Çetka Grup Bayilik

Adana çetkagrup prefabrik olarak imalatını yapmış oldugumuz binalar ve konteynerleri müşterilerimizin talepleri dogrutusunda montaj sahasından başlayıp proje bitimine kadar yardım ve lojistik destek sağlamaktadır. Gerekli tüm malzemeleri bulunduğu bölgeye ulaştırıp çelik iskeleti ve birleştirme elemanlarını toplamak üzere anahtar teslim hale getirmekteyiz. Bizden bayilik alacak kişilere malzeme tedariklerini, işle alakalı gerekli egitimleri, satış pazarlama ile alakalı teknik bilgi şirketimiz tarafından saglanmaktadır.

Prefabrik yapılar ve konteyner için gerekli olan tüm malzemeler eksizksiz olarak tarafımızdan gönderilecektir. Bayiilerimiz ekstra hiçbir şeye ihtiyaç duymadan projeyi teslim etme şansına sahiplerdir.

Konusunda bölgede lider olan güvenilir bir firma olması ve girişimcilerin prefabrik yapılarda kullanacağı tüm ürünleri maliyetine aynı gün nakliye edebilecek durumda olmasıdır. Ayrıca tecrübeden kaynaklanan oturmuş bir sistemin olması ile servis ağının olması tercih edilecek hususlardandır.

Yatırım Tutarı ₺20,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺790
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺5000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺20000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺100000
Kar Marjı %30
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0322 247 0404Üye: Hasan Çetindağ

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik