Ceylan Mantı Bayilik

Ceylan Mantı Bayilik Bilgileri

Firmamız Ceylan Butik Restaurant olarak 13.07.2015 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur.

Başlangıçta restaurant olarak hizmet vermiş devamında Tarım il müdürlüğünden gerekli onayları alarak özbek mantı, kayseri mantısı ve dondurulmuş çiğ börek, paçanga ve sigara böreği üretimine de başlamıştır.

Firmamız Kosgeb’e mikro kobi olarak kayıt olmuştur. Girişimcilik desteği ve genel destek programlarından da faydalanmaktadır.

Ürünlerimiz Kalite Yönetim Sistemi’nin ISO 9001:2008 ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi’nin ISO 22000:2005 Standartları’na uygun olduğu belgelenmiş tesisimizde üretilmektedir. Ürünlerimizin içinde hiçbir katkı maddesi yoktur, %100 Dana etinden, elde üretilmektedir.

Aynı zamanda firmamız Ceylan Mantı, Gözleme ve Çiğ Börek olarak markasını tescil ettirmiştir. Yeni girişimci olmamıza karşın, firmamızın gıda sektöründe tercih edilebilir firmalar arasında yer alması hedefimizdir.

Firmamız şu anda; Yerel ve ulusal marketlerde İstanbul ve farklı şehirlerde yaklaşık 55 şubede , seçkin gurme şarküterilerde ve restoranlarda satılmakta ve servis edilmektedir. Ayrıca Gurme yemek hizmeti veren Mealbox firmasının da mantı tedarikçisi olup, DANET firmasının fason mantı, çiğ börek ve paçanga böreği üreticisidir.

Firmamızın üretim kapasitesi el üretimi olması nedeniyle ayda 5.000 kg.’dır.

Ürünlerimizi dökme olarak da catering firmalarına vermekteyiz.


 

Yatırım Tutarı 0TL
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Ceylan Mantı Bayilik Başvurusu

  05307040385Üye: Ceylan Türker

   

   

  Ceylan Mantı Bayilik Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Ceylan Mantı Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Ceylan Mantı Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Ceylan Mantı Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

  Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.