Çıtır Usta Bayilik

Fast food yemek anlayışı ülkemizde hızla yaygınlaşmaya başlayınca bizim mutfağımızın eşsiz lezzetleri de bu akıma ayak uydurdu. Gerçi hızlı ya da çabuk yemek seçenekleri ülkemizde her zaman vardı. Büfelerde yapılan tostlar, ekmek arası çeşniler, seyyar satıcıların köfte ve tavuklu pilavları çok öncesi zamanlardan beri mevcut. Ama Amerikan tarzı hızlı yemek, fazlaca rağbet görünce bizim de yeni yeni markalarımız doğdu. Kendi mutfağımızın lezzetlerini bu yemek kültürüne uyarlayarak bizlere sunmaya başladılar. O markalardan birisi Çıtır Usta.

Çıtır Usta’nın Hikayesi

Çıtır Usta markasının öyküsü 2003 yılında Türkiye’nin ilk alışveriş merkezi olan İstanbul – GALLERIA ‘da başladı. 45m2’lik ilk restoranını açan Atilla Külekçioğlu, Çıtır Usta markasının temelini atmış oldu. 2007 yılına kadar markalaşma çalışmalarını tamamlayan Külekçioğlu, 2010 yılında restoran sayısını 10’na çıkardı. İstanbul dışında var olma kararı aynı yıl hayata geçirildi ve franchising sistemi ile ilk restoran Zonguldak’ta açıldı. Yatırım yapmak isteyen kesimden olumlu not alan markaya talep artınca Çıtır Usta’nın Bursa, Edirne, Keşan, Çerkezköy ve İzmir işletmeleri de birer birer açıldı. Bu durum merkezi yönetim ve fabrikalaşma yapılanmasını beraberinde getirdi. Çıtır Usta hızla büyümeye başladı. Şimdilerde yaklaşık 70 tane şubeye sahiptir. Hedef; Türkiye genelinde 100 işletme açmaktır.

Amacı ve Hedefi

Çıtır Usta’nın ürün çeşidi yaklaşık 60 adet geleneksel lezzet içeriyor. Lezzetler alakart restoran tipinde ve hızlı bir servis ile müşteriye sunuluyor. Bu hizmet anlayışı markaya sektöründe ilk olma özelliği kazandırıyor. Çıtır Usta tüm şubelerine, kendi fabrikasında hazırlanan ürünlerini ve ihtiyaç duyulan malzemelerini göndererek, tek tip lezzet üretiyor. Geleneksel Türk Mutfağı lezzetlerini, Avrupa, Afrika ve Ortadoğu’da tanıtmayı hedefleyen Çıtır Usta bu yolda çalışmalarını sürdürüyor. Üretim alanında en ileri teknolojiyi kullanmak, “Çıtır Usta Eğitim Akademisi”ni kurup burada nitelikli personel yetiştirmek ve Türkiye’nin her yerinde var olmak, en öncelikli amaçlarını oluşturuyor.

Çıtır Usta Lezzetleri

Garantili lezzet sunmayı başaran bir marka olarak Anadolu’muzun en nadide lezzetlerini faklı bir yorumla bütünleyerek ziyaretçilerine 60 çeşit ürün olarak sunmaktadır. Lahmacun, kebap çeşitleri, tavuk ürünleri, pide çeşitleri, et yemekleri, başlangıç lezzetleri, salataları, künefesi ve daha pek çok çeşit… Kebapları ve et yemekleri için gerekli olan tüm et ihtiyacı Bandırma’da yetiştirilen özel besi hayvanlarından karşılanmaktadır. Baharatlar ve sebzeler en tazelerinden seçilmekte olup yöresel özellik taşımaktadır. Garantili lezzet sunabilmeyi, tek tip lezzet üretmeye yani tek noktada üretim yapıp, en iyi sevkiyat sistemiyle İstanbul içi ve dışı tüm restoranlarına ulaştırmaya borçludur. Geleneksel lezzetlerimize getirdikleri standart, bu garantiyi sağlamaktadır. Tüm çözüm ortaklarının mal ve hizmetlerinin kalite kontrollerini bizzat yaparak bu garantiyi pekişmektedir.

Bayilik yatırımınız ile ilgili “Çıtır Usta” firması ile iletişim kurabilirsiniz, aynı zamanda web sitemiz üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.

Yatırım Tutarı ₺200,000
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺100000
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0 212 494 31 00Üye: Kobi Vadisi

  Bayilik Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
  Takıştır Bayilik