Çiğköftem Bayilik

Çiğköftem Bayilik Bilgileri

Çiğköftem, Türkiye’nin, yurtdışında en çok mağazası olan, fast food restoranlar zinciri markasıdır.

Çiğköftem ürünleri, ticari bir ürünün iyi satabilmesi için gerekli her şeye sahiptir: Tüketici tarafından çok beğenilir, sağlıklıdır, en üst kalitede üretilmiştir ve tüm bu şartlar sağlanmış olduğu halde, oldukça ekonomiktir.

Bütün bu saydıklarımız, Çiğköftem’in başka markalarda bulunması zor olan avantajlarıdır. Çiğköftem’in bu avantajlarından yararlanmak isteyenler, Franchise almak için, başvuruda bulunabilirler. Eğer, Çiğköftem’in aradığı kalite şartlarına sahiplerse, Çiğköftem ailesinin bir parçası olabilirler.


Çiğköftem Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 0TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %300
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Ürün Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Çiğköftem Bayilik Başvurusu

CAPTCHA Resmi

0 212 444 21 26Üye: Kobi Vadisi

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.