Çetka Grup Bayilik

Çetka Grup Bayilik Bilgileri

Adana çetkagrup prefabrik olarak imalatını yapmış oldugumuz binalar ve konteynerleri müşterilerimizin talepleri dogrutusunda montaj sahasından başlayıp proje bitimine kadar yardım ve lojistik destek sağlamaktadır. Gerekli tüm malzemeleri bulunduğu bölgeye ulaştırıp çelik iskeleti ve birleştirme elemanlarını toplamak üzere anahtar teslim hale getirmekteyiz. Bizden bayilik alacak kişilere malzeme tedariklerini, işle alakalı gerekli egitimleri, satış pazarlama ile alakalı teknik bilgi şirketimiz tarafından saglanmaktadır.

Prefabrik yapılar ve konteyner için gerekli olan tüm malzemeler eksizksiz olarak tarafımızdan gönderilecektir. Bayiilerimiz ekstra hiçbir şeye ihtiyaç duymadan projeyi teslim etme şansına sahiplerdir.

Konusunda bölgede lider olan güvenilir bir firma olması ve girişimcilerin prefabrik yapılarda kullanacağı tüm ürünleri maliyetine aynı gün nakliye edebilecek durumda olmasıdır. Ayrıca tecrübeden kaynaklanan oturmuş bir sistemin olması ile servis ağının olması tercih edilecek hususlardandır.


 

Yatırım Tutarı 20,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 790TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 5000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 20000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 100000TL
Kar Marjı %30
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Çetka Grup Bayilik Başvurusu

0322 247 0404Üye: Hasan Çetindağ

 

 

Doğrulanmış Firma

Çetka Grup Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Çetka Grup Bayilik şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Çetka Grup Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Çetka Grup Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.