Chıtır Chicken Franchise

Chıtır Chicken Franchise Bilgileri

2011 yılında kurulan firmemız şubeleşmek için gerekli olan makine, gıda ve ambalajların üretimini ve tedariğini kendi bünyesinde yapmaktadır. Özel tasarım makineleri ile Dünya’da ilk 5 firma arasındadır. günümüzde 50 ‘yi aşkın restorantı ile firmamız markalaşma yolunda hızla ilerlemektedir.

Girişimciler markamızı neden tercih etmeli?

Farklı lezzetli ve kazançlı bir ürün olan Fried Chicken ürünleri ile hem maliyet hem rekabet açısından benzer fast food markalarına göre kuruluş ve işletme maliyetlerinin düşük olması.

Operasyon kolay olması ustalık gerektirmemesi ve karlılığın yüksek olması.


Chıtır Chicken Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 200,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 370,000TL
Kar Marjı %35
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı

YouTube video player

[tab-area2]
[tab-area3]

Chıtır Chicken Franchise Başvurusu

5417342180Üye: Zehra Ulusoy

 

 

Chıtır Chicken Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Chıtır Chicken Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Chıtır Chicken Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Chıtır Chicken Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.