19- Ürün satışı…. Oyun Atölyenizde tescilli marka olması kaydıyla her türlü oyun, oyun seti, oyuncak ya da gıda ürününün satışını yapabilirsiniz.

5.BÖLÜM:

CED-GO OYUN ATÖLYESİ VE KULUÇKA MERKEZİ BAYİLİK AŞAMALARI NELERDİR?

AŞAMA: GENEL ANLAŞMA GÖRÜŞMELERİ
AŞAMA: LOKASYONUN VE ALAN BÜYÜKLÜĞÜNÜN BELİRLENMESİ
AŞAMA: TEKLİF VERİLMESİ
AŞAMA: TARAFLAR ARASI FRANCHISING SÖZLEŞMESİ
AŞAMA: BAŞLANGIÇ-ANLAŞMA ÖDEMELERİNİN YAPILMASI
AŞAMA: TASARIM ve ÇİZİMLERİN YAPILMASI
AŞAMA: MOBİLYALARIN ÜRETİMİ
AŞAMA: ELEKTRONİK VE SARF MALZEMELERİNİN SİPARİŞİ
AŞAMA: WEB SİTESİNİN, SOSYAL MEDYA HESAPLARININ OLUŞTURULMASI
AŞAMA: SİSTEM YAZILIMLARININ AKTİF EDİLMESİ, KAMERA V.B. YAZILIMLARIN KURULMASI
AŞAMA: OYUN SETLERİNİN BELİRLENMESİ ve SİPARİŞLERİNİN VERİLMESİ
AŞAMA: KURULUM
AŞAMA: AÇILIŞ

Yatırım Tutarı₺85.000
İsim Hakkı BedeliYok
Minimum Şube Açılış Maliyeti₺80.000
Minimum Nakit İhtiyacı₺40.000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi₺85.000
Kar Marjı %70
Reklam Katkı PayıYok
Yatırım Geri Dönüşü1 - 3 ay
Gelirden PayAlınıyor
 • Personel Desteği
 • Ürün Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ödeme Desteği
 • Ortak Reklam
 • Bölge Koruması
 • Yer Seçimi
 • El Kitabı
 • Proje Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Açılış

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

05357650188Üye: BURCU GÜL

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

İlan ile ilgili şikayetim var


Hızlı Bayilik Arama


en popüler bayilikler