Cezveden Franchising

Cezveden Franchising Bilgileri

Cezveden ailesi olarak yaklaşık 500 yıllık geleneksel Türk kahvesine gönül vermiş, kahve kültürünü en doğal haliyle yaşatmak, her yudumda aynı aynı kaliteyi ve keyfi sunmak ve bu lezzeti herkese tattırmak için tüm kahve çekirdeklerini en doğal ve en taze haliyle öğütüp, misafirlerimize özledikleri Türk kahvesi lezzetini en güzel tatlarla sunun bir ekibiz.

Çekirdekten Kahveciyiz; Geleneksel kahveciliğin – kahvehanelerin – dostluk ve huzur dolu ortamların içerisinde 24 yılını vermiş sevgili babacığımla birlikte bu muhabbet dolu ortamın kokusuyla büyüdüm adeta. Çeyrek asırlık bu tecrübe birikimini Cezveden markası – ailesi, olarak daha geniş kitlelere ulaştırma hedefimiz çok kısa bir sürede hayat bulan ve şimdiden 4 ilde yeşermeye başlayan bir aileyiz.

Farklı aromalarıyla birlikte, uluslar arası kahve çeşitlerini de içerisinde harmanlayarak ” Kahve Cezveden İçilir ” sloganıyla yola çıkan Cezveden Markamız, fal fincanı şeklindeki kiosk ve dükkan formatları ile müşterilerinin sempatisini alarak onlara tarihe eşlik etmiş lezzetleri uyğun fiyat politikasıyla sunmayı hedefler. Tüm kahve çeşitlerinin yerinde öğütüp taze olarak arzu ettiğiniz kadar paketleyerek siz değerli misafirlerimize sunmayı hedeflemektedir.


Cezveden Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 200,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 200,000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 600,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 200,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 300,000TL
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Açılış
  • Personel Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Cezveden Franchising Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05416219373Üye: dilek ay

 

 

Doğrulanmış Firma

Cezveden Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Cezveden Franchising şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Cezveden Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Cezveden Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.