Cef Burger Franchise

Cef Burger Franchise Bilgileri

FMCG sektöründeki 30 yıllık deneyimimizle oluşturduğumuz, global ölçüde sentezlediğimiz, bilgi birikimlerimizi biraraya getirdik. Ortaya çıkarttığımız netice de, hızlı tüketim sektöründe, çeşitli modelleri biraraya getirerek, tüketici için keyifli, yatırımcı için kazançlı, modern lezzetleri reçetelendirerek CEF BURGER konseptini oluşturduk.

Amacımız; doğru iş ve doğru yatırımcıyı buluşturarak, bir yandan tüketiciye keyifli lezzetler sunarak, bir yandan da yatırımcılarımıza kazandırmaktır.
Markamızın birincil felsefesi; doğal, en taze, ve kaliteli malzemeler kullanarak hazırladığımız eşsiz Burger ve diğer lezzetlerimizi hızlı, nazikçe ve hijyen kurallarına riayet ederek yapmak ve servise sunmaktır.

Bayilik / Franchise Paket(ler)inin İçeriği: NEDEN CEF BURGER’ Lİ OLMALIYIM?
Çünkü; CEF BURGER’ li olmak önce yatırımcının kazanması demektir. Siz varsanız biz olacağız.

1. HIZLI BÜYÜYEN MARKA VE GÜÇLÜ ORGANİZASYON

CEF BURGER, franchise şubeleri ile sürekli büyüyerek evrensel bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Büyüyen ve popülerliği giderek artan bir ailenin bireyi olmak, getirdiği olanaklar sayesinde yatırımcılar için akıllıca bir seçenek olmaya devam etmektedir. Marka bilinirliğini arttırmak amacıyla yogun lokasyonlardaki reklam alanları kullanılmaktadır. Burada amaç tüketici ve yatırımcılar için marka bilinirliğini üst seviyeye çıkartmaktır.

2. KOLAY OPERASYON, DÜŞÜK İŞLETME MALİYETLERİ

Farklı lezzetli ve kazançlı bir ürün olan “Burger den fazlası” ürünleri ile hem maliyet hem rekabet açısından benzer fast food markalarına göre kuruluş ve işletme maliyetlerinin düşük olması. Operasyon kolay olması ustalık gerektirmemesi ve karlılığın yüksek olması

3. KAZANÇLI RESTORANLAR

Restoran projelerimiz farklı, sıcak ve kaliteli bir ortamda yemek keyfini sunmanıza olanak sağlarken, aynı zamanda “PAKET SERVİS” Ağınada bir o kadar önem vererek kaliteli ve ekonomik olmasına da özen gösterdik. “Sizin başarınız, bizim başarımızdır” ilkesiyle ekonomik yatırım ile bol kazanç potansiyeli sağladık.

4. SÜREKLİ DESTEK VE EĞİTİM-DENETİM

CEF BURGER olarak yatırımcılarımıza restoranlarının kurulum, açılış ve işletme aşamalarında alanında uzman kadromuz ile sürekli destek sağlamaktayız. Yatırımcılarımızla sürekli irtibat halinde eğitim ve bilgi paylaşımı sağlayarak kazançlarını arttırmalarını hedeflemekteyiz. Yatırımcılarımıza sunduğumuz CEF BURGER Kurum el kitapları ile standardizasyonu etkili bir şekilde sağlamaktayız. Belirli periodlarda CEF BURGER yetkililerince yapılan denetlemelerde ise hizmet ve kalite standartlarrını ölçerek işletmede oluşabilecek hataların önlemini alıyoruz.
cefburgerin profil resmi

5. SÜREKLİ TEDARİK VE ARGE

CEF BURGER, restoran sahiplerinin en doğru ham madde ve yarı mamülleri bile doğru fiyatta ve kalitede tedarik etmelerini sağlarken, dinamik sektörümüze ve şubelerimize sürekli yeni lezzetler eklemek öncelikli hedeflerindendir.

6. FARKLI ÜRÜNLER

Özellikle BURGER, bilinen fakat tüketicinin her zaman erişemediği farklı lezzetleri, farklı menüler ile birleştirerek müşterilerinize sunmanızı sağlamaktadır. CEF BURGER ailesi olarak tüketicilerinizi yeni natif ürünlerimizle buluşturmaya devam edeceğiz.


Cef Burger Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı ₺1
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺1
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması

[tab-area2]
[tab-area3]

Cef Burger Franchise Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

05323469925Üye: hasan kaya

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik