Çikolata Diyarı Bayilik

Çikolata Diyarı 2014 yılı içinde İstanbul Kadıköy Fenerbahçede ilk şubesini açtı. Kısa zaman içinde müşterilere sunduğu taze ürünlerle İstanbul’da ve tüm Türkiyede sevilen bir marka haline gelmiştir. Günlük ve taze olarak çıkardığı ürünlerle çikolata ve butik pasta sektörüne yenilikci bir bakış açısı getirmiştir. Sosyal medya ve İnternet mecralarını aktif bir şekilde kullanan Çikolata Diyarı kısa zamanda sektörde bilinir ve tanınır hale gelmiştir, şuanda Türkiye’de en fazla takipcisi olan işletmedir.

Girişimcide Aranan Özellikler : Zamanının büyük bir bölümünü bu işe ayırabilecek, işi büyüyecek stratejileri tasarlayabilecek, Merkezinin belirlediği işletme kurallarına mutlak surette uyacak ve gerekli başlangıç yatırımını karşılayabilecek adaylar aranıyor.

Bayilik / Franchise Şartları: Farklı konsepti ve günlük taze üretilen ürünleriyle butik pastacılık sektörüne yeni bir bakış açısı kazandıran Çikolata Diyarı sizleri karlı bir yatırıma davet ediyor. Öncelikle Hedefimiz; marka ismi, marka logosu, renkleri ve iç mekan konseptiyle mevcut cafe enflasyonuna yeni bir soluk kazandırmak aynı zamanda sektör tecrübesi, bilgi birikimi ve tedarik altyapısıyla kısa sürede sektöründe öncü butik zincir markası olmaktır.

Bayilik yatırımınız ile ilgili “Çikolata Diyarı” firması ile iletişim kurabilirsiniz, aynı zamanda web sitemiz üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.

Yatırım Tutarı₺10000
İsim Hakkı BedeliVar
m2 Kurulum Maliyeti₺3000
Minimum Şube Açılış Maliyeti₺100000
Minimum Nakit İhtiyacı₺150000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi₺10000
Kar Marjı %50
Reklam Katkı PayıVar
Yatırım Geri Dönüşü1 - 18 ay
Gelirden PayAlınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0216 358 19 85Üye: Kobi Vadisi