Chıtır Chicken Franchise

Chıtır Chicken Franchise Bilgileri

2011 yılında kurulan firmemız şubeleşmek için gerekli olan makine, gıda ve ambalajların üretimini ve tedariğini kendi bünyesinde yapmaktadır. Özel tasarım makineleri ile Dünya’da ilk 5 firma arasındadır. günümüzde 50 ‘yi aşkın restorantı ile firmamız markalaşma yolunda hızla ilerlemektedir.

Girişimciler markamızı neden tercih etmeli?

Farklı lezzetli ve kazançlı bir ürün olan Fried Chicken ürünleri ile hem maliyet hem rekabet açısından benzer fast food markalarına göre kuruluş ve işletme maliyetlerinin düşük olması.

Operasyon kolay olması ustalık gerektirmemesi ve karlılığın yüksek olması.


Chıtır Chicken Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 200,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 370.000TL
Kar Marjı %35
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı

[tab-area2]
[tab-area3]

Chıtır Chicken Franchise Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

5417342180Üye: Zehra Ulusoy

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.