Çılgın Nefes Franchise

Çılgın Nefes Franchise Bilgileri

Ejderha Nefesi Tanım

Yenilik bir atıştırmalık olan Ejderha Nefesi; yarı gıda, yarı bilimle üretilmiş tam Eğlenceli atıştırmalıktır. Ham maddesi Cips olan Sektöre özel yaptığımız mısır ve meyve aromalı cipslerimizi -200’lük Sıvı Azot ile ıslatmadan Şokluyoruz ağızımızın içi de ürüne göre ciddi anlamda sıcak olması ciddi bir sıcak soğuk tepkimesi yapıyor ve Çılgın bir Şekilde Eğlenceli Ejderha gibi Buhar çıkmasına sebep oluyor tamamiyle doğal doğanın etkileşimidir. En gerçekçi örneği havalar soğukken ağzımızdan buhar çıkar aynı mantık ve bu doğal etkileşim bir sektör oluşturdu. Sıvı azot nitrojen içine batırılarak yapılan bu tatlı ne şekilde anılırsa anılsın oldukça medyatik ve havalı duruyor. Özellikle gençler arasında, bardaktan duman çıkmasıyla popülerlik kazanan ejderha nefesi atıştırmalığı, dünyada yeniliğin ve adrenalinin peşinden koşanlar için tam bir hedef tahtası.

Sıvı Azot – Nitrojen Nedir

Atmosferin %78’ini oluşturan azot Tıpta ve Gıda Sektöründe birçok ünlü mutfak Şefi tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır.Sıvı Azot-Nitrojen periyodik cetvelin N simgesini alan bir elementtir.
Kokusuz, renksiz ve atıl bir gazdır. Azot birçok malzemeye karşı inert olup, sıvı haldeyken oldukça soğuktur. Bu özellikler Azot`u vazgeçilmez ve emniyetli bir dondurucu ve soğutucu yapar. Kimyasal olarak reaksiyona girmez. Bu zaman’a kadar önemi anlaşılamayan Azot, günümüzde teknolojik gelişmelerin paralelinde kullanımı en hızlı artan, her geçen gün yeni kullanım alanları bulan değerli bir endüstriyel gazdır. Günümüzde mutfaklarda, şefler oldukça fazla kullanmaktadır ve tıp açısından hiçbir zararının olmadığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

2016 yıllarında Avrupa ülkelerinde olup başta ABD ile başlayan Dragon Breath adıyla bilinen ve hızla yayılan ürünümüzü şimdi Türkiye’de ”Çılgın Nefes” adı altında sizlere lezzet ve kalite ile güncelledik. Ejderha nefesi sunduğu ürünleri ıslatmadan şoklanarak servis eder. Hazırlanışı, sunumu ve tüketimi görsel bir şölen şeklinde olması, kendisini diğer bütün yiyecek maddelerinden ayrı tutuyor.

Sosyal medya müdavimi olan genç ve çocuklar arasında çok popüler bir atıştırmalıktır. Önsezi sahibi yatırımcıların franchise ve bayilik şeklinde girişimde bulunabileceği ejderha nefesi, kısa dönemde yatırım geri dönüşü sağlaması ile bu girişimi daha da cazip kılmaktadır. Ejderha nefesi bayilik veya franchise tarzı çalışmak isteyen yatırımcılar için, yatırım yapabilecekleri farklı, eğlenceli, kazandıracak bir iş fikri gibi durmaktadır. Ayrıca önümüzdeki günlerde daha da parlayacak bir atıştırmalık olacağı göz ardı edilmemelidir.


Çılgın Nefes Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 18,500TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 18.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 13.000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 25.000TL
Kar Marjı %150-250
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Çılgın Nefes Franchise Başvuru Formu

05318925072Üye: metin noktacı

 

 

Çılgın Nefes Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Çılgın Nefes Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Çılgın Nefes Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Çılgın Nefes Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.