Çiğköftem Bayilik

Çiğköftem Bayilik Bilgileri

Ticaret hayatına 1993 yılında hipermarketler için çiğköfte üreterek başlayan EM GROUP, 2000’li yılların başında günlük 30 ton üretim kapasitesine ulaşarak İstanbul’un 150 noktasında satış yapar hale geldi. 30 yılı aşan tecrübeyle birlikte, 2005’de Türkiye’nin İLK konsept çiğköfte dükkanı olan Çiğköftem’i açarak sektörün kurulmasına öncülük eden EM GROUP, aynı zamanda sektöründe markalaşmayı da başlattı. 2007 yılında Türkiye’deki ilk franchise şubesini faaliyete geçiren Çiğköftem, 2009 yılında ise Avrupa’da şube açan ve çiğköfte sektöründe Türkiye’yi yurtdışında temsil eden İLK marka oldu.

Avrupa’da en fazla şube sayısına sahip Türk markası olan ÇİĞKÖFTEM, bu başarısını 2017 yılında UFRAD Franchise Derneği’nden aldığı “Yurtdışı Açılım Ödülü” ile de taçlandırdı. Yurtdışındaki yüzlerce şubesiyle, Anadolu’nun geleneksel lezzetlerinden çiğköfteyi dünyaya tanıtan global bir marka olan Çiğköftem, Almanya, İngiltere, Fransa, İspanya, Polonya, Hollanda, Belçika, Avusturya, Azerbaycan, KKTC, Macaristan olmak üzere Türkiye’yi dünyanın 11 ülkesinde temsil ediyor. 2010 itibariyle Avrupa’da da hızlı bir büyüme sürecine giren Çiğköftem, oluşturduğu iş modeli ile direkt olarak 1.000’in üzerinde dolaylı olarak da 10.000’den fazla kişiye istihdam sağlıyor.

Gıda sektöründe tüm dünyada önem arz eden “Üstün Lezzet Ödülü”ne layık görülen Çiğköftem, koruyucu, lezzet verici, kıvam artırıcı gibi katkı malzemelerini kullanmadan üretim gerçekleştiriyor. Çiğköftem’in ürün gamında, Acılı Çiğköfte, Az Acılı Çiğköfte, Kıymalı İçli köfte, Türkiye’de ilk kez 2015 yılında Çiğköftem tarafından satışa sunulan Vegan (sebzeli) İçli Köfte, Çıtır Kaplamalı İçli Köfte, Vegan (sebzeli) Çıtır Kaplamalı İçli Köfte ve 2010’lu yılların başından itibaren dünya genelinde vegan beslenme alışkanlıklarının da artmasıyla öne çıkan Ortadoğu lezzeti Falafel, Türkiye’de ilk olan Humus Dolgulu Falafel, Zeytinyağlı Yaprak Sarma, Şam Tatlısı ve 4 farklı sostan oluşan BANSOSA serisi bulunuyor.


Çiğköftem Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 0TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %300
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Ürün Desteği

YouTube video player

Çiğköftem Hakkında Bilgiler

Sektör Fast Food
Firma Unvanı EM Group Gıda San. Tic. Ltd. Şti.
Yetkili Kişi Erdoğan Güner
Kuruluş Yılı 1993
Adres Mimarsinan Merkez Mahallesi E5 Londra Asfaltı No:87/1 Büyükçekmece / İstanbul
[tab-area3]

Çiğköftem Bayilik Başvurusu

0 212 444 21 26Üye: Çiğköftem

 

 

Çiğköftem Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Çiğköftem Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Çiğköftem Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Çiğköftem Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.