Çikolata Diyarı Bayilik

Çikolata Diyarı Bayilik Bilgileri

Çikolata Diyarı 2014 yılı içinde İstanbul Kadıköy Fenerbahçede ilk şubesini açtı. Kısa zaman içinde müşterilere sunduğu taze ürünlerle İstanbul’da ve tüm Türkiyede sevilen bir marka haline gelmiştir.

Günlük ve taze olarak çıkardığı ürünlerle çikolata ve butik pasta sektörüne yenilikci bir bakış açısı getirmiştir. Sosyal medya ve İnternet mecralarını aktif bir şekilde kullanan Çikolata Diyarı kısa zamanda sektörde bilinir ve tanınır hale gelmiştir, şuanda Türkiye’de en fazla takipcisi olan işletmedir.


 

Yatırım Tutarı 10,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 3000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 100000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 150000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 10000TL
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

0216 358 19 85Üye: Kobi Vadisi

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.