Cleanlux Bayilik

Cleanlux Bayilik Bilgileri

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Cep sistem 40 mt2 50-60 Standart Paket 60 mt2 Full Paket 90 mt2 minimum
Ortaklarımızın bizzat İşin başında bulunup şubenin işleyişini takip etmeleri Merkezin yapmış olduğu il ve Türkiye bazındaki reklam çalışmalarının yanında, şubenin de yerel spesifik reklam çalışmaları yapması
Cleanlux markasının belirlediği standartlarda Hizmet Ve Servis vermek ve müşteri memnuniyetini üst sevide tutmak

Şubelerin kurulum süreci 1,5 2 ay kadar bir süre almaktadır.

Ortaklarımıza;

Yer seçimi
Pazarlama desteği
Personel eğitimi
Ortağımıza işletme eğitimi
Bölge koruması desteği

tarafımızdan verilmektedir.

Diğer ortaklarımız KOSGEB desteğinden hibe ve kredi olarak yararlanmışlardır.
Bayilikle ilgili görüşme yapmak için belirtilen mail ve telefon numaralarından randevu alınabilir.

CLEANLUX BAYİLİK AÇIKLAMASI

Electrolux işbirliği ile kurulan türkiye’nin ilk woolmark onaylı ekolojik giysi temizleme tesisidir. biz tesisimizde; electrolux patentli lagoon® advanced care ıslak temizleme (wet cleaning) sistemini kullanıyoruz. bu yeni nesil ıslak temizleme sistemi sayesinde müşterilerimize %100 doğal ve çevreci bir temizleme hizmeti sunuyoruz.

cleanlux, profesyonel ekibi ve sahip olduğu know-how ile electrolux lagoon® advance care islak temizleme sisteminin türkiyede’ki uygulayıcısı ve iş ortağıdır. türkiye genelinde ve yurtdışında bayilikler verecek olan firmamızın amacı ülkemizdeki kuru temizleme sektörünü dünya standartlarında yeniden şekillendirmektir.

amerika’da ve avrupa’nın bir çok ülkesinde kanserojen tehlike içeren geleneksel kuru temizleme kimyasalları yasaklanmıştır. bu konuda çok ciddi uygulamalar ve yaptırımlar uygulayan bu ülkelerde alternatif temizleme yöntemlerine uzun zaman önce geçilmiştir. bu yöntemlerden en efektif olanı ise ıslak temizleme (wet cleaning) sistemidir. biz de cleanlux olarak ülkemizde aynı hassasiyeti göstererek hem müşterilerimiz hem de çevre sağlığı için ekolojik bir giysi temizleme hizmeti sunuyoruz.

ana yıkama maddesi su ve özel biyoçözünür deterjanlar ile electrolux marka profesyonel makinalarda temizlenen ve ütülenen giysileriniz sizin ve sevdikleriniz için kesinlikle hiç bir kanserojen tehlike içermez. ayrıca geleneksel kuru temizlemede karşılaşacağınız solvent kaynaklı kötü kokular ve alerjik vakalar da söz konusu değildir.

 • kanserojen madde içermez, %100 doğal ve çevrecidir
 • ana yıkama maddesi su ve zararsız biyoçözünür deterjanlardır
 • giysilerinizde kötü solvent kokusu olmaz (perkloretilen, hidrokarbon, vb.)
 • derinlemesine temizler, giysilerinizi yıpratmaz
 • daha parlak beyazlar ve daha canlı renkler garanti eder
 • gelinlik ve abiye kıyafetlerde aksesuarlara zarar vermez
 • woolmark onaylı tek ıslak temizleme “wet cleaning” sistemidir

Woolmark nedir, neden önemlidir ?

woolmark dünyaca ünlü bir markadır. dünyada en çok bilinen markalar arasında ilk 10 sıradadır. woolmark tekstil ile ilgili dünyanın en büyük otoritesidir. herhangi bir ticari amacı olmayan ve tekstil ürünlerinin kalite standardını belirleyen bir kuruluştur.

kuru temizleme sağlık açısından hem kullanıcı hem de müşteriler için kanserojen risk taşır. dünyada birçok firma kuru temizlemeye alternatif sistemler geliştirmiştir. ama sadece woolmark; 2000 senesinden beri yaptığı laboratuar çalışmaları sonucu electrolux ‘ün lagoon® advanced care sistemine onay vermiştir. lagoon programları ve kimyasalları woolmark tarafından yapılan testler sonucu onaylamıştır.


Cleanlux Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 250,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %20 - 120
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 36 ay
Gelirden Pay Alınıyor
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Kosgeb Desteği
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği

YouTube video player

[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Cleanlux firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Sektörümüz rekabeti yoğun ama günümüzde kadınlarında iş hayatına eşit miktarda iştirak etmesi ,tekstil çeşitliliğinin artmasından dolayı giysilerimizin özel temizlik işlemleri gerektirdiği ve son dönemlerde dünyada oluşan virüs tarzı hastalıkların ekosistem ve temizliğin insanlarin hayatinda ne kadar önemli olduğunu yeniden hatırlattığı insanlar için zorunlu sektörlerden birisidir.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Yatırıma göre yüksek kar marjı.

Ortalama yatırım 250.000-400.000 TL arası bu rakamla en güvenilir yatırım ev belki 1 ev kira getirisi belli geri dönüşümü 17-20 yıl. Cofee yada resturant yatırım maliyeti 1.000.000-4.000.000 TL

Gece 01:00 02:00 den önce kapatamazsiniz. Risk çok yüksek.

Bu sektör ise düşük yatırım miktarı gerekli müşteri portföyü oluştuktan de sonra yüksek kar marjı
ve akşam 20:00 yada 21:00 en geç iş bitimi

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Sektörümüz sürdürülebilir bir sektör olup ekosisteme duyarlı ilerde aynı sektörde geleneksel anlayış ile çalışan firmaların karşılaşacağı yaptırım ve kısıtlamalara karşı şimdiden önlemini almış bir firmadır.

Bunun dışında teknolojik ve konjekturel değişimleri de takip eden dolayısı ile konsept çeşitliliğini arttıran bir firmadır.Bu bağlam da da bu sene jetonlu konsept şubemiz de devreye girmiştir.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Buna en güzel örnek uçak'tır.
Bir uçuşta Kaptan ve hosteslerin maaşları yakıt masraflari sabit giderlerdir. Yiyecek içecek giderleri de değişken ama sayı arttıkça bu genel giderlerin içinde çok buyuk bir oran tutmaz.

Dolayısı ile uçak 1 kişi ile ucarsa zarar eder

50 kişi ile ucarsa başabaş noktasına ulaşır

100 kişide %40 150 kişide %80 200 kişide %120

250 kişide %200 dur. Hangi kar marjinda olacağınıza siz kendiniz karar veriyorsunuz. Cunku biz %200 den bile fazla kazanc elde edebileceğiniz kapasitede tesis hazırlıyoruz

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Açılış
İşleyiş
İşletme eğitimi
Pazarlama
Yer secimi
Bölge koruması

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

En büyük fark sürdürülebilir olması
Dogaya ve ekosisteme uygun bir teknoloji ile çalıştığımızdan 2023 te yaptırımları başlayacak stockholm sözleşmesi Cleanlux firmasını etkilemeyecek ve bayilerine teçhizat degisikligi yada kısıtlamalarla ilgili bir yaptırım gelmeyecektir

Cleanlux Bayilik Başvurusu

02128032661Üye: Alper Arısoy

 

 

Cleanlux Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Cleanlux Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Cleanlux Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Cleanlux Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.