Ceylan Mantı Bayilik

Ceylan Mantı Bayilik Bilgileri

Firmamız Ceylan Butik Restaurant olarak 13.07.2015 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur.

Başlangıçta restaurant olarak hizmet vermiş devamında Tarım il müdürlüğünden gerekli onayları alarak özbek mantı, kayseri mantısı ve dondurulmuş çiğ börek, paçanga ve sigara böreği üretimine de başlamıştır.

Firmamız Kosgeb’e mikro kobi olarak kayıt olmuştur. Girişimcilik desteği ve genel destek programlarından da faydalanmaktadır.

Ürünlerimiz Kalite Yönetim Sistemi’nin ISO 9001:2008 ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi’nin ISO 22000:2005 Standartları’na uygun olduğu belgelenmiş tesisimizde üretilmektedir. Ürünlerimizin içinde hiçbir katkı maddesi yoktur, %100 Dana etinden, elde üretilmektedir.

Aynı zamanda firmamız Ceylan Mantı, Gözleme ve Çiğ Börek olarak markasını tescil ettirmiştir. Yeni girişimci olmamıza karşın, firmamızın gıda sektöründe tercih edilebilir firmalar arasında yer alması hedefimizdir.

Firmamız şu anda; Yerel ve ulusal marketlerde İstanbul ve farklı şehirlerde yaklaşık 55 şubede , seçkin gurme şarküterilerde ve restoranlarda satılmakta ve servis edilmektedir. Ayrıca Gurme yemek hizmeti veren Mealbox firmasının da mantı tedarikçisi olup, DANET firmasının fason mantı, çiğ börek ve paçanga böreği üreticisidir.

Firmamızın üretim kapasitesi el üretimi olması nedeniyle ayda 5.000 kg.’dır.

Ürünlerimizi dökme olarak da catering firmalarına vermekteyiz.


 

Yatırım Tutarı 0TL
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Ceylan Mantı Bayilik Başvurusu

  CAPTCHA Resmi

  05307040385Üye: Ceylan Türker

   

   

  Doğrulanmış Firma

  İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


   

  Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

   

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.