Çetmen Franchise

Çetmen Franchise Bilgileri

Sizlere; 55 yıldır mutlu yuvalar kurulmasına öncülük edip destek olan, hızlı ve kârlı büyüyen şirketimizin bayisi olma fırsatı sunuyoruz.

Kendi fabrikamızda ürettiğimiz mobilyalarımız; ulaşılabilir olması, kaliteli olması, özel tasarıma sahip olması sebebiyle geniş kitlelere hitap etmektedir.

Mobilya alışverişçilerinin %78’i, mobilya alırken başka ürünleri de incelemek istemektedir. Bu nedenle Çetmen; mobilya yanında Türkiye’nin en beğenilen, tercih edilen ve en kaliteli beyaz eşya, elektronik, küçük ev aletleri, TV, ev tekstili, aksesuar vb markalarını da mağazalarında müşterilerine sunmaktadır. Bu özelliğiyle müşterisine zaman ve ödeme kolaylığı sağlayan imkanlarıyla rakiplerinden bir adım önde olan Çetmen, yatırımcısına da çok ciddi avantaj sağlamaktadır.

2015 yılında Ipsos’un yaptığı araştırma sonuçlarına göre, Ege Bölgesi’nde alışverişçinin en iyi bildiği ve ilk akla gelen marka ve mobilya mağazası sıralamasında Çetmen; birçok markayı geride bırakarak 3. sırada yer almıştır. Bölgesinde bu denli güçlü olan markamız, aynı zamanda en çok ziyaret edilen ve sevilen marka konumundadır.

Bugün Çetmen, kendi bünyesinde bulunan Satış Sonrası Hizmet ve Müşteri Hizmetleri ekibi ve kurumsal olarak benimsediği %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile en sevilen ve tercih edilen markaların başında gelmektedir. Bu amaçla uzun vadeli ve kazançlı müşteri ilişkileri sistemleri kurmak adına sektördeki ender Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemleri’ne sahip firmadır. Bu sistemle her müşteriye yönelik hizmet ve kampanyaları sunarak, müşteri odaklı firma konumunu desteklemektedir. Müşterilerini tanıması ve ihtiyaçlarına yönelik ürün sunma hızıyla da müşteri taleplerini çok daha hızlı cevaplayarak, sektöründeki diğer markalardan avantajlı konumda bulunmaktadır.

Çetmen ile siz de fırsatı yakalayıp “Oluyor Ne İstesem” diyeceksiniz…

Sizleri de aramıza bekliyoruz.

Yatırım Tutarı ₺0
Yatırım Geri Dönüşü

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  08504550555Üye: Kobi Vadisi

  Bayilik Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
  Takıştır Bayilik